فن دایک: حسرت فصل گذشته، کمک زیادی به لیورپول در این فصل خواهد کرد

فن دایک: حسرت فصل گذشته، کمک زیادی به لیورپول در این فصل خواهد کرد

1763
07:15
21 آبان 1398
ویرجیل فن دایک مدافع لیورپول معتقد است که آن‌ها در این فصل با هوش و زکاوت بیشتری بازی می کنند.

به گزارش وب‌سایت نود، روز یک شنبه شاگردان کلوپ موفق شدند در یک دیدار جنجالی با نتیجه 3-1 از سد منچسترسیتی عبور کنند تا فاصله خود را با سیتی به 9 امتیاز و با تیم دوم جدول یعنی لسترسیتی به 8 امتیاز افزایش دهند.

لیورپول در فصل گذشته با 97 امتیاز موفق به قهرمانی در لیگ برتر نشدند و حالا فن دایک معتقد است که تجربه پارسال، کمک شایانی به آن‌ها در این فصل خواهد کرد. او در این باره گفت: "تجربه زیادی از فصل گذشته کسب کردیم. هنوز در برخی از موارد باید پیشرفت کنیم. امیدوارم که بتوانیم واکنش خوبی نسبت به بعضی از مسائل داشته باشید. در طول فصل شما به کمی شانس نیز، نیاز خواهید داشت. من خیلی خوشحالم که در چنین شرایطی قرار داریم."

4416

نظرات کاربران
Cityzen
اره با داور و وی ای ار خوب سیتی رو بردین . چیزی که به شما تو این فصل کمک کرد داوری های مسخره ی اتحادیه انگیلیسه که به همه دستور دادن شمارو قهرمان کنن. ماکه تیمی که 31ساله تو لیگ قهرمان نشده رو زیاد جدی نمی گیریم:)))
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۸:۰۷
پاسخ
22
6
عشقممم آگوئرو
خیلی خوش بین هستم سیتی امسالم قهرمانه
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۲:۱۱
پاسخ
20
5
رسول فرمینو
منم خوشبین هستم که سیتی در خواب قهرمان بشه.خخ
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۹:۴۰
5
11
Rs
با اینکه طرفدار لیورپول نیستم ولی خیلی دوس دارم لیورپول جامو ببره امیدوارم مثه فصل قبلی نشه
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۳:۲۰
پاسخ
8
21
رسول فرمینو
ایشالله باکمک virgil قهرمانی تو مشت ماس . فقط باید مدیران باشگاه قرارداد طولانی مدت با هاش ببندن که چند فصلی دفاع خوبی داشته باشیم
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۸:۱۲
پاسخ
7
20
Behzad
در حال حاضر لیورپول بهترین تیم دنیاس پارسال هم عالی بودن به نظرم لیورپول میتونه تو لیگ قهرمانان کاری کنه ک رئال کرد و تو لیگ جزیره کاری کنه ک یوونتوس و بایرن کردن ایشالله امسال جزیره برا ماس
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۵:۵۱
پاسخ
10
21