فهرست جدید تیم ملی برزیل؛ اولین دعوت از بازیکن 18 ساله رئال مادرید

فهرست جدید تیم ملی برزیل؛ اولین دعوت از بازیکن 18 ساله رئال مادرید

2687
19:13
03 آبان 1398
رودریگو گوئس برای اولین بار به تیم ملی برزیل دعوت شده است.

به گزارش وبسایت نود، تیته سرمربی تیم ملی برزیل اسامی 23 بازیکن مدنظرش برای حضور در فیفادی نوامبر 2019 را اعلام کرد که غیبت وینیسیوس و حضور رودریگو گوئس از نکات بارز آن است.

رودریگوی 18 ساله که بعد از 43 دقیقه بازی لالیگایی، سرانجام در نخستین دیدار ثابت خود برای رئال در استانبول و برابر گالاتاسرای از ابتدا به میدان رفت، تیته را متقاعد کرده که او را بالاتر از وینیسیوس به تیم ملی برزیل فراخواند.

نشریه برزیلی "اول" عنوان کرده که تیته شخصا رودریگو را به وینسیوس ترجیح داده و رودریگو بازیکنی بوده که در جلسات ارزیابی بازیکنان توسط کادر فنی تیته در هفته های اخیر بیشترین تعریف ها را به خود اختصاص داده است. به این ترتیب بعد از حضور وینیسیوس در فیفادی سپتامبر اکنون نوبت رودریگو است که اولین حضور خود در اردوی تیم ملی برزیل را تجربه کند.

ادر میلیتائو و کاسمیرو هم تیمی های رودریگو در مادرید او را در این اردو همراهی خواهند کرد اما باز هم خبری از مارسلو نیست تا به این ترتیب غیبت مدافع چپ رئال در اردوهای برزیل یک ساله شود.

برزیل در روز 15 نوامبر و در سوپرکلاسیکوی آمریکای جنوبی در ریاض به مصاف آرژانتین خواهد رفت و 4 روز بعد در ابوظبی، دیداری دوستانه با کره جنوبی خواهد داشت.

اسامی 23 بازیکن دعوت شده به شرح زیر است:

دروازه بانان

آلیسون (لیورپول)، ادرسون (منچسترسیتی)، دنیل فوزاتو (رم)

مدافعان

تیاگو سیلوا (پاریسن‌ژرمن)، مارکینیوش (پاریسن‌ژرمن)، دنیلو (یوونتوس)، آلکس ساندرو (یوونتوس)، ادر میلیتائو (رئال مادرید)، رنان لودی (اتلتیکومادرید)، فلیپه (اتلتیکومادرید)، امرسون (رئال بتیس)

هافبک ها

ویلیان (چلسی)، فیلیپه کوتینیو (بایرن مونیخ)، کاسمیرو (رئال مادرید)، آرتور (بارسلونا)، فابینیو (لیورپول)، لوکاس پاکتا (میلان)، داگلاس لوئیس (آستون ویلا)

مهاجمان

روبرتو فرمینو (لیورپول)، گابریل ژسوس (منچسترسیتی)، ریچارلیسون (اورتون)، داوید نرس (آژاکس)، رودریگو (رئال مادرید)

7712

 

نظرات کاربران
رضا
طلائی های دوست داشتنی ❤
۰۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۴:۵۳
پاسخ
1
5
پرسپولیس قهرمان ایران
رنان لودی واقعا آینده درخشانی داره
۰۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۰:۰۷
پاسخ
1
9