فهرست جدید تیم ملی فرانسه؛ بازگشت مارسیال، غیبت دوباره بنزما

فهرست جدید تیم ملی فرانسه؛ بازگشت مارسیال، غیبت دوباره بنزما

2027
18:16
11 آبان 1396
بنزما در فهرست جدید خروس ها هم جایی ندارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - بنزما در فهرست جدید خروس ها هم جایی ندارد.

به گزارش وبسایت نود، آنتونی مارسیال ستاره فرانسوی منچستریونایتد بعد از حدود یک سال دوری از تیم ملی فرانسه، دوباره در فهرست تیم دشام قرار گرفته است. در فهرست جدید سرمربی تیم ملی فرانسه، باز هم نامی از بنزما دیده نمی شود.

مارسیال که در هفته های اخیر برای منچستریونایت خوش درخشیده بود، دوباره فرصت بازی با پیراهن تیم ملی را کسب کرده است. در فهرست جدید خروس ها، نام های جدیدی هم به چشم می خورد. انزونزی هافبک سویا و پاوارد مدافع اشتوتگارت برای اولین بار به تیم ملی دعوت شده اند. ضمن این که باز هم خبری از بنزما در ترکیب تیم ملی نیست. پوگبا مصدوم نیز بار دیگر در فهرست تیم ملی حضور ندارد.

اسامی 24 بازیکن دعوت شده به تیم ملی فرانسه به شرح زیر است:

مانداندا، آرئولا، کاستیل

دینیه، ژالت، کیمپمبه، کوشیلنی، کورزاوا، پاوارد، اومتیتی، واران

متوئیدی، انزونزی، رابیوت، سیسوکو، تولیسو

کومان، فکیر، ژیرو، مارسیال، لاکازت، گریزمن، امباپه، تائووین

دشام در مورد فهرست جدید تیم ملی فرانسه و حضور مارسیال چنین گفته است:

آنتونی در یورو همراه ما حضور داشت ولی بعد از آن دوران سختی را پشت سر گذاشت، او در پنج یا شش فهرست اخیر تیم ملی حضور نداشت ولی اکنون آن دوران را پشت سر گذاشته و به اثرگذاری خودش در ترکیب یونایتد ادامه می دهد. مارسیال در هفته های اخیر خیلی خوب بازی کرده است.

در این فهرست هم نام هشت بازیکن هجومی دیده می شود، شاید نام خیلی های دیگر هم می توانست قرار گیرد ولی فهرست تیم محدود است و نمی توان کاری کرد.

1878

نظرات کاربران
علیرضا تابانی
یکی فرانسه و یکی آلمان تیم هایی هستند که از دل بازیکن هاشون تو لیگ های مختلف میشه سه تا تیم مدعی واسه جام جهانی دراورد.....لیست بالا رو نگاه می کنم خیلی ها به دلایل مختلف دعوت نشدن : لوریس - رامی - کانته - لمار- پایت - دمبله - گامیرو و .....
۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۹:۵۳
پاسخ
0
15