فهرست نهایی بازیکنان پرسپولیس اعزامی به قطر مشخص شد

فهرست نهایی بازیکنان پرسپولیس اعزامی به قطر مشخص شد

9633
17:18
13 دی 1397
سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس پیش از آغاز تمرینات این تیم با سرمربی تیم بزرگسالان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ایرج عرب پس از ملاقات با بازیکنان، میزبان برانکو ایوانکوویچ بود. در این جلسه ابتدا سرپرست باشگاه سال نو میلادی را به برانکو تبریک گفت و برای او و سایر اعضای کادر فنی و بازیکنان خارجی این تیم آرزوی سالی سرشار از موفقیت و بهروزی کرد.

سپس عرب در خصوص جلسه خود با بازیکنان و همچنین آخرین اقدامات باشگاه برای آماده سازی تیم جهت حضور پرقدرت در نیم فصل دوم لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا با برانکو صحبت کرد و توضیحات او را شنید.

در ادامه، سرپرست باشگاه اعلام کرد که کلیه برنامه‌ریزی‌ها و امورات مربوط به اردوی قطر انجام و نهایی شده است تا تیم مطابق درخواست سرمربی آماده حضور در این اردو شود. ضمن اینکه برانکو فهرست نهایی افراد مدنظر خود برای شرکت در اردو را به عرب ارایه نمود تا مراحل پایانی کارها نیز در چند روز آینده صورت پذیرد.

1870

سایت باشگاه پرسپولیس
نظرات کاربران
مافیای سرخ
خیلی جالبه..!!دقت کردید که چقدر خوب همه برنامه های پرسپولیس ردیف میشه.. اردوها منظم باید برگزار بشه ... هنوز یادم نمیره که اول فصل پرسپولیس رو فرستادن اردوی کرواسی و بازیهای تدارکاتی رو برگزار کرد با کلی هزینه و بعدش هم اومدن ایران مدعی برگزار سوپر جام بودن ولی استقلال اون وقت هنوز درگیر مسائل مدیریتی اش بود..!! حالا هم برانکو جان اومده و براش جشن میگیرن و چند روز بعد هم اردوی قطرش را با هزینه کذایی میره..چقدر خوب..!!چقدر خوب..!! بعد میگن اصلا اصلا به پرسپولیس توجهی ندارن ...!! این در حالیست که هنوز تکلیف استقلال نامشخصه ..این و ضعیت رو همه میبینن ...و وقتی صدای اعتراض شون رو با یک پرچم ژاپن نشان میدهند به آقایان بر میخوره ... باور کنید این فوتبال با این ناعدالتی دیگر ارزش پیگیری نداره و تعطیل شود و هر فصل جام رو بدهید به تیم سوگلی..!!
۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۹:۱۳
پاسخ
71
4
عشقم کریس
بازی تو پرسپولیس کم از تیم ملی نیست.این تیم خودش پر از ستاره است.تو پرسپولیس که باشی یعنی ستاره ای.شلاق بزن پرسپولیس رو ای برانکو .اشک رقبا رو برانکو در میاره
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۲:۰۹
پاسخ
4
63
کی بود کی بود من نبودم
فعلا که قرمزا سر هر مسئله ای گریه زاری راه میندازن و بقول معروف اشکشون دم مشکشونه... راستی شنیدم منشا از لیست خارج شده؟ با اینا که دارین میگین بازیکناتون همشون ستارن؟
۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۰:۲۵
46
3
عشقممم نیمار
ب نطرتون شیش_پولیسیا ک‌میخان برن کمپ‌گرون قیمت اسپایر ..هزینشه از کجا اوردن ؟؟؟،:-P چرا استقلال باید کمپ ساده السد بره اما شیش_پولیس ..در کمپ گرون قیمت اسپایر ؟؟ :-P تبعیض ب این روشنی ..کجادیده بودید ؟؟ :-P بازیکن ۴۵۰هزاردلار برا نیم فصل و‌۷۰۰هزاردلاری مهاجمشون ..و الانم‌کمپ‌گرون قیمت اسپایر ...این هزینه ها فقط از یه تیمه ثروتمند و‌پولدار برمیاد ...اما تعجب میکنم‌ک اسپانسر مالی شیش_پولیس ..همون اسپانسر مالی استقلاله ..اما میبینیم‌ک‌برا شیش_پولیس پول های زیاد موجوده ..اما استقلال ن :-P دیگ واقعا سپر تبعیضه در اوردن :-P البته عذر واقعیت :-)
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۲:۴۰
پاسخ
68
4
ملیحه
یعنی همه جا یک نظر باید کپی کنی؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!واقعا خیلی بیکاری: )))هنوز نه مهاجم خریدیم نه پول دادیم بهش ..ریز خرج و هزینه پرسپولیس هم هیچ جا درج نشده شما فقط بلدی هوچی گری کنی :))))پول مفت به بازیکن دیپورتی نمیدادید تا شما هم برید کمپ اسپایر:)))))برو به مدیریت خودتون ایراد بگیر که فقط بلده پول مفت بده بازیکن میلیاردی خارجی بخره:))))))))گرون ترین تیم سه سال اخیر خودتون بستید:)))۱۰۰ میلیارد کمه که خرجتون شده؟؟؟؟؟؟؟بازم دو قورت و نیمه تون باقیه:)))فکر کردید رئال مادرید هستید ؟؟؟؟؟؟در حد تلاشتون که فقط بر میاد ازتون از همه جا حذف بشید بیش از حد و اندازه به شما رسیده :))))))))
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۷:۳۹
1
47
رضااا
2 میلیون دلار فقط جایزه نایب قهرمانیشه...این مبلغ به غیر از پاداش مراحل قبل و پول اسپانسره...ایم پوله از هوا نمیاد..و بازیکن 450 هزار دلاری و 700 هزار دلاری هنوز نگرفته تو نیم فصل و بهتره از واقعیت صحبت کنیم. سپر تیعیض رو تیمای دیگه دراوردن که بازیکن ذوب آهن رو میگیرن با ان میلیارد اونم با سفارش بالا دستیها
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۶:۰۷
1
39
ایداسادات25بهمن1380
برای اینه شما بسوزی چون پرسپولیس از اسیا پاداش گرفته فهمیدی 66تایی خور اسیا
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۲:۴۹
1
40
نیم فصل دوم بهتون رحم نمیکنیم
به کوری چشم دشمنا
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۵:۲۲
پاسخ
5
97
دبل.۶::::::۶+۶
امیدوارم ..اینبار هم مثل همیشه .تمرینات و اردو را باقدرت به پایان برسانین..و با امادگی هر چه بیشتر و هماهنگی بهتر .در لیگ و اسیا به درخشش خود ادامه بدین.......قرمز محبوبم....
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۳:۰۷
پاسخ
5
96
داود
برید خدا پشت و پناهتون . چشم حسودان دور از شما
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۴:۰۱
پاسخ
1
80
مجید مظفری
هر چی برانکو بگه!!
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۱:۵۳
پاسخ
3
77