فولاد 2 - 1 پرسپولیس/ شاگردان قطبی اولین باخت فصل پرسپولیس را رقم زدند

فولاد 2 - 1 پرسپولیس/ شاگردان قطبی اولین باخت فصل پرسپولیس را رقم زدند

20976
17:10
21 بهمن 1397
تیمهای فولاد و پرسپولیس در هفته هفدهم رقابتهای لیگ برتر در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم رفتند.

به گزارش وبسایت نود، از هفته‌ هفدهم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 15:15 فولاد خوزستان میزبان پرسپولیس بود.

ترکیب فولاد: ناصر سالاری، فرزاد جعفری، ایوب والی، میثم دورقی، حسن بیت‌سعید، مهدی زبیدی(61- رافائل مسی)، عارف آقاسی، لوسیانو پریرا،‌ سیامک کوروشی، عارف غلامی(89- بابک مرادی) و رضا میرزایی(82- آرش افشین)

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد نادری، مهدی شیری، شایان مصلح، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، سروش رفیعی(67- بشار رسن)، سیامک نعمتی(56- بودیمیر)، علی علیپور و مهدی ترابی(72- امید عالیشاه)

 

کارت زرد: میثم دورقی، فرزاد جعفری، پریرا، رضا میرزایی(فولاد) - علیرضا بیرانوند، احمد نوراللهی، بشار رسن (پرسپولیس)

 

دقایق حساس:

دقیقه 2: ارسال بلند سالاری گلر فولاد بعد از برخورد با نوک پای هافبک این تیم به میرزایی رسید و ضربه این بازیکن وارد دروازه بیرانوند شد که داور این گل را آفساید اعلام کرد.

دقیقه 10: ارسال در عمق سروش رفیعی برای ترابی پشت محوطه جریمه، با ضربه این بازیکن همراه بود که گلر فولاد توپ را در دو مرحله مهار کرد.

دقیقه 22: ارسال از راست بازیکنان فولاد با چرخش و ضربه پریرا همراه بود که جلال حسینی با تکلی بلند این توپ را از محوطه جریمه پرسپولیس دور کرد.

(گل اول فولاد) دقیقه 24: ارسال کرنر از چپ بازیکنان فولاد در شلوغی محوطه جریمه و با خروج اشتباه بیرانوند بعد از برخورد به بازیکن پرسپولیس با ضربه تمام کننده زبیدی تبدیل به گل اول فولاد شد.

دقیقه  32: روی جا ماندن دفاع پرسپولیس، پریرا در محطوه جریمه موفق شد دو مدافع پرسپولیس را پشت سر بگذارد و پاس رو به عقب او برای میرزایی با شوت سنگین این بازیکن و واکنش بیرانوند که با نوک انگشتان دست توپ را راهی کرنر کرد همراه شد.

دقیقه 43: ارسال از راست بازیکنان پرسپولیس با شوت سنگین اما بی دقت نوراللهی همراه بود که توپ از بالای دروازه با اختلاف به بیرون رفت.

(گل دوم فولاد) دقیقه 45: خطای نادری روی میرزایی در محوطه جریمه با اعلام پنالتی از سوی داور همراه شد. لوسیانو پریرا این توپ را تبدیل به گل کرد.

دقیقه 49: ضربه ایستگاهی رفیعی به ترابی رسید که ضربه این بازیکن را گلر فولاد به راحتی مهار کرد.

دقیقه 55: شوت علیرضا علیپور از کنار دروازه فولاد به بیرون رفت.

دقیقه 58: پاس عرضی بودیمیر برای نوراللهی او را در موقعیت ایده آل گلزنی قرار داد اما ضربه بی دقت این بازیکن از کنار دروازه فولاد به بیرون رفت.

دقیقه 60: ارسال کرنر ترابی با ضربه سر رفیعی همراه بود که گلر فولاد توپ را به راحتی مهار کرد.

دقیقه 73: بودیمیر در محوطه جریمه فولاد صاحب فرصت شد اما تعلل او باعث شد بازی لحظاتی گره بخورد که در نهایت او نوراللهی را صاحب توپ کرد اما شوت این بازیکن از بالای دروازه فولاد به بیرون رفت.

(گل اول پرسپولیس) دقیقه 85: ارسال از راست شیری با ضربه سر کامیابی نیا تبدیل به گل اول پرسپولیس شد.

دقیقه 88: ارسال بلند از راست با ضربه سر عالیشاه همراه بود که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

در حاشیه:

با به صدا در آمدن سوت پایان نیمه اول از سوی داور، بیرانوند اعتراض شدید خود را به رضا کرمانشاهی داور بازی اعلام کرد. شدت اعتراضات او به حدی بود که داور این بازیکن را با کارت زرد جریمه کرد و از سیدجلال حسینی خواست او را آرام کند.

2051

نظرات کاربران
پیام
من اعتراف میکنم اونقدر که باخت پرسپولیس لذت بخشه برد استقلال نیست! خب دیگه حباب شکست ناپذیری پرسپولیس و بیرانوند ترکید!
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۱:۲۲
پاسخ
5
57
حق علیپور در تیم ملی توسط سردار آزمون خورده شده
جالبه که بعد از جام ملتها یکسری تو همین سایت مینوشتم باید علیپور بجای آزمون تو تیم ملی بازی میکرد چهارچوب نشناس تر از علیپور نداریم بین مهاجمان تمیهای بالانشین لیگ!
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۹:۳۱
پاسخ
38
134
کاشیما آنتلرز هستم
پرچم ژاپن کم بود پرچم فولاد هم به کلکسیون شاهکارای برانکو اضافه شد... من دیگه حرفی ندارم... خعیلی خوبی برانکو... هر چی تو بگی...
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۶:۰۷
11
44
سرور آبی❤
الان ششتقلالیا واس ما کری میخونن ؟؟؟؟؟؟ بابا بعد ۴ سال بیشتر از ما ن ، حداقل هم امتیاز ما بشین شما باید با همون فولاد و تراکتور و پارس جم واس سهمیه کل کل کنید
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۶:۳۵
پاسخ
128
27
دوست ایچ
از پرسپولیس تشکر میکنم! حالم خیلی بد بود ولی الان خیلی خوبم!!! ها ها!
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۷:۰۱
پاسخ
15
119
غیرت یعنی هادی عقیلی
چه کرد این رضا میرزایی سپاهانی چه پنجی هم نشون داد ممنون رضا
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۳:۴۳
0
31
مهدی
بازیکنان جدید به درد نمیخورن بخصوص ترابی ول مطله
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۳:۲۶
پاسخ
22
89
علیرضا م.
فکر کنم برانکو ذهنش درگیر پیشنهادات خوبشه، امروز تمرکز نداشت، تیم پرسپولیس افتضاح بود‌... آخه چطور پیشنهاد تیم بزرگ الاهلی رو رد کنه؟ حواس نمیذارن برای آدم... :))
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۶:۰۳
پاسخ
34
85
همیشه سرخ
زمین لیز بازی و باد شدید که به سمت دروازه پرسپولیس بود وعدم تمرکز در رختکن که ماجراشو برانکو گفت ونبود شجاع وصد البته داوری با اون پنالتی مسخره وتابلوش تیمو بازوند وگرنه فولاد پنج سال بود که حسرت برد پرسپولیسو داشت...‌
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵:۳۴
پاسخ
108
33
آبی به رنگ اقیانوس
یعنی همه چیز رو باعث و بانی باخت پرسپولیس دونستی به جز بازی ضعیف خود پرسپولیس.کلا ما عادت داریم تا میبازیم دنبال مقصر باشیم ادمین جان خواهش میکنم
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۸:۰۳
2
35
عادل
فدای سر برانکو !! به خودی باختیم به غریبه که نباختیم ! خخخخخخ
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۴:۰۰
پاسخ
20
76
شیران آبی شفر
دنبال اون دوستی میگردم که میگفت حتی اگه به فولاد ببازیم قطبی رو دوست داریم...
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۸:۳۸
پاسخ
6
96
آبی تر از آبی
واقعا این قرمزای هوچی چی میگن؟ خلاصه بازیو ببینید هم معلومه فولاد خیلی بهتر از پرسپولیس بازی کرده.. جنبه باخت داشته باشین،،
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۲:۵۰
پاسخ
23
100
وحید
فارغ از بحث داوری پرسپولیس در کل سرحال نبود. نادری دست پاچه بود. خط میانی خوب نبود و مهاجم ها هم تمرکز نداشتن. سروش اون سروش قبلی نیست و ترابی هنوز کار داره. به نظرم برانکو در تزریق بازیکنای جدید به تیم باید آهسته و تدریجی عمل کنه
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۹:۲۷
پاسخ
15
45
ناشناس
راستی یه نکته دیگه رو فراموش کردم نادری هم نیمه اول اشتباهای بدی داشت اما نیمه دوم بهتر بود ولی درکل نشان داد ذخیره مطمئنی برای شجاع یا سید نیست متاسفانه مدافع های کناری هم که کلا تعطیلا
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۴:۴۶
پاسخ
7
34
یاسر
هیچ تیمی ب صورت عادی نمیتونه با پرسپولیس رقابت کنه. مگر اینکه داور و ناظر و سازمان لیگ و فدراسیون بخوان کمکشون بکنند که بلکه پرسپولیس رو ببازونند.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۳:۲۹
پاسخ
106
3
Majid تاجی
پرسپولیس هر چی برد داره به لطف داور و ناجوانمردانه هست.
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۴:۵۳
2
25
ناشناس
کاری به دواری و نتیجه این بازی ندارم چند مورد هست که پرسپولیسو از نیم فصل اول که کمبود بازیکن داشت ضعیفتر میکنه اولیش فیکس بودن شایان مسلح خیلی رو مخه دومی خرید های بد بجز سروش ترابی هم هنوز نمیشه نظر داد مهدی شیری هم فقط تو دفاع خوبه موقع حمله به درد نمیخوره وبدترین خرید بودیمیر سه بازی گذشته و چیز خواصی ازش ندیدم با اینکه منشا گل نزن رو دوست نداشتم ولی بهتر ازاین بود حداقل جنگنده تر بود و موقعیت سازی یرا علیپور با خود علیپورم امروز محو بود فقط یه موقعیت خوب داشت که بد شوت زد درکل پرسپولیس مشکل گل زنی داره امیدم به مهدی شریفی بود که اونم فعلا نیمکت نشین شده البته تو جام حذفی بازی کرد ولی خوب نبود خدا به خیر کنه ..
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۱:۳۳
پاسخ
10
37
پرسپولیس
بهترین موقع باختیم. چون با این باخت تیم روحیه بهتری میگیره و میفهمن کار سختی دارن و تیم های پایین تر جدی تر و قوی تر شدن
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۸:۰۴
پاسخ
59
14