فکری: با توقف لیگ برتر قهرمانی حق پرسپولیس خواهد بود

فکری: با توقف لیگ برتر قهرمانی حق پرسپولیس خواهد بود

4292
23:01
24 اردیبهشت 1399
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: اگر قرار باشد بازی‌ها متوقف شود، یک جورهایی حق پرسپولیس است که قهرمان اعلام شود.

به گزارش وب‌سایت نود، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: اگر قرار باشد بازی‌ها متوقف شود، یک جورهایی حق پرسپولیس است که قهرمان اعلام شود.محمود فکری سرمربی تیم نساجی مازندران درباره وضعیت تیم نساجی در این روزها گفت: «دورانی که مربی و بازیکنان بلاتکلیف باشند دوران بسیار سختی است چون هم باید به بازیکنان استراحت بدهیم و هم آنها را آماده نگه داریم. در این شرایط اینکه بخواهید بازیکن را آماده نگه دارید سخت است.»

این سرمربی در رابطه با وضعیت ادامه لیگ برتر ادامه داد:«ما باید همه جوانب را در نظر بگیریم و بعد نظر خودمان را اعلام کنیم. ممکن است برگزار نشدن بازی‌ها در این شرایط برای یک سری از باشگاه‌های خصوصی بهتر باشد چون آن‌ها در این شرایط هیچ درآمدی ندارند. شنیده‌ایم که فدراسیون‌ها در اروپا به باشگاه‌ها کمک می‌کنند ولی ما در ایران چنین چیزی را نداریم و حتی فدراسیون فوتبال از باشگاه‌ها کمک می‌خواهد.ما این روزها تمرینات مجازی برگزار می‌کنیم ولی گاهی بازیکنان در شهر خود جمع می‌شوند و تمرین می‌کنند که ما نگران آن‌ها هستیم. امیدوارم هر چه زودتر تصمیم‌گیری شود تا همه ما از این بلاتکلیفی خارج شویم.»

سرمربی تیم نساجی با اشاره به اینکه امیدوار هستیم یک تصمیمی گرفته شود تا تیم‌ها ضرر نکنند و یا کمتر ضرر کنند ادامه داد:«در حال حاضر تیم‌هایی که در لیگ‌های یک و دو هستند زحمت کشیده‌اند تا به لیگ‌های بالاتر صعود کنند و در لیگ برتر هم تیم‌هایی هستند که در انتظار کسب سهمیه هستند. به نظرم باید تصمیمی گرفته شود که زحمات این تیم‌ها هدر نرود و نگرانی‌ها کاهش پیدا کند. الان بالای دو ماه است که مسابقات لیگ تعطیل شده و من فکر می‌کنم در صورت از سر گرفتن مسابقات لیگ باید چهار هفته به تیم‌ها فرصت تمرین داده شود. باید کمی زودتر به ما اعلام کنند که بتوانیم تمرینات‌مان را از سر بگیریم. ما به بازیکنان‌مان اعلام کردیم که آماده شوند چون ممکن است تمرینات به‌زودی شروع شود.»

وی در پاسخ به این سوال که آیا امکان بازی در فاصله زمانی کم وجود دارد، عنوان کرد: «شاید توانایی داشته باشیم که دو سه بازی را در فاصله سه چهار روزه بازی کنیم ولی اینکه بخواهیم 9 بازی را با فاصله چهار روز بازی کنیم بازیکنان و باشگاه‌ها آسیب می‌بینند و از طرفی تیم ملی ما هم ضرر می‌کند.»

فکری در واکنش به این بحث که اگر پرونده لیگ بسته شود باید چه تصمیمی گرفته شود، اظهار داشت: «واقعاً تصمیم‌گیری سخت و پیچیده‌ است. پرسپولیس یک فاصله زیادی با تیم‌های دیگر دارد و اگر قرار باشد بازی‌ها متوقف شود و قهرمان را هم اعلام کنند، یک جورهایی حق پرسپولیس است که قهرمان اعلام شود. اما اگر قرار باشد لیگ برتر ادامه پیدا کند بهتر است که همین امشب به تیم‌ها اعلام شود و ما نباید حتی یک ساعت هم از دست بدهیم. در حال حاضر انگار یک جورهایی همه پتک‌ها بر روی سر ما ورزشکاران است. در واقع همه دارند به فعالیت خودشان ادامه می‌دهند و فقط قرار است درب ورزشگاه‌ها بسته شود.»

30388
 

نظرات کاربران
رحمان
آقای فکری سه امتیازی که از سپاهان الکی الکی دادن به پرسپولیس بخاطر همین بوده،سپاهان تو تهران پرسپولیس برد، مگه میشه تو اصفهان نتونه بزنه،و گرنه الان باید فاصله سپاهان و پرسپولیس ۴ امتیاز باشه،چون سپاهان راحت پرسپولیس میزد،خودشون می دونن چیکار کردن، بعدش هم کل فوتبال فساد گرفته خصوصا استقلال و پرسپولیس،روح ورزش کثیف شده و هیچوقت هم تمیز نمیشه،چون مبارزه ای با فساد نمیشه، علی آقای کریمی جادوگر آسیا راحت گفت فوتبال پر از فساد و دست یه باند خاصیه
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۳۱:۵۷
پاسخ
121
9
حرف حساب
تو جبهه رقیب باشی و حرف حق بزنی خیلی مردانگی می خواد. امیدوارم استقلالی ها از حرف حقی که زده ناراحت نشن و بهش حمله نکنن.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۰:۴۱
پاسخ
7
111
ابی عشقپولیس
دمت گرم خدایی
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۳۴:۵۲
پاسخ
5
86
سیدامین
لایککک داره حرفهاش ازش خوشم امد
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۷:۳۴
پاسخ
5
89
Sam
بابا بنده خدا خو حرف حق رو میزنه... توروزگار آرش بر هانی ها، تو محمود فکری باش
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۳:۳۸
پاسخ
7
94
محسن
براوو براوو براوو معدود استقلالی با انصاف
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۵:۱۷
پاسخ
5
82
مهسا
خداروشکریه استقلالی منطقی پیداشد.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۸:۳۴
پاسخ
5
80
حسین
درود بر محمود فکری جوانمرد/ از طرف یک پرسپولیسی از شما بابت این مردانگی در گفتن حقیقت، ممنونم. البته امیدوارم بازی ها هر چه زودتر شروع بشه و بهانه از ترسوها گرفته بشه.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۵:۲۲
پاسخ
6
81
Ramin
درود به شرفت
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۴۵:۰۶
پاسخ
7
80