فیگو از برگزاری جام جهانی 2022 در زمستان استقبال کرد

فیگو از برگزاری جام جهانی 2022 در زمستان استقبال کرد

1268
11:00
06 اسفند 1393
لوییس فیگو نامزد انتخابات ریاست فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) از برگزاری جام جهانی 2022 قطر در زمستان استقبال کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  لوییس فیگو نامزد انتخابات ریاست فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) از برگزاری جام جهانی 2022 قطر در زمستان استقبال کرد.

به گزارش وبسایت نود از اسکای اسپورتس، وی با انتشار بیانیه ای انتخاب زمستان برای برگزاری مسابقات جام جهانی قطر را تصمیم درستی دانست.

کار گروه فیفا روز سه شنبه پیشنهاد کرد که جام جهانی 2022 به دلیل گرمای شدید هوا در قطر به جای تابستان در ماه های نوامبر و دسامبر برگزار شود.

فیگو در این باره افزود: پیشنهاد کار گروه فیفا، تصمیم درستی برای جام جهانی است. جام جهانی باید در بهترین شرایط برای طرفداران و بازیکنان برگزار شود تا همه بتوانند از فضای فوق العاده آن لذت ببرند.

وی ادامه داد: با حسن نیت و احساس همبستگی همیشه می توان راه حل های مناسبی را پیدا کرد.

پیشنهاد کار گروه فیفا در مورد زمان برگزاری مسابقات جام جهانی 2022 قطر باید در ماه مارس توسط کمیته اجرایی این فدراسیون به تصویب برسد.

 باشگاههای اروپا برای جام جهانی زمستانی غرامت می خواهند
باشگاههای فوتبال اروپا در صورتی که فیفا بنابر توصیه گروه کاری خود، جام جهانی 2022 قطر را در ماههای نوامبر و دسامبر برگزار کند، خواهان دریافت غرامت هستند.
[باشگاههای اروپا برای جام جهانی زمستانی غرامت می خواهند]

به گزارش رویترز، کارل هاینس رومنیگه رییس انجمن باشگاههای اروپا در بیانیه ای اعلام کرد: برنامه ریزی مجدد جام جهانی 2022 برای خانواده فوتبال وظیفه دشوار و چالش برانگیزی ایجاد می کند.

این بیانیه می افزاید: تقویم مسابقات در سراسر جهان باید با تورنمنت 2022-2023 تطبیق داده شود که نیازمند آن است که همه مایل به توافق باشند.

در ادامه این بیانیه آمده است: با این حال از باشگاهها و لیگ های اروپایی نمی توان انتظار داشت هزینه های این برنامه ریزی مجدد را بپردازند. ما انتظار داریم بابت خسارت ناشی از تصمیم نهایی، باشگاهها غرامت دریافت کنند.

1140

نظرات کاربران
عاطفه311
حتما با قطر رفتن از فضای فوق العاده لذت میبریم...!!!!
۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۵۶:۲۴
پاسخ
1
4