قائم مقام نساجی حلالیت طلبید و رفت

قائم مقام نساجی حلالیت طلبید و رفت

3203
23:57
25 اردیبهشت 1398
قائم مقام باشگاه نساجی مازندران به دلیل اتفاقاتی که امروز در تمرین این تیم رخ داد، اعلام کناره‌گیری کرد.

به گزارش وب‌سایت نود، محمد کاظمی قائم مقام باشگاه نساجی مازندران به دلیل اتفاقاتی که امروز در تمرین این تیم رخ داد در بیانیه‌ای از همه کسانی که در این مدت در نساجی فعالیت کردند، حلالیت طلبید و کناره‌گیری کرد.
متن بیانیه قائم مقام باشگاه نساجی به شرح زیر است:

سلام به همه هواداران عزیز نساجی کبیر
حدود ۱۷ ماه پر فراز و نشیب را در تیم محبوب شهرم پشت سر گذاشتم و حالا زمان خداحافظی و کناره گیری رسیده است.
دوست داشتم آخرین بازی تیم هم سپری شده و سپس با آرامش خاطر سکان تیم را به دست مدیری توانمندتر بسپارم تا نساجی عزیز به سوی رده‌های بالاتر جدول و حتی کسب سهمیه آسیا رهنمون شود، اما اتفاقات امروز تمرین سبب شد تحمل ۲۴ ساعت دیگر ماندن از من سلب شود که بابت آن از همه کسانی که دل در گروه نساجی کبیر دارند عذرخواهی می‌کنم.
حلالیت می‌طلبم از همه هواداران صدیق نساجی کبیر و اعضای کانون هواداران و لیدر‌های تیم، حلالیت می‌طلبم از آقای رضا حدادیان، حلالیت می‌طلبم از علی امیری، حلالیت می‌طلبم از داود مهابادی و همکارانش، حلالیت می‌طلبم از جواد نکونام دوست داشتنی و کادر فنی اش، حلالیت می‌طلبم از مجید جلالی و کادر فنی اش به خصوص حمید مطهری و فرهاد کوچکزاده، حلالیت می‌طلبم از دوست و برادر بزرگم احمد شهیدی که در این مدت همه جوره یار و یاورم بود، حلالیت می‌طلبم از همه همکاران رسانه‌ای در تهران و مازندران که خیلی مسائل و مشکلات را به احترام همکاری نادید گرفتند، حلالیت می‌طلبم از همه مسئولان استان و شهرم که گاهی به دلیل مصالح تیم با آن‌ها تندخویی کردم به خصوص رضا درویشی عزیز، حلالیت می‌طلبم از بازیکنان شایسته تیم که نتوانستم آن گونه که باید و شاید از حق و حقوق شان دفاع کنم، حلالیت می‌طلبم از کادر فنی و بازیکنان تیم‌های امید، جوانان و نوجوانان نساجی بابت کم توجهی‌ها و در آخر حلالیت می‌طلبم از همسر مهربان و دختر نازنینم که در این مدت به دلیل مسائل و مشکلات تیم کمتر در کنارشان بودم و حتی گاهی بدخلقی کردم.
امیدوارم خدا عمری دهد تا روزی نساجی کبیر را به عنوان نماینده ایران در آسیا ببینم.

4416

نظرات کاربران
مهدی 1
انگار همه اینا قول و قرارشون به تار موئی بنده . با این اوضاع نمیشه به فوتبال امیدوار ماند. هر کس هم که میخواد بره هیچکس ازش بازخواست هم نمیکنه . بی حساب و کتاب میان و خودشونم میرن . واقعا گیج کننده است.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۸:۲۲
پاسخ
3
2
ملوان
متاسفانه مالک پرحاشیه نساجی فاقد مشاورین درستی است که بتواند این اختلاف نظرات طبیعی و گاها بی ارزش را مدیریت نماید.ممنون که برای فوتبال هزینه می کنید ولی آیا بهتر نیست کمی خودداری وشخصیت از خود نشان دهید؟آیا همه مربیان نساجی بد هستند؟ بهتر نیست در مسائل فنی دخالت نکنید؟ باور کنید حاشیه سازی و منم منم کردن به همه ضرر میزند.نساجی به عنوان یک ملوانی اصیل واقعا دوستت دارم.‌
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۵:۴۵
پاسخ
2
9
امیرحسین پرسپولیسی
چه اتفاقاتی تو تمرین افتاده؟!!
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۱:۲۳
پاسخ
0
5
nassaji
از همه حلالیت طلبید جز صنیعی فر.... همه مشکل دارن همه دروغ میگن جز آقای صنیعی فر....
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۴۵:۵۸
پاسخ
3
6
asad
اینم موضوع و نتیجه خصوصی سازی تو ایران اس خوزستان که رفت سپیدرود که به مویی بنده مونده ماشین سازی و تراکتور
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۸:۵۶
پاسخ
3
4
Tractooor
حیف این تیم به این خوبی،دارن چه بلایی سرش میارن.حیف.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۳:۱۵
پاسخ
2
43