قاب ویژه از دربی تا جام‌حذفی؛ دردسر دایی

قاب ویژه از دربی تا جام‌حذفی؛ دردسر دایی

5653
19:14
23 شهریور 1397
علی دایی و پیروز قربانی بعد از رفاقت و رقابت این بار در قامت دو حریف به هم رسیدند

وبسایت رسمی برنامه نود - پیروز قربانی مثل دوران بازی، مربیگری را هم با دردسرسازی برای دایی آغاز کرد. 

به گزارش وب‌سایت نود، بازی سایپا و سردار بوکان دیدار دو یار و رقیبی قدیمی بود. دو رقیبی که رابطه پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشتند تا در قامت دو سرمربی به هم رسیدند. رابطه آنها از رابطه یک فوتبالیست و یک هوادار آغاز شد. 

اتفاقی که پیروز قربانی تعریف می‌کند و می‌گوید که مدرسه اش میدان منیریه و در نزدیکی مغازه دایی بوده و اولین باری که او را می‌بیند حسابی ذوق‌زده می‌شود. دومین دیدار آنها در زمین فوتبال رقم می‌خورد. جایی که پیروز قربانی جوان در اولین سال حضورش در استقلال مقابل دایی باتجربه و تازه به لیگ برتر بازگشته قرار می‌گیرد. در آن بازی هم استقلال برنده بازی شد و هم پیروز قربانی که نگذاشت دایی، پایش به گل باز شود.

آنها در دوران بازیگری باز هم مقابل هم قرار گرفتند و درگیری‌هایی هم به عنوان مدافع و مهاجم داشتند. این درگیری‌‌ها و همچنین پرسپولیسی و استقلالی‌بودن آنها باعث شد تا همکاری آنها به عنوان شاگرد و مربی در راه‌آهن کمی عجیب باشد. این همکاری اما اتفاق افتاد و رابطه آنها از رقابت به رفاقت رسید. دنیای فوتبال اما در جام حذفی یک بار دیگر آنها را به عنوان دو مربی مقابل هم قرار داد و این بار تیم علی دایی بود که پیروز شد و به مرحله بعدی جام‌حذفی راه پیدا کرد. هر چند قربانی، دوباره برای دایی دردسر درست کرد و پنالتی دقیقه 120، سایپا را نجات داد.

 

 30388

نظرات کاربران
jamal
جونم سردار جونم بوکان.جونم کردستان
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۹:۳۶
پاسخ
7
31