قاسمی‌نژاد: دوست‌دارم باز هم در پدیده شهرخودرو بمانم

قاسمی‌نژاد: دوست‌دارم باز هم در پدیده شهرخودرو بمانم

1574
12:58
07 خرداد 1398
بازیکن تهاجمی‌ تیم پدیده شهرخودرو گفت: اگر شرایط فراهم شود، با وجود پیشنهادهایی که دارم، خوشحال می‌شوم که بتوانم باز هم در کنار پدیده شهرخودرو باشم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، محمد قاسمی‌نژاد، در خصوص فصلی که با آسیایی شدن پدیده‌ای‌ها به پایان رسید، اظهار کرد: واقعا فصل متفاوت و شیرینی را پشت سر گذاشتیم و از اینکه در نهایت با کسب سهمیه آسیایی برای‌مان به پایان رسید، خوشحالیم.البته نباید از نقش تک‌تک هوادارانی که در سرما و گرما کنارمان بودند، ساده بگذریم. آنها واقعا شایسته بهترین‌ها هستند و از حمایت خالص‌شان ممنونیم. در باز‌ی‌هایی که کار گره می‌خورد، هواداران باغیرت پدیده شهرخودرو بودند که با تشویق‌های بی‌امان خود، انرژی مضاعفی به ما تزریق می‌کردند. دست تک‌تک آنان را می‌بوسیم و این موفقیت را به این عزیزان تقدیم می‌کنیم.

قاسمی‌نژاد که این فصل توانست آقای پاس گل پدیده شهرخودرو باشد، تاکید کرد: تمام موفقیت‌ها، در سایه همدلی میان مدیریت، بازیکنان و کادرفنی بادانش پدیده شهرخودرو رقم خورد. خوشحالم که در این میان سهم کوچکی در موفقیت پدیده شهرخودرو در لیگ هجدهم داشتم‌. اگر شرایط فراهم شود، با وجود پیشنهادهایی که دارم، خوشحال می‌شوم که بتوانم باز هم در کنار پدیده شهرخودرو باشم و با لباس این تیم به میدان بروم.

قاسمی‌نژاد در پایان با تشکر از حمیداوی، مالک باشگاه پدیده شهرخودرو گفت: در نیم‌فصل نخست با انواع و اقسام مشکلات، دست و پنجه نرم کردیم اما با ورود حمیداوی در نقش یک منجی واقعی، مشکلات حل شد و خوشبختانه کار نیمه‌تمام نیم‌فصل نخست، با خاطره‌ای خوب به خط پایان رسید.

2051

نظرات کاربران
محمد حسین
بمون که دلگرمیم بهت
۰۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۰:۰۹
پاسخ
0
9
hb
از الان مطمئینی که سهمیه گرفتی ها مبارکتون باشه ولی اخلاق حرفه ای رو رعایت کنید و یک درصد احتمال بدید قهرمان جام حذفی دامش باشه
۰۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۶:۳۴
پاسخ
11
16
wolf
در صورتی که داماش قهرمان بشه چون در لیگ دسته دو هست و احتمالا هم امکانات هم بودجه حضور در آسیا رو نداره این سهمیه به مشهد میرسه
۰۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۸:۴۵
0
12
رامین
سنش بالاست ممکنه سال دیگه نتونه دوباره بدرخشه پس بهتره شانسشوتویه تیمه بهترامتحان کنه قطعابهترین تیماهم می خوانش
۰۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۸:۲۵
پاسخ
10
7
پرسمولیس قلبم
بمون داش جایی نرو انشالله پدیده فصل بعد نایب قهرمان بشه و ششتقلالیا و سپاهانیا نیمه دوم جدول باشن
۰۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۳:۳۰
پاسخ
5
24