قانون جدید سازمان لیگ به نفع سه بازیکن استقلال؛ پدیده‌ها می‌مانند

قانون جدید سازمان لیگ به نفع سه بازیکن استقلال؛ پدیده‌ها می‌مانند

10692
16:35
15 تیر 1397
قانون جدید سازمان لیگ به نفع سه بازیکن استقلال شده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - قانون جدید سازمان لیگ به نفع سه بازیکن استقلال شده است.

به گزارش وبسایت نود، رئیس سازمان لیگ اعلام کرد که قانون لیست بازیکنان تیم‌های لیگ برتری دستخوش تغییر شده است. حیدر بهاروند در گفت‌و‌گو با سایت سازمان لیگ گفت: «در فصل 98-97 باشگاه‌ها می‌توانند سه بازیکن زیر ‏‏25 سال در فهرست خود داشته باشند به شرطی که این بازیکنان در فصل 97-96 با باشگاه‌ها مربوطه قرارداد داشته باشند.‏ به این ترتیب باشگاه‌ها می‌توانند 3 بازیکن زیر 25 سال از بازیکنان تحت قرارداد فصل گذشته خود استفاده کنند. یعنی باشگاه‌ها به جز 18 بازیکن با سن آزاد می توانند از سه بازیکن زیر 25 سال هم استفاده کنند».

حالا با موافقت این پیشنهاد سرمربی استقلال هم سود زیادی کرده است. شفر با خیال راحت می‌تواند محسن کریمی را در لیست‌اش داشته باشد. بازیکنی که شفر فصل قبل نشان داد به بازی او علاقه زیادی دارد و تا قبل از مصدومیت‌اش، به او بازی می‌داد. سن محسن کریمی برای این فصل از 23 سال عبور کرده بود و این بازیکن جزو نفرات بزرگسال محسوب می‌شد. حالا با قانون جدید، کریمی شانس بیشتری برای ادامه حضور در استقلال دارد.

دو بازیکن دیگر استقلال هم با این قانون خیال‌شان جمع است که برای دو فصل دیگر می‌توانند نظر شفر را جلب کنند. میلاد زکی‌پور و آرمین سهرابیان آخرین سالی است که سن‌شان از عدد 23 عبور نکرده. سهرابیان و زکی‌پور با توجه به اینکه خیلی نظر مثبت شفر را جلب نکرده‌اند، با این قانون می‌توانند امیدوار باشند که شفر نام آن‌ها را از لیست خط نزند.

 

14001

نظرات کاربران
Masoud
مدیونید اکه فکر کنید این قانون کاملا در خدمت استقلال عمدا تصویب شده! سازمان لیگ پرسپولیسی نمیخوایم!!
۱۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۶:۴۴
پاسخ
43
27
amir
استقلال با وجود بازیکن و مربی مثلا حرفه ای هنوز نتونسته تمریناتش رو شروع کنه حالا از ترس باخت تو دربی سوپرجام هر روز یه بهونه در میاره در صورتیکه نه مشکل محرومزت رو داره مثل باشگاه رقیب و حالا میخواد با لابی گری معمول این باشگاه زمان بازی رو که از چند ماه پیش مشخش شده رو به نفع خودش جابجا کنه.
۱۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۱:۴۷
پاسخ
43
26
مجتبی
کی به ضرر استقلال تصمیم گرفته که این دومیش باشه/بعد استقلالیا میگن فدراسیون پرسپولیسیه!!!!!
۱۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۵:۱۸
پاسخ
55
33
pedram
الان یه سری هوادار بی منطق ترسوتقلال بودن ، و این شرایط برای پرسپولیس پیش مییومد ، میگفتن که وزیر و سازمان لیگ هوای سوگولیشون رو داره .... فقط هوجی گری و شومن بازی این ترسوتقلالی ها بلدن .... 20 میلیارد واسه تیام و جبارف هزینه کردن .... 16 تا بازیکن گرفتن .... هر سال گرون ترین تیم رو میبندن ... نیم فصل گذشته پرسپولیس محروم بود هیچ بازیکنی نگرفت این ها کلی پول بیت المال حروم کردن و بازیکن گرفتن ، بازم طلب کارن .... منطق خوب چیزه والا
۱۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۵:۳۹
پاسخ
53
35
mehrab
خیلیم عالی امیدوارم از این فرصت بازیکن های جوانمون به بهترین شکل ممکن استفاده کنن و بدرخش در ترکیب استقلال بزرگ البته شخصا زیاد به بازی زکی پور علاقه ای ندارم و فکر نکنم بتونه خودش رو به ترکیب برسونه ..
۱۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۹:۲۲
پاسخ
16
53
10-10-3
قانون رو هم طوری به نفع تیم استقلال می کنند که دوردانه وزرات هستند از اون طرف میرن جلوی وزارت خدایا اینها چه رویی دارن پولی که برای تیام دادن کل مبلغ قرارداد بازیکن های پرسپولیس هست خدا بگم ترابی چه کار کردی با باشگاه استقلال که هنوز دارند میسوزن
۱۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۹:۰۹
پاسخ
113
62
بابا
ترابی که بخاطر قرارداد دو جانبه کل لیگ امسال محروم میشه... ان شالله
۱۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۷:۰۷
8
12
مسعود گل باشی
خدایا شکرت خخخخ بابا کمتر چرتو پرت بگین
۱۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۵:۲۷
7
13
✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰
چه ربطی داره... این قانون خیلی وقته قراره تصویب شه از سال پیش... شما رو بسوز پس پسی خخخخخخخ هههههااااا هاهاهاها
۱۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۸:۱۶
30
76
دکتر مثبت
خدا شفات بده!
۱۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۶:۰۷
29
89