قدوس: آماده خروج از اوسترشوندس هستم

قدوس: آماده خروج از اوسترشوندس هستم

5129
09:23
16 مرداد 1397
رئیس باشگاه اوسترشوندس سوئد اخبار پیوستن احتمالی ملی‌پوش ایرانی به تیم آمیان فرانسه را بی‌اساس دانست.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس باشگاه اوسترشوندس سوئد اخبار پیوستن احتمالی ملی‌پوش ایرانی به تیم آمیان فرانسه را بی‌اساس دانست.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت اکسپرس سوئد، دانیل کیندبرخ در رابطه با انتشار اخبار گسترده در مورد انتقال سامان قدوس به تیم آمیان در رسانه‌های فرانسوی گفت: این خبرها به طول کامل اشتباه و بی‌اساس هستند.

رئیس باشگاه اوسترشوندس در پاسخ به این پرسش که آیا بازی با الفسبورگ آخرین حضور سامان قدوس در ترکیب تیم اوسترشوندس بود اظهار داشت: نظری ندارم و چیزی نمی‌دانیم اما خبر پیوستن او به تیم آمیان فرانسه درست نیست. گاهی وقت‌ها همه چیز در جای خود قرار نمی‌گیرد و باید ببینیم چه اتفاق‌هایی رخ خواهند داد. پنجره نقل‌انتقالاتی کنونی روز پنجشنبه بسته می‌شود.

سامان قدوس، مهاجم ایرانی تیم اوسترشوندس نیز درباره انتقالش با توجه به روزهای پایانی فصل نقل‌وانتقالاتی تابستانی اروپا گفت: شایعه‌ها همیشه هنگام باز بودن پنجره نقل‌وانتقالاتی وجود دارند که من مهیای آنها نیستم. جاه‌طلبی من روشن است که از این پنجره عبور می‌کنم، البته از تمامی کارهایی که انجام دادم راضی هستم اما آماده‌ام تا از اوسترشوندس به تیم دیگری انتقال یابم.

وی افزود: هیچ چیزی درباره تیم آینده‌ام مشخص نیست اما جاه‌طلبی من روشن است. شاید بازی با الفسبورگ آخرین حضورم در تیم اوسترشوندس بود.

 

2051

نظرات کاربران
سینا
موفق باشی پسر.عشق به وطن تویی که در سوئد به دنیا اومدی و بزرگ شدی و حتی فارسی درست صحبت نمی کنی از خیلی از کسانی که در ایران متولد شدند بیشتره. همونایی که از سر حسادت علیه تیم ملی جبهه میگیرند
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۵:۲۴
پاسخ
4
74