قدوس: از پستی که در آمیان دارم خوشم نمی‌آید!

قدوس: از پستی که در آمیان دارم خوشم نمی‌آید!

14615
11:16
18 آبان 1397
ستاره ایرانی آمیان فرانسه گفت:دوست دارم به یک وینگر آزاد تبدیل شوم که دستش در حملات باز باشد.

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره ایرانی آمیان فرانسه گفت:دوست دارم به یک وینگر آزاد تبدیل شوم که دستش در حملات باز باشد.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت «courrier-picard» فرانسه، سامان قدوس، وینگر ایرانی آمیان یکی از کاندیدای های بهترین بازیکن ماه اکتبر در لوشامپیونه است که دوست دارد در خط حمله بازی کند.

او در ماه گذشته 3 گل و 2 پاس گل داده است ولی او معتقد است که باید پیشرفت کند. مصاحبه از ستاره ایرانی به شرح زیر است:

* سامان عملکرد تیم چگونه بود؟

 این سوالی است که باید از سرمربی تیم بپرسید. ولی به نظرم ما خیلی خوب بازی می کنیم اما به اندازه کافی خوب نیست. پیش از این ما خوب بازی نمی کردیم اما پیروز می شدیم. الان خوب بازی می کنیم ولی شکست می خوریم. ما چیزهای خوبی داریم که باید آن را تداوم ببخشیم اما نکات منفی نیز داریم. مهمترین چیز همدلی و وحدت است و باید همه برای موفقیت تیم تلاش کنند. این درباره من درست است و من خیلی خوب ظاهر نشدم و باید بیشتر تلاش کنم تا تیم دوباره به نوار پیروزی برگردد.

* شما از مشکلات دفاعی و هجومی باخبر هستین؟

این بدیهی است. ما خوب گل نمی زنیم و این مشکل ما بازیکنان خط حمله است. همچنین ما گل های زیادی دریافت می کنیم و این مربوط به تمام تیم می شود چون تیم به صورت دسته جمعی دفاع می کند.

* تو از پستی که در آن بازی می کنی راضی هستی؟

برخی از چیزها در این پست سخت است چون من باید خیلی زیاد در کار دفاعی شرکت کنم و واقعیت این است که من کار دفاعی را دوست ندارم.دوست دارم به یک وینگر آزاد تبدیل شوم که دستش در حملات باز باشد اما ما به کار دفاعی نیز نیاز داریم و باید آن را قبول کنم و به آن عمل کنم.از اینکه در تمام بازی ها در ترکیب اصلی حضور دارم خوشحالم چون می توانم پیشرفت کنم.سبک بازی سخت است چون کشوری جدید، تیمی جدید و زبانی جدید را تجربه می کنم.الان از هتل نقل مکان کردم و به آپارتمان خودم رفتم و الان شرایط برای آماده کردن غذا برای خودم و خوابیدن در تختم وجود دارد.من پیشرفت خوبی در زبان فرانسوی داشتم و امور خوب پیش می رود.

* می توانی در نوک خط حمله بازی کنی؟

بله. این پستی است که من دارم و مربی آن را می داند اما در برخی از مواقع شما باید در پستی دیگر بازی کنید. چون بنا به رقیب که نقاط قوت و ضعفی دارد و من و دیگر بازیکنان باید از آنها استفاده کنیم. در برخی از مواقع شما باید پست هایتان را تغییر دهید تا رقیب نتواند برنامه شما را بداند اما بازی در مرکز خط جلو واقعا مرا خوشحال می کند. به نظرم تیم ما از بسیاری از تیم ها بهتر است.

* در کدام سیستم بازی احساس راحتی می کنی؟

اگر سیستم بازی ما 4-3-3 باشد ترجیح می دهم که در مرکز خط حمله حضور پیدا کنم اما اگر سیستم 4-2-3-1 باشد دوست دارد در پست هافبک میانی بازی کنم.

*نظرت درباره عملکرد خودت چیست؟

عملکرد من صعود و نزول داشت. برخی از اوقات بهترین عملکرد را داشتم اما نتیجه نگرفتیم. اما من دوست دارم که به تیم کمک کنم و اگر بازیکن دیگری گل بزند اشکالی ندارد فقط تیم موفق باشد. در برخی از بازی ها نیز من بد بازی کردم ولی موفق به گلزنی شدم.پیش از این هم گفتم من باید بهتر شوم. باید یاد بگیرم و با سرعت بیشتری کار کنم چون زمان دارد می گذرد.

* ویژگی‌های خاص خودت بگویید؟

من باید در هر مکانی که باشم باید بهتر شوم. از زمانیکه در آمیان حضور پیدا کردم در هر پستی خوب عمل کردم.من بازیکن خیلی سرعتی نیستم و خیلی گلزن هم نیستم ولی بازیکن با سرعت و گلزن خوب هستم. من در میدان خیلی تلاش می کنم اما من همیشه به دنبال پیشرفت هستم.دوست دارم که در تمرینات به صورت جدی حضور پیدا کنم.من اولین نفر در تمرینات حضور پیدا می کنم و آخرین نفری هستم که تمرینات را ترک می کنم.

*نظرت درباره سطح لوشامپیونه چیست؟

سطح لیگ عالی است. از لحاظ فنی و فیزیکی فشرده است.

*آیا زندگی در آمیان مناسب توست؟

آمیان شهر زیبایی است.شهری آرام و نزدیک به پاریس است.غذاهای اینجا خوشمزه و مردمانی خوب دارد اما بسیاری از آنها زبان انگلیسی بلد نیستند.

* از کدام بازیکنان خوشت می آید؟

ادن آزارد، لوکا مودریچ، ایسکو و آسنسیو.

 

1004

 

نظرات کاربران
Ali
ایشالله پست های دلخواه تو تیم های بزرگ تر سال دیگه میتونی تو تیم های مثل لیون لستر اورتون مونشن گلادباخ یا لاتزیو بازی کنی سال بعدش هم تیم های بزرگ
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۰:۵۶
پاسخ
1
103
ا
در جواب کیروش فن ها که میگفتن سامان بازیک نوک حمله نیست (((((* می توانی در نوک خط حمله بازی کنی؟ بله. این پستی است که من دارم و مربی آن را می داند)))))
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۹:۵۷
پاسخ
20
82