قدوس: امیدوارم مثل آمیان در تیم ملی هم گلزنی کنم

قدوس: امیدوارم مثل آمیان در تیم ملی هم گلزنی کنم

3759
10:48
20 مهر 1397
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد که با گلزنی در تیم ملی بتوانند همراه دیگر نفرات قهرمان جام ملت ها شوند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم ملی فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد که با گلزنی در تیم ملی بتوانند همراه دیگر نفرات قهرمان جام ملت‌ها شوند.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از ایسنا، سامان قدوس مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در حاشیه تمرین امروز(جمعه) این تیم گفت: داریم آماده می شویم و تیم ما قوی است.با تمرین خوب و خوب‌تر می‌شویم. بازی با بولیوی هم یک بازی خوب است که آماده شویم.

او ادامه داد: من می خواهم که همان بازی که در آمیان می کنم در تیم ملی هم انجام دهم. تیم آمیان شبیه ایران است چرا که دفاع قوی دارد. امیدوارم گل‌هایی که در آمیان می‌زنم در تیم ملی هم به ثمر برسانم.

قدوس در مورد جام ملت‌ها هم اظهار کرد: قهرمانی در جام ملت‌ها سخت است اما تیم ما قوی است. ما می‌توانیم آنجا خوب بازی کنیم و برای همه ایران پیروز شویم.

مهاجم تیم ملی اضافه کرد: اینکه من به عنوان شانس اول گلزنی در تیم ملی از طرف مردم انتخاب شدم برایم فرقی ندارد و فقط می‌خواهم که ببریم.

او در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه با توجه به انتقادات از کی‌روش به خاطر بازی ندادن به او در جام جهانی، چقدر احتمال دارد تا در جام ملت‌ها در ترکیب ایران قرار بگیرد، بیان کرد: من این را نمی‌دانم و باید از کی‌روش بپرسید. من فقط می خواهم با ایران برنده شوم.

1870

نظرات کاربران
کسی که رفته دسته سه حق اظهار نظر نداره
صد در صد اگه مثل جام جهانی بازیکن بی کیفیتی مثل آزمون جای تو وارد بازی نشه تو هم گل میزنی هم پاس گل میدی
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۴:۰۶
پاسخ
26
42
Farhad)777
چقدر بی منطقی شما انقدر احساسی نظر نده
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۱:۳۵
12
8
تاج
اگه کیروش نبود فوتبال ایران ن گوچان داشت نه سامان و ن اشکانو و....یادمون نره از کیروش چقدر انتقاد میشد بخاطر اینا و اینا اسمشون ایرانی نبود بلکه 2رگه بود....فوتبال ایران مدیون کیروش هستش تا ابد....تاریخ در مورد این مرد افسانه ای بهترین قضاوت خواهد کرد...
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵:۳۲
پاسخ
28
45
mahdi
قدوس باید فیکس باشه وامیری ذخیره قدوس باشه البته جام جهانی هم قدوس بدشانسی آورد وامیری رو اوج فوتبالش بود وعالی بازی کرد
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۱:۲۸
پاسخ
6
54
آریابرزن پرسپولیسی
سامان جان تا پسران کیروش هستن به تو بازی نمیده .طارمی قراره دروازه خالی رو بزنه تو اوت بعد کارشناسا بگن هر مهاجمی از این موقعیتها رو خراب میکنه .حیف از تو
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹:۳۶
پاسخ
23
48
ایمون زاید
سامان عزیز. شما جایی تو ترکیب و سیستم بکش زیرش آقای ادعا ندارید. اگه هم بازیت بده باید بچسبی به محوطه جریمه خودمون
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۴:۵۴
پاسخ
47
40
سید
با این سطح درک فوتبالیت فامیلت درسته!زاید!ولی اسمت نه!
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۸:۴۰
11
12