قدوس: تمام تیم‌ها به دنبال شکست تیمی هستند که آرسنال را برد

قدوس: تمام تیم‌ها به دنبال شکست تیمی هستند که آرسنال را برد

2145
10:19
27 فروردین 1397
ملی‌پوش ایرانی تیم اوسترشوندس سوئد معتقد است که تمامی‌ تیم‌های لیگ برتر سوئد به دنبال شکست آنها هستند.

وبسایت رسمی برنامه نود - ملی‌پوش ایرانی تیم اوسترشوندس سوئد معتقد است که تمامی‌ تیم‌های لیگ برتر سوئد به دنبال شکست آنها هستند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فوتبالس‌کانالن سوئد، سامان قدوس پس از نخستین پیروزی اوسترشوندس در فصل جدید لیگ برتر سوئد که شب گذشته (یکشنبه) با گلزنی او و ادورادس حاصل شد گفت: حریفان کار را برای ما سخت کرده‌اند. این مسئله را به خوبی احساس کردیم هر تیمی می‌خواهد تیمی را شکست دهد که آرسنال را در لیگ اروپا شکست داد.

مهاجم ایرانی تیم اوسترشوندس ادامه داد: به نظر می‌رسد تمام تیم‌های لیگ برتر سوئد پس از درخشش اوسترشوندس در لیگ اروپا به دنبال شناخت کامل ما هستند. در فصل قبل با بسیاری از تیم‌هایی که در خانه بازی می‌کردیم سختی فصل جاری را نداشتیم و کار برای اوسترشوندس سخت شده است، البته در بازی با گوتنبرگ راه‌حل‌ها را پیدا کردیم و سپس به 2 گل دست یافتیم. به هر حال این یک فشار اضافه روی تیم اوسترشوندس خواهد بود که حریفان می‌خواهند برابر ما کارهای دیگری انجام دهند. هر چند به ایده‌ها و ساختار تیمی‌ خود باور داریم و معتقدیم همه چیز خوب پیش خواهد رفت.

تیم اوسترشوندس پس از 2 شکست متوالی نخستین پیروزی خود را برابر گوتنبرگ کسب کرد و با 3 امتیاز در رده سیزدهم جدول لیگ برتر سوئد قرار گرفت.

 

2051

نظرات کاربران
CR 6+4 FCP
عشق است سامان پرسپولیسی.
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۸:۳۳
پاسخ
9
1
سیرالئون کبیر به بلندای تاریخ
این روزا همه آرسنال رو می برن.شما چطور؟ ولی بازیکن خوبیه.ونگر هم آدم باحالیه.
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۳:۴۶
پاسخ
3
2
milad.GH
سامان بهتره برای بیشرفت از لیگ سوئد بره حیفه بازیش خوبه ولی بهترم میشه به لیگ انگلیس بره
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۸:۴۰
پاسخ
0
16