قدوس: تمدید با استرشوندس را بهترین تصمیم دانستم/در آینده عملکردی بهتری خواهم داشت تا پیشنهادهای بهتری داشته باشم

قدوس: تمدید با استرشوندس را بهترین تصمیم دانستم/در آینده عملکردی بهتری خواهم داشت تا پیشنهادهای بهتری داشته باشم

4523
19:42
24 بهمن 1396
ستاره ایرانی استرشوندس سوئد پس از تمدید قراردادش گفت: با کیندبرگ، رئیس باشگاه و موکلم جلسه ای داشتم و در نهایت تصمیم به ماندن گرفتم چون بهترین تصمیم برای خودم در این شرایط را تمدید قرارداد دانستم.

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره ایرانی استرشوندس سوئد پس از تمدید قراردادش گفت: با کیندبرگ، رئیس باشگاه و موکلم جلسه ای داشتم و در نهایت تصمیم به ماندن گرفتم چون بهترین تصمیم برای خودم در این شرایط را تمدید قرارداد دانستم.

به گزارش وبسایت نود، سامان قدوس، هافبک تیم ملی کشورمان پس از تمدید قراردادش با استرشوندس سوئد گفت: من قراردادم را با استرشوندس برای ۲ سال دیگر تمدید کردم و از اینکه جزئی از این باشگاه ماندم خیلی تشکر می‌کنم. با کیندبرگ، رئیس باشگاه و موکلم جلسه ای داشتم و در نهایت تصمیم به ماندن گرفتن چون بهترین تصمیم برای خودم در این شرایط را تمدید قرارداد دانستم.

وی درباره اینکه همه فکر می کردند او در تابستان از این باشگاه جدا خواهد شد، گفت: بله من نیز این را شنیدم ولی چیزی وجود نداشت که من استرشوندس را ترک کنم. من واقعا بازی برای این باشگاه را دوست دارم و من در اینجا به ماجرا جویی خودم ادامه خواهم داد. من باید در آینده عملکرد بهتری داشته باشم تا پیشنهادهای بهتری از پیشنهادهایی که اکنون به دست من رسیده است، داشته باشم. در شرایط کنونی من در حال تلاش هستم تا فصلی عالی را برای خودم رقم بزنم.

قدوس در پاسخ به این سوال که آیا قهرمانی در لیگ اروپا به تصمیم او در آینده برای ماندن در استرشوندس تاثیر خواهد گذاشت، گفت: البته بازی در لیگ اروپا عالی است. البته اکنون ما قصد داریم تا جام حذفی سوئد را به دست بیاوریم و فرصت جدیدی برای حضور در لیگ اروپا در فصل آینده کسب کنیم.

ستاره ایرانی پنجشنبه در لیگ اروپا مقابل آرسنال بازی مهمی دارد و او درباره این موضوع گفت: امیداورم که طرفداران ما از ما در این بازی حمایت کنند البته همیشه آنها پشتیبان ما بودند. تمام تلاش خود را می کنیم که یک بازی خوب از خود به نمایش بگذاریم.

 

1004

نظرات کاربران
امیر
دوست‌داشتنی
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۰:۰۵
پاسخ
1
7
جونم وطنم
همه ی ما دوست داشتیم سامان رو توو یه تیم بهتر ویه لیگ معتبرتر ببینیم قطعا خود سامان هم خیلی بیشتر از ما چنین علاقه ای داشته و داره اما قطعا مسائلی وجود داشته که چنین تصمیمی گرفته و چقدر عالی که این پسر انقدر باوفا و قدرشناس هست و بادوتا پیشنهاد جوگیر نشد و تیمی که باعث مطرح شدن ودرخشش شدرو فراموش نکرد ومنافع باشگاهش هم در نظر گرفت .استرشوندس برای لیگ اروپا به سامان نیاز داره و اگر سامان میرفت قطعا نمیتونست به سرعت جانشین مناسبی براش بیاره.به امید موفقیت سامان در بازی با آرسنال.به امید روزی که بعضی از بازیکنای داخلیمونم وفاداری و معرفت رو از امثال سامان یاد بگیرن وفقط به فکر منافع وپول بیشتر برای خودشون نباشن
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۸:۱۰
پاسخ
1
13
محمد
بهترین تصمیم رو گرفته بنظرم
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۵:۱۰
پاسخ
1
13
siavash
من که با این تصمیمش حال نکردم یعنی دوس داشتم بره تو یه تیم مطرح اروپایی ولی حتما خودش صلاحشو بهتر میدونه از ما
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۰:۲۰
پاسخ
10
32
غربت نشین
قابل توجه بازیکنان شاغل در لیگ ایران که از قبل باشگاهشون به سطح بالاتری رسیدند ولی منتظر اتمام قراردادشون میشن تا فقط مدیر برنامشون یک پول مفتی از ترانسفرشون به جیب بزنه. قدوس تمدید کرد تا قدرت چانه زنی باشگاهش رو برای ترانسفر بالا ببره و دینشو به باشگاهش ادا کنه. چیزی که الان به نوعی تبدیل به فرهنگ و عرف شده و بازیکن های باشگاه های کوچک داوطلبانه انجامش میدن. به امید روزی که فوتبالیست های ما هم یک روزی معنای ادای دین به باشگاه رو عملا بفهمند.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۲:۵۴
پاسخ
2
57
خرم اباد
از یه نظر کار اقای قدوس درست و منطقی بود چون که میتونه تو لیگ اروپا و جام جهانی خودش نشون و تیم های بهتری مثل سلتاویگو بره .....
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۱:۵۲
پاسخ
1
47
مازندرانی
به ماجراجویی خودت در لیگ سوئد ادامه بده... ظاهرا طبق معمول لژیونرهای ما هیچ پیشنهاد خوبی از لیگ های معتبر اروپایی ندارن و همه این اخبار بازی رسانه ای بیش نیست.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۱:۴۵
پاسخ
12
51