قدوس: گل زدن برای من پاداش بود/احساس راحتی بسیاری در تیم دارم

قدوس: گل زدن برای من پاداش بود/احساس راحتی بسیاری در تیم دارم

12624
09:48
19 آبان 1396
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: من بسیار خوشحال هستم که پیروز مسابقه بودیم و گل زدن یک پاداشی بود برای من

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: من بسیار خوشحال هستم که پیروز مسابقه بودیم و گل زدن یک پاداشی بود برای من.

به گزارش وبسایت نود ، سامان قدوس بعد از بازی شب گذشته تیم ملی مقابل پاناما صحبت های زیر را انجام داده است:

سومین مسابقه برای تیم ملی ایران و اکنون به ثمر رساندن یک گل. چه احساسی در این خصوص داری؟
من بسیار خوشحال هستم که پیروز مسابقه بودیم و گل زدن یک پاداشی بود برای من.
شما این فرصت را یافتی تا در جناحین و همچنین درون محوطه جریمه ( پست مهاجم میانی) بازی کنی. چگونه با نحوه بازی و هم تیمی های خود آشنا می شوی؟
من احساس راحتی بسیاری در تیم دارم و از بازی کردن در تمام نقاط حمله ، چپ ، راست و مرکز، احساس بسیار راحتی دارم و این موضوع اصلا مسئله ای نیست برای من.اگر در گوش چپ باشی فرصت نفوذ بیشتری داری و این نوع حرکت را من می پسندم. اما به هر حال برای من بازی کردن در هر پستی مشکلی نیست. در هر صورت مجددا می گویم، برد مهمترین موضوع است.
اهمیت اینگونه مسابقات بین المللی با تیم هایی با سطح مختلف و سرعت متفاوت برای آماده سازی جام جهانی چگونه است؟
این بسیار مهم است که پاناما هم در مسابقات جام جهانی حاضر خواهد بود. ما باید به این سطح از مسابقات و سرعت تیم ها آشنا بشویم تا خوب آماده شویم.همه ما هر روز کار می کنیم که بهتر شویم و این گونه اردوها و مسابقات برای ما مهم است تا بهتر بازی کنیم.
تمایل دارید تا پیامی به هوادارانی که تیم را در استادیوم تشویق نمودند بدهید؟
ما از این حمایت ها واقعا خوشحالیم. آنها همیشه تیم را بسیار کمک می کنند. ما برای آنها بازی می کنیم. ما نماینده آنها هستیم و از حضورشان در اینجا و حمایت و تلاششان تشکر می کنیم.

 

1004

 
نظرات کاربران
روزبه
به نظرم انصاریفرد بایدبیشتر از اینها در ترکیب قرار بگیره چون الان دیگه اوج پختگی و تجربه رو داره، دفاع چپ بدون میلاد محمدی عجیب ضعیف میشه و دفاع راست هم در کارهای دفاعی ضعیف هست و فقط موقع حمله و ارسال توپ خوب کار می کنند، جهانبخش هم هیچوقت حتی نصف اون چیزی که تو باشگاهی هست برای تیم ملی بازی نمیکنه.
۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۸:۱۷
پاسخ
1
24
یوزهای باغیرت
احساس غرور میکنم از اینکه سامان پسر خوش قلب ایرانی که به عنوان بهترین مهاجم لیگ سوئد هم انتخاب شد(همیشه منتقدین، باشه لیگ درجه سه اصلا درجه چهار اروپا!!اما بازم فکر میکنم از هر لحاظ قویتر از لیگ خودمون)اومده وبرای ایران بازی میکنه.ایشالله بعد از جام جهانی حداقل ۵ تن از این بچه ها رو توی لالیگا،سریA لیگ جزیره،بوندس لیگا ببینیمشون و اونجام از بازیای خوبشون لذت ببریم.در ضمن نمیدونم چرا بعضی دوستان احساس میکنن تیم ملیمونو تخریب کنن فوتبال فهمن!! وقتی دکتر ذوالفقارنسب درمورد بازی تدارکاتی اینطور حرف بزنه دیگه....! دکتر عزیز سال ۹۸ که رفتید با اون تیم افسانه ای که ایویچ فقید یه تیم ساخته بود که برجسته ترین کاری که کرده بوذ توان بدنی تیم بود در عین بی انصافی تیمو اخراجش کردن وشما وجناب طالبی چون با کمترین نقشی که داشتید تیم امریکارو برد کسی پیگیر دوتا بازیه دیگه نشد که چه کردید؟!!!ا الانم دم کیروش کبیر گزم که دلسوز وبا روابط خودش اکثر بازیای تدارکلتیو مهیا میکنه اما امثال شما ماشالله فقط حرف!!! ادمین جان بچاپ لطفا
۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۱:۴۲
پاسخ
1
31
سکینه
از نظر فنی ی سرو پا از بقیه بالا تره
۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۸:۳۹
پاسخ
4
135
Danial
سرو پا یا سرو گردن؟ :))
۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۳:۵۰
0
7
مهران
احتمالا منظورت سر و گردنه دیگه؟؟
۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۱:۴۴
0
40
وحیدفنائی
بله اقای قدوس پاناما تو جام جهانی حاضره و هرچند که با تیم ذخیره هاش بازی کرد ولی تیم خوبیه.نمیدونم چرا خیلی ها بازم انتقاد میکنن.تو ترکیب ثابت ایران هم ۹بازیکن نبودن.ازجمله سیدجلال،رضاییان،میلاد محمدی،انصاری،وحید امیری،جهانبخش،کاوه رضایی،قوچان نژاد و سردار ازمون.پس لطفا فقط از تیم ملی حمایت کنیم
۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۳:۵۰
پاسخ
17
146
**واقعی ازیک جام *من دراوردی ازشونصدجام
مسلمان احمدزاده ماهینی ربیع خواه حتی رادوشویچ روهم بگو
۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۲:۳۱
46
13