قرارداد بگوویچ با گل‌گهر سیرجان تمدید شد

قرارداد بگوویچ با گل‌گهر سیرجان تمدید شد

1921
14:48
17 اردیبهشت 1398
مدیرعامل باشگاه گل گهر سیرجان قرارداد سرمربی این تیم را تمدید کرد.

به گزارش وب سایت نود،  تیم گل گهر سیرجان به عنوان صدرنشین لیگ آزادگان، عضو جدیدی از لیگ برتر در فصل آینده خواهد بود و مدیران این باشگاه قصد دارند با تدارک خوب، تیمی قدرتمند را برای مسابقات فصل99-98 آماده کنند.

اولین اقدام مدیریت باشگاه گل‌گهر برای حضور موفق در لیگ برتر، تمدید قرار داد با سرمربی کروات و با تجربه این تیم است. با اعلام حیدر افسری سرپرست گل گهر به خبرنگار ورزشی فارس؛ محمد جواهری مدیرعامل باشگاه امروز در تهران حاضر شد تا قرار داد وینگو بگوویچ را تمدید کند و به این ترتیب قرارداد وینگو به مدت یک سال دیگر تمدید شد تا این تیم برنامه‌های آماده سازی خودش برای فصل جدید را زودتر شروع کند.

2051

نظرات کاربران
نادر
عالی بود،بعد از سه سال تلاش حقش هست که تیمی که بالا اورده سرمربی باشه ✌✌
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۸:۴۶
پاسخ
0
11
Wien
این بگوویچ از آنزمانی که فوتبالیستهایی مثل حسین کعبی و ایمان مبعلی،هنوز بچه بودن و در تیمهای پایه بازی میکردن،در فوتبالمون بود،این فوتبالیستها بزرگ شدن و فوتبالشون تموم شد و الان مربی شدن،این بابا هنوز تو ایرانه،باز دمش گرم حداقل زبان فارسیش پرفکت شده،دیگه یه جورایی ایرانی شده،حتی از ضرب المثل های ایرانی هم در صحبتاش استفاده میکنه،حتما بعدا هم مثل شاه غلام پیروانی عزیز،در هر دو ، سه جمله اش چند بیت از حافظ و سعدی را هم قاطی صحبتاش میکنه.
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۰:۰۶
پاسخ
0
21
عشقممم نیمار
سرمربیان کروات ..جمشون جم شد ..:-) ب همین دلیله فوتبالمون پیشرفتی نکرده تا الان :-P
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۹:۱۸
پاسخ
42
15
Mr.Amir
پیشرفت با شیر ژرمن فقط :-)
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۶:۳۴
6
22