قرارداد سفید مشکل‌ساز شد/ ویسی: بادران می‌خواست مجانی کار کنم!

قرارداد سفید مشکل‌ساز شد/ ویسی: بادران می‌خواست مجانی کار کنم!

6419
15:13
29 آبان 1397
عبدالله ویسی که قرار بود به جای مهدی پاشازاده در بادران تهران هدایت این تیم را بر عهده بگیرد با مشکل قرارداد در این تیم مواجه شده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - عبدالله ویسی که قرار بود به جای مهدی پاشازاده در بادران تهران هدایت این تیم را بر عهده بگیرد با مشکل قرارداد در این تیم مواجه شده است.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، بعد از برکناری مهدی پاشازاده از هدایت بادران تهران، گزینه‌های مختلفی برای سرمربی‌گری این تیم مطرح شدند که سران باشگاه با عبدالله ویسی به توافق رسیدند اما این توافق دوامی نداشت و طرفین در قرارداد تنظیم شده به مشکل برخوردند.

عبدالله ویسی اظهار کرد: موقعی که به باشگاه رفتم آن‌ها به من گفتند که اگر شما نباشید ما سال دیگر در لیگ تیم‌داری نخواهیم کرد. من هم به حرمت آن‌ها قرارداد سفید امضا کردم اما روز بعد متوجه شدم که رقم قرارداد صفر است. یعنی باید در آن‌جا مجانی کار کنم!

او ادامه داد: من هفت پیشنهاد دیگر از تیم‌های مختلف داشتم اما به حرمت سران باشگاه بادران،‌ هدایت باشگاه را قبول کردم و سفید امضا کردم اما این کار باعث شد رقم قرارداد ما در این تیم صفر باشد. آن‌ها به من وعده خانه و پول را دادند ولی به هیچ یک از آن‌ها عمل نکردند.

ویسی در پایان گفت: امروز (سه‌شنبه) به تمرین باشگاه می‌روم اما اگر سر مسائل مالی با باشگاه به توافق نرسم از این تیم می‌روم.

 

2051

نظرات کاربران
nima
بادران رو فقط سرپرست این تیم بیچاره کرده، همه عوامل برکنار میشوند و جابه جا اما این اقای سرپرست همچنان باقی است / میثاقیان/ربیعی/مهدی پاشا ... حالا نوبت ویسی ///// وقتی مدیریت نباشه و ضابطه حرف اول و اخر رو بزنه و پول همه حرف - کاش مدیر عامل و هیئت مدیره چهارتا ادم فوتبالی میزاشتن راس کار نه دو تا انسان تازه وارد که برای معروفیت هر کاری میکنند
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۷:۲۷
پاسخ
0
44