قرارداد "فرهاد کاظمی" قانونی ثبت می‌شود

قرارداد "فرهاد کاظمی" قانونی ثبت می‌شود

1353
14:49
11 مهر 1394
مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان ابومسلم خراسان گفت: طبق روال قانونی قرارداد کاظمی را ثبت خواهیم کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان ابومسلم خراسان گفت: طبق روال قانونی قرارداد کاظمی را ثبت خواهیم کرد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، محمدرضا عباسی در خصوص حضور فرهاد کاظمی در این تیم و استعلام افزود: در این چند روز اخیر صحبت‌های زیادی در خصوص این موضوع مطرح شده است که فکر می‌کنم صحبت از چنین موضوعی جالب نباشد.

 وی اضافه کرد: طبق روال قانونی قرارداد کاظمی را درهیات فوتبال خراسان ثبت می‌کنیم و سپس قرارداد را در سازمان لیگ نهایی می کنیم.

 مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان خاطرنشان کرد: نمی‌دانم چرا وقتی صحبت از حضور فرهاد کاظمی در مشهد می شود، علیپور چنین صحبت‌ها و مصاحبه‌هایی را انجام می‌دهد. چطور می‌شود کاظمی فصل گذشته و این فصل سرمربی راه آهن باشد و هیچ مشکل نداشته باشد ولی وقتی صحبت از حضور در تیم سیاه جامگان می‌شود چنین صحبت‌هایی مطرح شود.

 عباسی ادامه داد: احتمالا فردا مراسم معارفه کاظمی را در تمرین تیم انجام خواهیم داد تا بتوانیم با قدرت برای ادامه لیگ خود را آماده کنیم.

 وی گفت: تیم ما پتانسیل بالایی دارد و تمام بازیکنان تمام تلاش خود را می‌کنند که بتوانند نتایج خوبی بدست آورند، امیدوار هستم با حضور فرهاد کاظمی بتوانیم یاد خاطره سال‌های گذشته موفقیت فوتبال استان را زنده کنیم.

 

 

2051

نظرات کاربران