قرارداد گولچ با پرسپولیس شنبه فسخ می شود

قرارداد گولچ با پرسپولیس شنبه فسخ می شود

8611
02:36
13 مهر 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه پرسپولیس تا پایان هفته قرارداد گولچ را فسخ کرده و مراتب فسخ یکطرفه قرارداد را به فیفا اعلام خواهد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه پرسپولیس تا پایان هفته قرارداد گولچ را فسخ کرده و مراتب فسخ یکطرفه قرارداد را به فیفا اعلام خواهد کرد.
به گزارش وبسایت نود، آنتونی گولچ مدافع دورگه پرسپولیس که بدون اطلاع مسئولان باشگاه به ایران بازنگشته با پرسپولیس وارد مجادلات حقوقی خاصی شده است.

او به بهانه عدم دریافت چهل هزار دلار از مطالباتش به ایران برنگشته و باشگاه هم ضمن ارسال نامه به فیفا و شکایت از گولچ با ارسال نامه ای به این بازیکن به وی اعلام کرده که مطالباتش آماده پرداخت است.

از سوی دیگر پرسپولیسی ها که تاکنون رضایت نامه 100 هزار دلاری این بازیکن را به تیم شریف مولداوی پرداخت نکرده بودند اخیرا اقدام به پرداخت این مبلغ به تیم سابق گولچ کرده اند تا این بازیکن بهانه ای برای شکایت و غیبت نداشته باشد.

طبق بندی از قرارداد این بازیکن در صورتی که گولچ بیش از ده روز در تمرینات شرکت نکند باشگاه قادر به فسخ یکطرفه قرارداد خواهد بود و از آنجا که گولچ هفت روز است در تمرینات شرکت نکرده باشگاه پرسپولیس قصد دارد روز شنبه و به شکل یکطرفه قرارداد او را فسخ کند.

در واقع شمارش معکوس برای رسمی شدن جدایی این خرید ناکارآمد و گرانقیمت آغاز شده است. گولچ که با 350 هزار دلار قرارداد گرانقیمت ترین بازیکن تیم محسوب می شود در هیچ یک از بازی های فصل جاری در لیست هجده نفره برانکو جایی نداشته است.

نظرات کاربران
پرسپولیس قهرمان....
میخواست بره .زودتر میرفت دیگه صبر کرد انصاریو از دست بدیم بعد گذاشت رفت..لعنت بهش...
۱۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۹:۵۷
پاسخ
1
27
مهدی کرمی الیگودرز
بهتر اینکه بازی هم بهش نمیرسید جای خالی خوب برای یه جوان خوب تیم های پایه باز میشه یا یه بازیکن آینده دار دیگه
۱۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۱:۰۷
پاسخ
3
21