قربانی: استقلال رتبه‌ای بالاتر از انتظار کسب کرد!/ کمیته فنی تعطیل شود و مجیدی بازیکن جذب کند

قربانی: استقلال رتبه‌ای بالاتر از انتظار کسب کرد!/ کمیته فنی تعطیل شود و مجیدی بازیکن جذب کند

11317
11:22
27 اردیبهشت 1398
بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: باید از کادر فنی و بازیکنان استقلال تشکر کرد، چرا که آنها نتیجه‌ای بالاتر از چیزی که پیش‌بینی می‌شد و انتظار می‌رفت را کسب کردند.

به گزارش وب‌سایت نود، پیروز قربانی درباره پایان کار تیم فوتبال استقلال با رتبه سومی در هجدهمین لیگ برتر، اظهار داشت: با توجه به نوع یادگیری، آماده‌سازی و نوساناتی که در  نوع بازی کردن استقلال وجود داشت، باید بگویم که این تیم نتیجه بسیار خوبی گرفته است. باید از کادر فنی و بازیکنان استقلال تشکر کرد، چرا که آنها نتیجه‌ای بالاتر از چیزی که پیش‌بینی می‌شد و انتظار می‌رفت را کسب کردند. فکر نمی‌کردم استقلال بتواند رتبه سوم لیگ برتر را از آن خود کند. اگر استقلال در بازی با رقبایش مانند پرسپولیس، تراکتورسازی یا پدیده می‌توانست نتیجه‌ بهتری کسب کند در جایگاه بالاتری نیز قرار می‌گرفت.

وی با اشاره به قهرمانی پرسپولیس خاطرنشان کرد: دلیل اینکه پرسپولیس سه فصل پیاپی قهرمان می‌شود این است که ثبات دارد و همین عامل باعث شده به موفقیت برسد. شاید پرسپولیس خیلی قشنگ بازی نکند و تاکتیک خاصی نیز نداشته باشد، اما فقط با داشتن یک خط دفاعی منسجم توانسته سه فصل قهرمان لیگ برتر شود.

بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال راجع به اینکه این تیم باید چه برنامه‌ای برای فصل آینده‌اش داشته باشد، گفت: استقلالی‌ها باید ببینند که با خودشان «چند چند» هستند و می‌خواهند برای فصل بعد چه مربی‌ای را به باشگاه بیاورند. اینکه بخواهند فقط یک مربی معمولی خارجی بیاورند که فقط دهن هواداران را ببندند، کاری از پیش نخواهند برد. من به داخلی یا خارجی بودن مربی استقلال کاری ندارم؛ همه گرایش پیدا کردند که مربی خارجی در استقلال حضور داشته باشند، اما ما مربیان داخلی خوبی هم داریم که می‌توانند سرمربی استقلال باشند.  چیزی که مهم است اینکه اگر می‌خواهید قهرمان شوید باید یک تیم را در حد قهرمانی ببندید.

قربانی افزود: استقلال برای قهرمانی باید 4، 5 بازیکن تاپ بیاورد. من احترام زیادی برای بازیکنان حال حاضر قائلم اما بازیکنانی بیشتر در استقلال جذب شده‌اند که تازه 4، 5 سال دیگر خوب می‌شوند. باشگاه استقلال در کنار تفکری که برای جوان‌گرایی دارد باید تفکر قهرمانی نیز داشته باشد.

وی تصریح کرد: خدا را شکر دیگر معاون سابق باشگاه استقلال نیست که بخواهد «عشقی» یار بگیرد. مدیران کنونی باشگاه برای‌ من قابل احترام هستند، اما باید بگویم آنها نیز افراد فوتبالی نیستند. در این شرایط بهترین حالت این است که بازیکنان با نظر مستقیم فرهاد مجیدی جذب شوند، چرا که هر مربی دیگری که فصل آینده به استقلال بیاید فرهاد به عنوان دستیار او حضور خواهد داشت. پس بهتر است که او به همراه بیژن طاهری که سال‌هاست در استقلال حضور دارد مسئولیت جذب بازیکنان و یارگیری را بر عهده بگیرند.

بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال با اشاره به وجود کمیته فنی در باشگاه استقلال، خاطرنشان کرد: کمیته فنی در استقلال یک چیز فرمالیته است و بهتر است این کمیته را تعطیل کنند، چون کمکی به استقلال نکرده است. اگر این کمیته نباشد بهتر است چون بیشتر به مسائل حاشیه‌ای دامن می‌زند. در این باره باید سیستم حرف بزند، اما متاسفانه انتخاب‌های مهم را افراد انجام می‌دهند.

4416

نظرات کاربران
Hh
آقای قربانی نکنه انتظار داشتی تیم بره دسته یک که اینجوری صحبت میکنی؟؟ شما اصلا نتایج استقلال رو دنبال میکردی؟ میدونستی اگر دربی برده بودیم الان قهرمان بودیم؟ لطفا یا مصاحبه نکن یا اگر میکنی با اعصاب هوادار بازی نکن
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۷:۲۹
پاسخ
29
19
مکتب شاهین اهواز
مطمئنم قربانی مربی بزرگی میشه چون هوش وشخصیت بالایی داره
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۶:۵۷
پاسخ
22
27
عشقممم نیمار
حرف قربانی ..میتونه یه تیکه سنگینی ب بعضیا باشه :-) چرا؟؟ چون همین ک میگ ..انتظار نداشت تیم با این شرایط سوم بشه ..میخاد بگ ک ..با این بی ثباتی در عشق_تقلال و داوری های ب ضد و ب ضرر عشق_تقلال ..هرتیمی جای عشق_تقلال بود ..در رتبه های 12..13 باید میدیدمش :-/
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۱:۵۲
پاسخ
49
12
استقلال
قهرمان شدن با کمک های داوری و مردود شدن گلهای رقیب به دست داورا که افتخار نیست
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۴:۳۴
پاسخ
99
38
ایمان پرسپولیسی
تاکتیک خاصی نداریم و سه ساله لیگ و ترکوندیم وای به روزی که تاکتیک داشته باشیم!!این حرف قربانی که میگه تاکتیک نداریم از سوزش شدیده.شما که تاکتیک داشتین با شیرژرمن کجاروگرفتین؟همون جایی که پیتزا فروش و مظلومی و مجیدی گرفتن؟حالا اگر فصل بعد سرمربی جدید مجیدی و طاهری و نخواد تکلیف چیه؟؟
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۴:۱۷
پاسخ
34
92
استقلال هوچیگر دسته سومی
هتریک قهرمانی پرسپولیس بدجور شیشتقلالیارو سوزونده.اینو تو حرفای قربانی کاملا میبینین. فقط همون پاتوسی پولش ب اندازه نصف بازیکنای پرسپولیسه اونوقت قربانی حرف از ۴-۵بازیکن تاپ میزنه!!!!!! یه بازیکن تاپ پرسپولیس از نظر قیمتی نام ببر؟همشون یکدست و قیمت معمولین اقای هوچیگر قربانی
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۹:۰۳
پاسخ
43
121
تاجِ فوتبال ایران
عزیزم ی سرچ ساده بکنی بد نیست...پاتوسی برای نیم فصل ۵۰هزاردلارگرفته...۷۰هزار دلار هم باشگاش.در مقابل ربیع خواه هم این پول ناچیزیه چ برسه به پاتو.... دوم اینکه وقتی بهترین بازیکنای ایران داخلیا رو گرشاسبی با رقمای فضایی پرسپولیسی کرد استقلال کیو میخرید??مجبور بود خارجی بخره..برا نیم فصل اولم پول خاصی نداده بهشون به شرط تمدید هم بستن..فکر کردی برانکو الان بعد دوسال قهرمانی..امسال زیر ۱و۸میلیون دلار بسته....یا برا فصل بعد زیر ۲و۵ میبنده?صدتا پیشنهاد داره..یا بودیمیربه عشق انسانیت و نیکوکاری اومده پرسپولیس??توهمارو بیخیال شین برادرا..
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۲:۰۹
36
16
پویا پرسپولیسی
برانکو چ کردی ک به سومی هم افتخار میکنن
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۱:۵۰
پاسخ
36
127
سعید آبی
احسنت به طرز تفکر خوبت.فقط من میگم اگه فتحی و مجیدی رو اخراج کنیم و شفر رو برگردونیم هم یه مربی عالی داریم و هم پول شفر حروم نمیشه.نظر من رو شفره و لا غیر.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۹:۱۱
پاسخ
34
73
ققنوس سرخ
به نظر من لیگی که توش این پرسپولیس بازی میکنه نائب قهرمانی و سومی هم نتیجه ی خوبی به حساب میاد. وهمینکه بدون داشتن تاکتیک خاصی قهرمان میشه و شما رو میسوزونه واسه ی ما کافیه پیروز جان!در ضمن بازیکنه تاپ!!شما هرسال دارین کلی بازیکنه تاپ میگیرین ولی هرسال دریغ از پارسال!!!
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۹:۴۲
پاسخ
52
196
یوسف
اینا تا بیست سال دیگه میگن دوپنجره محرومیم، تقصیر خوداون بود میخواساید جعل نکنید تا محروم نشید شما دوران عابر بانکاونقدر بازیکن خریدید که ده پنجره هم محر م باشید کم نمیارید
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۰:۵۰
96
28
GODFATHEr
پرسپولیس دو پنجره نقل و انتقلات محروم بوده و نیم فصل فقط 6 بازیکن گرفته در حالی ک 5 مهره اصلیو از دست داده همه میگن ب مهاجم و دفاع راست و دفاع وسط نیاز داریم برانکو میگه نیازی ب خزید جدید نیست مگه اینکه کسی بره انوقت اس دق لال فقط 30تا امسال جذب کرده بازم برا فصل بعد میخاد کهکشانی ببنده؟!!!!!
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۸:۱۹
پاسخ
29
160
تو قلبم مینویسم....عاشق پرسپولیسم...
ولی من از تاکتیک شیشتقلال لذت میبرم .چون فقط دلشون میخواد کرنر بشه .تا بخوره به سر یکی گل بشه ...و یا تیکی تاکا شیشتایی ها شده ..چپ و راست سانتر کردن .......توهم و هوچی گری تا این حد ...۳۰ تا بازیکن بخری تیمت سوم بشه ..معلومه سورش داری ...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۱:۵۵
پاسخ
34
156
صلاح
شما از چ میسوزی با این لحن و ادبیات...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۰:۰۸
57
22
۶...زیباترین عدد...
تیتر گویای همه چیز هست....بالاتر از انتظار ...برین شکر کنین سوم شدین ..که پدیده شایسته تر بود ...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۶:۳۵
پاسخ
30
146
2 ستاره آبی درخشان افتخار لیگ برتر ایران
این استقلال بی عرضه ترین تیم تاریخ باشگاه استقلال بود. هر بار بالا اومد باخت داد مساوی کرد. لعنت به خیانت
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۵:۲۸
پاسخ
21
119
سعید عشقم برانکو طارمی
فقط شما زیبا بازی میکنید:) همین پرسپولیس اگر نبود فشردگی رفتن به فینال آسیا و پنجره بسته یا آزار و اذیتهای رسانه ای...جوری فوتبال بازی میکرد که با گرفتن 11 تا بازیکن صد میلیاردی برای سایر تیمها بازم مثل اب خوردن با اختلاف فاحش قهرمان میشد اینکه که پرسپولیس با امتیاز کمتر وگل کمتر قهرمان شد بعلت خستگی و فشردگی بازیها بود وگرنه این فرصتو داشت 5 هفته زودتر قهرمان بشه مثل بنز ...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۴:۳۲
پاسخ
25
135
علی
شاید سرمربی بعدی فرهاد مجیدی رو نخواد. از الان میخواید آزادی عمل رو بگیرید از سرمربی... کاش تقوی رو بیارن و قبول کنه مجیدی بشه دستیارش
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۹:۰۸
پاسخ
20
83