قربانی: حریف استقلال انتحاری بازی می‌کند

قربانی: حریف استقلال انتحاری بازی می‌کند

1486
14:33
21 فروردین 1396
کاپیتان سابق آبی پوشان گفت: استقلال شانس قابل ملاحظه‌ای برای صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دارد. درست مثل سه تیم دیگر این گروه.

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان سابق آبی پوشان گفت: استقلال شانس قابل ملاحظه‌ای برای صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دارد. درست مثل سه تیم دیگر این گروه. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، پیروز قربانی در خصوص دیدار پیش روی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا مقابل لوکوموتیو اظهار داشت: استقلالی‌ها باید هوشیار باشند و فکر نکنند چون بازی رفت را برده‌اند حتما این بازی را هم می‌برند و یا نتیجه دلخواه شان را می‌گیرند. از آنجایی که این بازی برای لوکوموتیو بازی مرگز و زندگی است این تیم در خانه خودش حتما دست به یک بازی انتحاری می‌زند. چون فقط پیروزی این بازی است که به درد لوکوموتیو می خورد و امیدهای این تیم برای صعود را زنده نگه می‌دارد.

کاپیتان سابق استقلال اظهار داشت: استقلال در گروه سخت و پیچیده‌ای قرار گرفت. کیفیت تیم‌های این گروه به هم نزدیک بود و همه تیم ها به یک اندازه شانس داشتند. همین الان هم می‌بینیم که فاصله امتیازی تیم‌ها با هم زیاد نیست و هر چهار تیم حاضر در این گروه شانس صعود به مرحله بعدی را دارند. 

وی افزود: عملکرد استقلال در (نیم فصل دوم) لیگ خیلی خوب بود و در آسیا هم هم همینطور. آبی پوشان تنها در یک بازی گل خوردند و تعداد گل های زده این تیم هم  خوب است. منصوریان هم آنقدر باهوش است که بتواند خواسته هایش را از این بازی بگیرد. گرچه پیروزی بسیار شیرین است و صعود استقلال را تقریبا قطعی می‌کند، اما حتی یک مساوی هم باعث می‌شود هم آبی پوشان به صعود نزدیک شوند و هم بهتر از آن یک حریف از گردونه رقابت برای صعود کنار برود. منصوریان پیش از این هم نشان داده که منطقی بازی کردن را بلد است و به خوبی راه امتیاز گرفتن در چنین بازی‌هایی را می‌داند.

مدافع سابق آبی پوشان گفت: استقلال در قلب خط دفاعی به یک زوج ایده آل به خصوص در بازی های بزرگ و آسیایی رسیده است و ترکیب پادوانی و جانواریو در این تیم به خوبی جواب داده است. در خط میانی هم امید ابراهیمی یک تکیه گاه است و یک فرمانده تمام عیار در مرکز میدان به شمار می رود. کاوه رضایی هم در خط حمله یک بازیکن محوری و کلیدی است. در کنار این بازیکنان محوری دست منصوریان در استفاده از جوانان هم حسابی باز است و گزینه‌های زیادی هستند که در کنار این بازیکنان با تجربه کارهای تکمیلی را انجام می‌دهند.

قربانی خاطرنشان ساخت: تاکید می‌کنم فقط کافیست استقلال منطقی باشد و از دست زدن به بازی احساسی پرهیز کند تا از این بازی با دست پر خارج شود. 

2051

نظرات کاربران
فاطیمااستقلالی
دیدگاه شما...تیم بسیارقدرتمندیه بایدخیلی مواظب باشن.ان شااله نتیجه بگیریم تا پرسپولیس هابسوزن
۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۴:۴۵
پاسخ
3
5
حمید قایمشهری
استقلال الان چندساله بازیساز و وینگر نداره.اخر فصل هرجوری شده شجاعیان بایدجذب بشه.درکنارش مجتبی جباریمون برابازیساز اگرنشد حدادیفر و یه بازیساز خوب که توایران نیست.دفاع راست میخایم.دفاع چپ واجبه.رحمتی باید بره. خسرو بمونه ولی دفاع نبایدباشه سن بالاست سریع جامیمونه.منصوریان بایدخیلی تقویت کنه.شجاعیان واجبه
۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۴:۲۶
پاسخ
5
3
FaRaN
خخخخ گروه سخت و پیچیده رو خوب اومد،آخه اینم گروهه؟
۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۰:۳۸
پاسخ
9
4
فهیمه تاجی
گروه سخت و پیچیده نیست راست میگی.پرسپولیسی ها میگن اگه قشقایی یا محمدان بنگلادش توش بود میشد گروه مرگ...وای اسمش هم ترسناکه...
۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۰:۲۳
3
8
nasser
لوکوموتیو اگه تیم بود اون توپ دروازه خالی که رحمتی سوتی داده بود رو گل میکرد و بیرون نمیزد.
۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۶:۵۰
پاسخ
20
8
استقلالی ها سکوووووووووووووووووت
این و همه میدونن جز استقلالی ها فصل پیش قوی بود استقللای ها هی میگن قهرمان شده نمیگن 4-5 تا بازیکن های اصلیش رفتن و الان یه تیم معمولیه ولی همین هم استقلالی و میزنه
۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۳:۲۷
9
4
استقلالی ها سکوووووووووووووووووت
هیچ فرقی توی تاکتیک سانتر دفاع نمیکنه
۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۴:۴۲
پاسخ
22
7
سینا
شما برین با پرتاب دست گل بزنین ب الریان
۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۴:۱۴
3
8