قرعه‌کشی مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا؛ لیل فرانسه حریف یاران داوری

قرعه‌کشی مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا؛ لیل فرانسه حریف یاران داوری

4982
17:22
27 تیر 1393
قرعه‌کشی سومین دور از مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد تا برنامه ۱۵ دیدار این دور مشخص شود.

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - قرعه‌کشی سومین دور از مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد تا برنامه ۱۵ دیدار این دور مشخص شود.

به گزارش بیست چهارده، مراسم قرعه‌کشی سومین دور از مرحله مقدماتی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا امروز (جمعه) در مقر یوفا در شهر نیون سوئیس برگزار شد تا مسیر صعود 50 تیم حاضر در این دور برای راهیابی به دور پلی‌آف و کسب جواز حضور در مرحله گروهی مشخص شود.

مسابقات دور سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان در دو گروه برگزار می‌شود که در گروه اول با عنوان «مسیر قهرمانان» قهرمانان و نایب قهرمانان لیگ‌های درجه سه اروپا که 40 تیم هستند به مصاف هم می‌روند و در گروه دوم با عنوان «مسیر لیگ» تیم‌های قهرمانان و نایب قهرمانان لیگ‌های درجه دو اروپا که تعدادشان 10 تیم است در پنج بازی با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

در گروه لیگ، تیم گراس‌هاپرز سوئیس که دنیل داوری، سنگربان تیم ملی ایران از فصل آینده برای آن توپ خواهد زد، حریف لیل فرانسه شده است.

برنامه این رقابت‌ها را  دور رفت آن روزهای 7 و 8 مرداد و دور برگشت آن روزهای 14 و 15 مرداد برگزار می‌شود را در زیر مشاهده می‌کنید:

گروه قهرمانان

برنده دیدار والتا (مالت) - اراباگ (آذربایجان) با سالزبورگ (اتریش)

برنده دیدار کلیفون‌ویل (ایرلندشمالی) – دبرسنی (مجارستان) با برنده دیدار باته بوریسوف – اسکندربئو (آلبانی)

برنده دیدار اسلووان براتیسلاوا (اسلواکی) – نیو سینتس (ولز) با برنده دیدار شریف مولداوی – سوتیسکا (مونته‌نگرو)

آلبورگ (دنمارک) با برنده دیدار دینامو زاگرب (کرواسی) – زالگیریس (لیتوانی)

برنده دیدار لجیا ورشو (لهستان) – سنت پاتریک اتلتیک (ایرلند جنوبی) با برنده دیدار ریکیاویک (ایسلند) – سلتیک (اسکاتلند)

برنده دیدار دینامو تفلیس (گرجستان) – آکتوبه (قزاقستان) با برنده دیدار اشتروم‌‌گودست(نروژ) – استوا بخارست (رومانی)

برنده دیدار زرینیسکی (بوسنی) – ماریبور (اسلوونی) با برنده دیدار سانتا کولوما (آندورا) – مکابی تل‌آویو (رژیم صهیونیستی)

برنده دیدار رابوتنیکی (مقدونیه) – هلسنیکی (فنلاند) با آپوئل (قبرس)

برنده دیدار اسپارتا پراگ (جمهوری چک)- لوادیا تالین (استونی) با برنده دیدار مالمو (سوئد) – ونتسپیلس (لتونی)

برنده دیدار لودوگروتس رازگراد (بلغارستان) – دولانژ لوکزامبورگ با برنده دیدار پارتیزان بلگراد(صربستان) – تورشاون (جزایر فارو)

گروه لیگ

لیماسول (قبرس) – زنیت (روسیه)

دنیپرو دنیپروپتروفسک (اوکراین) – کپنهاگن (دانمارک)

فاینورد (هلند) – بشیکتاش (ترکیه)

گراس‌هاپرز (سوئیس) – لیل (فرانسه)

استانداردلیژ (بلژیک) – پاناتینایکوس(یونان)

15 برنده دور سوم مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا به مرحله پلی‌آف راه پیدا می‌کنند که در میان آنها کار پنج برنده گروه لیگ برای حضور در مرحله نهایی سخت‌تر است چون این 5 تیم رقبایی همچون آرسنال، پورتوی پرتغال، بایرلورکوزن آلمان، ناپولی ایتالیا واتلتیک بیلبائوی اسپانیا خواهند داشت.

نظرات کاربران
محمد
واقعآ برنامه عالی بود و بااین برنامه یک جام جهانی عالی و جذابی رو پشت سر گذاشتیم بامهمانان خیلی خوب ودکوری مدرن وایتم های خیلی عالی .بسیار متشکرم
۲۸ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۱۶:۳۷
پاسخ
1
2
علی
با سلام برنامه 2014 عالی بود خسته نباشید
۲۸ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۰۳:۲۶:۲۶
پاسخ
4
22