قطبی: از برخوردهایی که اتفاق افتاد ناراحتم/ با شاگردانم برخورد می کنم

قطبی: از برخوردهایی که اتفاق افتاد ناراحتم/ با شاگردانم برخورد می کنم

1899
19:50
22 فروردین 1398
سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: ناراحتم از برخوردهایی که در بازی اتفاق افتاد و برخورد شدیدی با بازیکنانم خواهم داشت.

به گزارش وبسایت نود، افشین قطبی در نشست خبری پس از برتری مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: این برد را به هواداران و بازیکنان تبریک می‌گویم، بازی مشکلی داشتیم. گل‌های خوبی دیدیم و بازی تاکتیکی به نمایش گذاشتیم. در زمان‌هایی بازی را از دست دادیم، اما بعد از گلی که خوردیم خوب عکس العمل نشان دادیم.

وی ادامه داد: ناراحتم از برخوردهایی که در بازی صورت گرفت و برخورد شدیدی خواهم کرد و بازیکنان ما الگوهای جونان هستند و عکس العمل‌ها مهم هستند.

قطبی با اشاره به سیل در خوزستان گفت: از همه می خواهم که به کم‌هایشان به مردم سیل زده ادامه دهند و همه باید در کنار هم کمک کنیم که مردم دوباره به زندگی عادی خود باز گردند.

سرمربی فولاد در مورد مسائل فنی بازی عنوان کرد: در زمان‌هایی چرخش توپ مان خوب بود و با صبر و حوصله فضاهایی ساختیم و گل اول ما یکی از بهترین‌گل‌هایی بود که از زمان حضور من در فولاد زدیم. شیمبا با دو گلی که زد اعتماد به نفسش بالا رفته و این کمک می‌کند که در بازی‌های بعدی نمایش بهتری داشته باشد.

وی در مورد صحبت‌هایش در کنار زمین گفت: چیز خاصی نبود، اعتراض‌های زیادی شنیده می‌شد و صحبتم این بود که کنترل بیشتری صورت بگیرد.

1004

نظرات کاربران
هوادار واقعی
سال آینده یکی از شیشتائیها میره دسته یک... امیدوارم سال آینده دیگر تیم هم نام بمانند این تیم به جایگاه واقعی خود برسد ... با توان شفر همه ما امیدواریم .
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۹:۴۸
پاسخ
3
12
فولادمرد
دمتون گرم بچه‌ها وآقای امپراطور خوب بردی رو کسب کردیم اما بهتر از برد این بود که بازی به بازی روند و شیوه های تاکتیکی تیم دارد بهتر میشود سه گل فولاد واقعا در حد اروپا بود اما واقعا دل خوشی از عملکرد خط دفاعی به خصوص عمق آن و شخص سیامک کوروشی ندارم به نظرم بدرقه یا آغاسی عملکرد بهتری دارند همچنین هنوز کیفیت دوربین های ورزشگاه خوب نیست و امیدوارم سریع تر درستش کنن به امید روز های خوب و سال آینده برای قهرمانی تیم بزرگم فولاد
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۶:۲۱
پاسخ
1
11