قطبی: مشکلات که باشد نمی‌توان انتظار نتیجه خوب داشت/ تراکتورسازی بازی سختی دارد

قطبی: مشکلات که باشد نمی‌توان انتظار نتیجه خوب داشت/ تراکتورسازی بازی سختی دارد

1795
13:34
25 اردیبهشت 1398
سرمربی فولاد خوزستان از مشکلات بازیکنان خارجی‌اش در این تیم سخن گفت.

به گزارش وب سایت نود، افشین قطبی، سرمربی فولاد خوزستان ظهر چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر تراکتورسازی اظهار کرد: چندین هفته آخر سخت است زیرا امید برای قهرمانی و آسیا کم است و در میانه جدول قرار داریم، تمرکز کم می‌شود و کار سخت‌تر می‌شود. بازی حساسی برای دو تیم است چون مردم خوزستان عشق به فوتبال دارند.

او ادامه داد: این دیدار برای تراکتورسازی مهم است زیرا سهمیه آسیا می‌خواهد. این دیدار بازی سختی برای آن‌ها است و استرس زیادی دارند. از هواداران دعوت می‌کنم تا از ما حمایت کنند تا فصل را به بهترین نحو تمام کنیم و بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم.

قطبی درباره ماندنش در فولاد گفت: این ابتدا به مدیریت باشگاه و مذاکره ما برمی‌گردد و سپس من باید با خانواده‌ام در این مورد صحبت کنم و تصمیم بگیریم. درباره عملکردم باید بگویم که بهترین تلاش خودم را در عمرم انجام دادم. شاید نتایج باب میل نبود اما می‌توانستیم برای صعود به آسیا بجنگیم. این تیم در حال سقوط بود اگر شوکی به آن وارد نمی‌شد الان باید برای بقا می‌جنگید. مصدومیت‌ها و محرومیت‌ها نگذاشت ما کار خود را انجام دهیم و این سخت بود. مثلاً فرزاد جعفری هم از هواداران و هم از سرپرست تیم حریف کتک و فحش خورد اما درست ۳۰ ساعت قبل بازی ما اعلام می‌کنند که او محروم است. من همیشه درباره داوری‌ها صحبت نمی‌کنم اما گاهی سوت‌های ناعادلانه زده می‌شد و در خانه پنالتی‌هایی علیه ما می‌گرفتند که درست نبود. امیدوارم هر چه زودتر VAR به لیگ برتر بیاید تا شاهد این اشتباهات نباشیم. فرزاد جعفری اگر بازیکن پرسپولیس، سپاهان و یا استقلال بود این‌گونه ۳۰ ساعت قبل بازی قضاوت نمی‌شد و چنین محرومیتی برایش نبود.

او درباره هیجان دادن به بازیکنانش گفت: من عاشق کارم هستم و هر روز به تیمم هیجان می‌دهم. سعی می‌کنم هر جا که کار می‌کنم بهترین باشم و سعی می‌کنم حتی در بدترین شرایط خودم را به تیم وصل کنیم زیرا می‌دانم این در تیمی مثل فولاد انگیزه می‌شود. مشکلات زیادی داریم. مثلاً بازیکنان خارجی ما وضع خوبی ندارند. شیمبا اکنون کاندیدا اصلی آقای گلی است اما وقتی پول او به موقع پرداخت نمی‌شود چه انگیزه‌ای می‌تواند داشته باشد؟ زمانی که بازیکن ژاپنی ما طبق بند قراردادش پول نمی‌گیرد و تاریخ‌های متفاوتی برای پرداخت قراردادش اعلام می‌شود، چگونه تأثیرگذار باشد. رافائل مسی خانواده ۱۰ نفره خود را حمایت می‌کند؛ اما وقتی پولی نمی‌گیرد حتی نمی‌تواند با آن‌ها صحبت کند و برایشان پول بفرستد. مسؤولیت مالی آن خانواده با مسی است اما او پولش را به موقع دریافت نمی‌کند. با وجود همه این مشکلات انتظار دارند که افشین قطبی هر هفته ۳ امتیاز را کسب کند و فولاد را قهرمان کند. اگر مشکلات برطرف شود این کارها عملی است اما تا وقتی مشکلات هست ایجاد انگیزه برای بازیکن و قهرمانی سخت می‌شود.

2051

نظرات کاربران
مجید
اگربعضی تیمهامثل هوادارانشون نبودن وسرشون به کارخودشون بودودنبال زمین خورون وشکست تیم دیگه نبودن الان وضعیت بهتری درجدول داشتن.خداراشکرکه ماپرسپولیسیها فقط دنبال نتایج تیم خودمون هستیم ودعا میکنیم تیمهای دیگه هم عالی باشن چون اون وقت تیم ملی بهتری داریم
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۹:۱۲
پاسخ
14
3
دسته سه
تنها شکست پرسپولیس مقابل همین تیم فولاد با سرمربی پرسپولیسی بود ولی خب مثلث ژاپنی ها هنوز نمیفهمن و البته انتظاری هم از اینا نباید داشت
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۸:۵۲
پاسخ
13
8
Wien
آقای افشین خان اینجا ایران است،اصلا اگه یه روزی کسی خوش قول بود،باید به موضوع شک بکنی،بدقولی جزو کارهای معمولی و روزمره شده،اصلا بدون بد قولی کار پیش نمیره،تازه تو داری در تیمی کار میکنی،که تا حالا سابقه بدهکاری نداشته و جزو استثنائات فوتبال ما بوده که همیشه با همه تسویه حساب کرده،حالا اگه مسی رافائل اگه در تیمای دیگه بازی میکرد که کلا خانواده اش فکر کنم از گرسنگی و بی پولی در اثر بدقولی تیمای ایرانی،تلف میشدن،در ضمن شما روز اول که فولاد مالیات عقب افتاده جنابعالی را قرار بود پرداخت بکنه،گفتی یک سال و نیمه قرارداد بستی،حالا که مالیات پرداخته شده و جنابعالی خیالت راحت شده،میگی باید با خانوادم مشورت کنم و ببینم شرایط جور میشه و از این حرفا که بوی سیگنال دادن به دیگر تیمها میده،میزنی.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۴:۱۸
پاسخ
2
9
پنجعلی
اقای امپراطور اصلا برای قهرمانی و سهمیه شانسی ندارید که اعلام می کنید شانس کمی وجود دارد،تراکتور اخلاق و فوتبال پاک را طبق سنوات گذشته بر قهرمانی ترجیح داد ،تراکتور مثل تبریز پیشگام در اولین هاست و اصلا شرایط فوتبالی امروزش هیچ اهمیتی ندارد،تراکتور در قلب ماست
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۸:۴۹
پاسخ
36
25
عشقممم نیمار
ایشالا ک فولاد ببازه و‌ تراکتور ببره تا پدیده‌ پنجم شه و‌ تراکتور چهارم :-) اما امیدوارم پریرا گل بزنه تا اگ‌کیروش اقای گل نشد ..پریرا بشه ایشالا :-)
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۳:۵۹
پاسخ
40
25
مجتبی
میترسی علیپور آقای گل بشه؟
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۴:۰۳
9
7
پرسپولیس یونایتد
منم ارزو میکنم تیمت چهارم بشه ب عشق چارتای ۵۱ و ۹۵
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۳:۲۳
7
9