قطبی: پنالتی سپاهان درست نبود/ بازیکنانم مثل شیر به بازی برگشتند

قطبی: پنالتی سپاهان درست نبود/ بازیکنانم مثل شیر به بازی برگشتند

3658
17:56
24 اسفند 1397
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان، گفت: به بازیکنان فولاد افتخار می‌کنم، آن‌ها مثل شیر به بازی برگشتند.

به گزارش وبسایت نود، افشین قطبی در نشست خبری بعد از تساوی یک بر یک مقابل سپاهان، گفت: احساسات زیادی دارم. از حضور این همه هوادار خوشحال شدم. اینکه مردم به این شکل تیم ما را حمایت کردند باعث لذت بیش از اندازه من شد. یک جو بین المللی ساخته شد. به بازیکنان تیمم افتخار می‌کنم.

 

وی افزود:‌ در 30 دقیقه اول بازی خوبی انجام دادیم و یک پنالتی ما گرفته نشد. به نظر من حق تیم ما خورده شد چون پنالتی که به سود حریف گرفته شد به نظر ما درست نبود. عکس العمل تیم ما در 20 دقیقه آخر عالی بود. خیلی از تیم‌ها نمی‌توانند در این شرایط به بازی بازگردند اما بازیکنان ما مثل شیر به بازی بازگشتند. به 20 دقیقه آخر بازی هم افتخار می‌کنم. همه دیدند فولاد زنده است و آینده روشنی برای این تیم وجود دارد.

 

قطبی در مورد اینکه مسی عملکرد ضعیفی دارد و آیا بهتر نبود او تعویض شود، تصریح کرد:‌ وقتی شما مربی شدید می‌توانید تعویض‌های مدنظر خودتان را انجام دهید. بهتر است بعد از این بازی به مسائل بد نپردازیم و در مورد زیبایی‌های بازی صحبت کنیم.

 

سرمبی فولاد در مورد اینکه امیر قلعه‌نویی گفته حق تیمش برد بود، گفـت: برای امیر قلعه‌نویی احترام زیادی قائل هستم. وقتی شما تیم را در کنار زمین هدایت می‌کنید شاید احساسات اجازه ندهد خیلی از مسائل را درست بببینید. فولاد خوب بازی کرد و حقش برد بود اما به صحبت قلعه‌نویی احترام می‌گذارم.

 

وی در مورد آینده فولاد، گفت:همانطور که سال‌ها قبل مردم ایران در این سرزمین متحمد شدند و 8 سال با صدام جنگیدند و پیروز شدند فولاد خوزستان هم باید الان یکدست شود و در فوتبال قوی عمل کند. باید برای مردانی که در این سرزمین شهید شدند سخت تلاش کنیم و با اتحاد جلو برویم. اگر فولاد یکدست شود و همه دیدگاه خود را برای پیشرفت خوزستان دنبال کنند شک ندارم فولاد با استعداد و پتانسیلی که دارد نه تنها در ایران بلکه در آسیا بهترین شود. این ورزشگاه بسیار خوب است و می‌توانیم روزهای بزرگی را تجربه کنیم.

 

سرمربی فولاد در مورد اینکه در نیمه دوم وینگرهای این تیم یک مقدار افت کردند و‌ آیا بهتر نبود آنها زودتر تعویض شوند، تصریح کرد: قبل از بازی شما یک برنامه برای خودتان دارید. در جریان بازی تصمیم می‌گیرید که چه زمانی تعویض کنید. همیشه در مورد تعویض‌ها می‌توان بحث کرد. بعد از بازی صحبت در مورد تعویض آسان است چرا که همه اتفاقات مشخص شده است.

 

وی در پاسخ به این سوال که بازیکنان سپاهان با پاس بلند با دروازه‌بان شما تک به تک می‌شدند و چرا این اتفاق رخ می‌داد، خاطرنشان کرد:‌ ما بین دو نیمه این مشکل را حل کردیم. در نیمه اول در این مورد ضعیف عمل کردیم. این مسئله به بازی‌خوانی بازیکنان ما باز می‌گردد. گاهی جایگیری درستی نداریم و عکس العمل‌مان کند است. باید به بازیکنان حق بدهیم. این ورزشگاه جدید است و برخی بازیکنان ما در این جو شوکه شده بودند. البته فراموش نکنید سپاهان هم تیم بسیار خوب و پر مهره‌ای است.

1004

نظرات کاربران
عمر عبدالرحمن
امپراطور جان الان فهمیدی ناداوری چقد زور داره؟؟یادت اومد چیکارا سرپرسپولیس اووردین تواهواز؟؟؟بعد همون دیگه رنگ برد ندیدین!!راستی دیگه برق قطع نشد؟؟خداروشکر که همه چیز امن و امان هست..ادمین جان خدا قوت
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۵:۱۶
پاسخ
18
45
۷تراختور
آقای قلعه نوعی فرمودند اون داوری که پنالتی مفت برام گرفته رو نمیبخشم!! سکوت :/ سنگر :/ داستان برنامه :/
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۳:۳۱
پاسخ
7
38
REZA PCH
امپراتور کارش درسته
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۵:۲۲
پاسخ
5
64
توتی
خوب
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۶:۴۸
پاسخ
3
41
شاهرخ
ان شا الله که موفق میشیم همگی
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۴:۲۱
پاسخ
5
38
kamran
خوب بود
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۱:۵۷
پاسخ
2
35
امید
به قطبی بایستی وقت و ابزار بدن چون هم کاریزما داره هم تیمش شخصیت داره فقط شناخت از لیگه که مشکله
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۴:۵۹
پاسخ
2
56
جی اچ
تومصاحبه های قطبی همیشه شیرهست بابااینجاجنگل نیست که خخخ
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۰:۳۶
پاسخ
98
9
Meysam
ی پنالتی مفت برا اونا گرفتن
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۵:۴۶
پاسخ
8
74
Solo
بنده خدا بیت سعید راست گفت سپاهان 12نفره بازی میکنه
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۲:۲۱
پاسخ
8
72
مرد فولاد
افرین دقیقا اینجوری با بقیه تیم ها بازی کنند
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۰:۱۳
پاسخ
4
37
Wien
انصافا فولاد حداقل دو گل دیگه باید میزد،خیلی حمله کردن.
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۳:۴۹
پاسخ
4
44
فقط زرد طلایی
دو سه تا تک به تک ، دو تا دروازه خالی که مهرداد محمدی و شهباززاده خراب کردند ، تیرکی که مهرداد محمدی دقیقه 85 زد ... بیشتر از همه قطبی احساساتی هست که ظاهرا بازی دیگه ای را تماشا میکرده . به قول محمد دایی کاش دستگاهی بود که باطن آدم ها را نشون میداد ، سپاهان را خوب میشناختید همونطور که کره جنوبی را مثل کف دست میشناختید ولی علی دایی شمارو بهتر از دیگران میشناسه ! ادمین خسته نباشی ، منتشر کن لطفا
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۹:۳۰
پاسخ
90
19
amir
چه ورزشگاهی بودا خداییش،امید وارم محوطه سازیش هم خوب بشه
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۳:۵۶
پاسخ
0
56