قطر مچ عربستان و امارات را در AFC خواباند؛ سعودی‌ها باید در دوحه بازی کنند

قطر مچ عربستان و امارات را در AFC خواباند؛ سعودی‌ها باید در دوحه بازی کنند

35272
11:29
21 دی 1396
بهانه جویی سعودی ها به همراه اماراتی‌ها برای بازی نکردن با نمایندگان قطر در دوحه فایده نداشت و AFC آب پاکی را روی دست آنها ریخت.

وبسایت رسمی برنامه نود - بهانه جویی سعودی ها به همراه اماراتی‌ها برای بازی نکردن با نمایندگان قطر در دوحه فایده نداشت و AFC آب پاکی را روی دست آنها ریخت.

به گزارش وب سایت نود، روزنامه العرب قطر خبر داد که باتیل، نائب رئیس اول کنفدراسیون فوتبال آسیا به همراه هیئتی بلندپایه روز گذشته در دوحه با رئیس فدراسیون فوتبال قطر دیدار کرد و تاکید نمود که دیدارهای نمایندگان قطر در لیگ قهرمانان آسیا با عربستانی ها و اماراتی ها طبق برنامه به میزبانی دوحه و ورزشگاه رقیب مقابل برگزار می شود و برگزاری دیدارهای نمایندگان قطر با سعودی ها و اماراتی ها در کشور بی طرف منتفی است.

 سعودی‌ها و اماراتی‌ها پیش از این اعلام کرده بودند که به خاطر قطعی روابط سیاسی آنها با قطر حاضر به بازی در خاک این کشور نیستند و در کشور بی طرف به میدان خواهند رفت اما AFC با این درخواست آنها مخالفت کرد. سعودی ها این راه را پیش از این برای نمایندگان کشورمان در پیش رفته بودند و در این کار موفق شده بودند.

 

2051

نظرات کاربران
مهران
آی این عربا خودشون دارن میوفتن به جون هم...ههههه..چه حالی میده
۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۳۰:۱۶
پاسخ
2
2
تا ابد قرمز
تا اقایان خندان نشین فدراسیون رو داریم غمی نداریم. فقط در باندبازی برای حفظ صندلی تخصص دارن.
۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۰:۰۳
پاسخ
0
17
هومن
کشور به اون کوچکی بدون فیس و افاده تونستن موفق بشن اون وقت مدیران ما از قبل تو بوق وکرنا کردن که عربستان باید بیاد ایران و می آید . ما نتیجه مشخص کر. هنوز مدیر نداریم
۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۱:۵۶
پاسخ
0
12
محمد شیرازی تاجی
تبریک به فوتبال و فدراسیون ایران
۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۹:۴۷
پاسخ
0
12
e
حالا جالب اینجاست فدراسیون فوتبال ایران بهترین فدراسیون تو آسیا شده : I
۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۸:۴۶
پاسخ
1
15
radin
قدرتو عرضه به این میگن
۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۲:۴۱
پاسخ
0
13
ایران
نشون میده هیچکس برای ما تو آسیا تره هم خورد نمی کنه
۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۳:۲۰
پاسخ
0
15
علی
چند بار باید کارهایی که ما نکردیم و دیگران کردن و موفق شدن رو ببینیم و افسوس بخوریم ولی درس نگیریم؟ آیا اینها نشانه بی لیاقتی و بی کفایتی نیست؟ فوتبال ایران الآن در حدی هست که بتونه در آسیا ناز کنه ولی باز داره زیر بار زور کمر خم میکنه.
۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۹:۳۱
پاسخ
0
13
بلواستار
فدراسیون ایران هم یاد بگیره به جای دروغگویی درباره میزبانی ایران، یه کم دیپلماسی رو از قطری‌ها یاد بگیره. دروغ که کنتور نمی‌ندازه جنابان فدراسیون ایران.
۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۸:۲۷
پاسخ
0
15
محمد پرسپولیسی
مشخص بود. اینم یه مایه ننگ بر ارکان فدراسیون فوتبال ما که معلوم نیست چکار میکنن و همیشه به ضرر تیمهای ما کار میکنن. بنظرم اصلا فدراسیون فوتبال ایران را تعطیل کنن بهتره حداقل خودمون اینطوری به خودمون ضر ر نمی زنیم. حیف اون حقوقی که شما می گیرید تا فقط حرفهای خوب بزنید.
۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۸:۱۳
پاسخ
0
16
کرال
همیشه هم مسئولانمون بی عرضه نیستن ما خودمونم مسئولیم ،روزی که از کمیته بین المللی آسیا اومده بودن ورزشگاه آزادی پرسپولیسیا ترقه بازی کردن که یادمون نمیره الانم همه میگن مسیولا بی عرضن نه داداش ترقه اندازا عرضه ندارن که آبروی فوتبالمونو بردن
۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۴:۵۲
پاسخ
12
6
قلندر سرخ
البته این مسایل فرهنگی در سالهای قبل هم درمورد تیمهای دیگمون وجودداشته, ولی مساله میزبانی به این شکل نشده بود
۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۲:۱۳
0
5
ghasem
ماهم اگه یه نفر قدرتمند توAFC داشتیم میتونست لابی گری کنه میتونستیم میزبان تیمهای عربستانی بشیم متاسفانه یه مشت آدم بی عرضه توفدراسیون هستش آدمین بچاپ
۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۵:۵۴
پاسخ
0
23
سجاد
متاسفانه اقای تاج و دوستانش فقط بلدن الکی از خودشون تعریف کنن. زمانی که جلسه گذاشتن واسه حل میزبانی اصن بحث ایران وسط نبود واین جلسه با تلاش مسئولان قطر برگزار شد .اینا الکی گفتن ایرانم جز این جلسه بوده.واقعا متاسفم واسه مسئولان فدراسیون فوتبال که بی عرضگی خودشونو یکباره دیگه به همه مردم ثابت کردن
۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۰:۴۸
پاسخ
0
62
حسن
نبرد مافیا تو فینال بین عربستان و قطر.قطر تونست ۳ صفر عربستان رو در هم بکوبه و جام مافیا رو بالای سر ببره
۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۴:۲۸
پاسخ
2
57
سجاد
ی سلامی عرض کنیم خدمت اقایون فدراسیونی سلام بی عرضه✋
۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۸:۳۴
پاسخ
0
94