قطع همکاری میلان با آدیداس بعد از 20 سال؛ پوما طراح جدید لباس روسونری

قطع همکاری میلان با آدیداس بعد از 20 سال؛ پوما طراح جدید لباس روسونری

7369
14:43
23 بهمن 1396
پوما با میلان به توافق رسید.

وبسایت رسمی برنامه نود - پوما با میلان به توافق رسید.

به گزارش وبسایت نود، دوران آدیداس و میلان بالاخره به پایان خود رسید، آدیداس و میلان از فصل 1998-1999 با یکدیگر همکاری داشتند ولی این آخرین فصل همکاری این دو برند معتبر است. میلان و آدیداس در سال 2013 قراردادی ده ساله به ارزش 197 میلیون یورو امضا کردند ولی حالا توافق کرده اند که 5 سال پیش از اتمام قرارداد، به این توافق پایان دهند.

حالا طبق اعلام رسمی باشگاه میلان، از فصل آینده شرکت آلمانی پوما وظیفه طراحی و تهیه لباس این باشگاه را برعهده خواهد گرفت. گالدن مدیراجرایی پوما درباره همکاری با میلان چنین می گوید:

مفتخریم که با میلان همکاری خواهیم کرد. آن ها یکی از موفق ترین باشگاه های فوتبال در تاریخ این ورزش محسوب می شوند که هوادارانی عظیم و پرشور دارند. اگر از من بپرسید، می گویم پیراهن میلان یکی از ان پیراهن های نمادین دنیای فوتبال است. مشتاقانه منتظر شروع فصل جدیدی از این باشگاه همراه با پوما هستیم.

1878

نظرات کاربران
24
درکل شرکت آدیداس برای همکاری از اصولی پیروی میکنه که رابطه نزدیک بانتایج تیم ها داره ساده تر اینکه سراغ تیم هایی میره که در حاله حاضرنتایج بهتری میگیرن مثله یوونتوس،به شخصه این کارونمیپسندم
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۸:۵۵
پاسخ
1
18
آروین
ای بابا . هر سال دریغ از پارسال که ! کلاً از هر نظر لابد چند سال بعد هم به خاطر حمایت از تولید داخلیشون جیووا می پوشه میلان !
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۸:۰۰
پاسخ
6
39
RossoNeri
داداش مگه پوما بده؟ آدیداس درسته خیلی بزرگه ولی پوما هم حرفایی واسه گفتن داره. کیتای خوبی زده. الان آرسنالو ببین چقدر لباساش قشنگه. مخصوصا لباس دومش.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۸:۲۰
1
22