قلعه‌نویی: از سبک بازی پیکان گلایه دارم

قلعه‌نویی: از سبک بازی پیکان گلایه دارم

6924
23:21
19 مرداد 1397
سرمربی سپاهان می‌گوید از نوع بازی پیکان گله مند است.

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی سپاهان می‌گوید از نوع بازی پیکان گله مند است.

به گزارش وبسایت نود، امیر قلعه‌نویی بعد از تساوی بدون گل تیمش مقابل پیکان در نشست خبری اظهار کرد: نمی‌توان درباره بازی صحبت کرد. در این چند سال، تیمم در نیمه نخست خیلی با برنامه بازی کرد. عدالت در بازی جاری نشد. پیکان تیم خوبی بود اما آن‌ها بدون موقعیت توانستند در این دیدار امتیاز بگیرند. نیمه اول بازی خیلی امیدوارم کرد.

سرمربی سپاهان افزود: اعتماد به نفس بازیکنان‌مان باید بالاتر برود. تا جایی که امکان داشت از جناحین و عمق زمین موقعیت خلق کردیم اما نتوانستیم امتیاز بگیریم. خوشحالم تیم پیکان که در بازی‌های قبل ایجاد موقعیت می‌کرد، در این دیدار فرصتی نداشت. به آینده سپاهان خوشبین هستم. در این بازی‌های فشرده بچه‌های ما موفق‌تر هستند.

وی درباره اتلاف وقت از سوی پیکان گفت: من از بازیکنان پیکان گلایه دارم که وقتی زمین می‌خوردند بیرون نمی‌رفتند. بازیکنان ما نهایت بازی جوانمردانه را انجام دادند. من از سبک بازی پیکان گله‌مند هستم اما آقای جلالی بر اساس بضاعتش این بازی را انجام داد.

قلعه‌نویی درباره کیفیت مهاجمان سپاهان خاطرنشان کرد: در سه مرحله تیم خود را آنالیز می‌کنیم. در دو بازی گذشته کی‌روش استنلی بهترین آمار را داشته است. کی‌روش جزو چهار بازیکن برتر تیم‌مان است. حتی امروز هم عملکرد مناسبی داشت اما بدشانس بود.

سرمربی سپاهان با اشاره به بازی دفاعی پیکان گفت: مقابل چنین تیمی باید از موقعیت هشتاد درصد گلزنی کرد. شاید بازیکنان ما باید دقت بیشتری در زدن ضربات آخر داشته باشند. وقتی تیمی در دو فاز حمله و دفاع عملکرد مناسبی داشته باشد، می‌توان به این تیم امیدوار بود. البته تیم ما ضعف‌هایی دارد که به حل این مشکلات امیدوارم.

او با انتقاد از کیفیت چمن ورزشگاه نقش جهان خاطرنشان کرد: به گفته مسئولان ورزشگاه به خاطر گرمای هوا نمی‌شود چمن مطلوب‌تری آماده کرد.

قلعه‌نویی گفت: به غیر از بازی نخست، در دو بازی بعد از تیمم راضی بودم و از روند رو به رشد آن‌ها رضایت دارم.

سرمربی سپاهان درباره داربی اصفهان گفت: خاطرات خوبی در اصفهان دارم. در هر دو تیم حضور داشتم. امیدوارم سه امتیاز در اصفهان بماند و بازی مساوی نشود. هر دو تیم برای برد به میدان می‌روند. با شناختی که از ذوب آهن دارم این تیم برای برد به میدان می‌رود. داربی‌های اصفهان همیشه خوب است.

او درباره ویلادمیر کومان، بازیکن خارجی تیمش اظهار کرد: او هم به شرایط زمین اعتراض داشت و می‌گفت در این زمین سر می‌خورد.

 

1004

نظرات کاربران
آقای گلایه لطفا بس کنید
شما کلا از همه چیز گلایه دارید عزیز جان ... با این سپاهان و این همه بریز و بپاش ببینم بازم آخر فصل بهانه ای برای قهرمانی دارید ؟
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۸:۴۴
پاسخ
16
14
alireza
بیشتر از بازی بی برنامه سپــاهان، این زمین چمن بی کیفیت استادیوم نقش جهان بود که رو مخ هوادارا می رفت.. به امید شروع دوباره طــوفــان زرد..
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۹:۳۲
پاسخ
6
22
11
فکر همه تیمها سپیدرودن که هی گل بزنی؟ نه داداش هنوز به زمین سفت نخورده بودید....
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۱:۰۳
پاسخ
13
17
وجدانم آرزوست
حرفت حقه. جلالی میگه بودجه نداریم ولی از لحاظ بازیکن از بهترینهای لیگ هستن. جرات یحیی کجا و جرات جلالی کجا. ضدفوتبال ترین مربی ایران. البته اگه کیروش رو حساب نکنیم
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۵:۲۶
پاسخ
18
28
فرهاد
ابرو باد و مه و خورشید و فلک در کارند ، تا تیم قلعه نوئی برنده نشود !! با این تیم میلیاردی و بازیکنانی که هر کدام یک تیمند !! یا زمین لغزنده است ، یا تیم مقابل دفاعی بازی میکند ، یا داوری مشکل دارد ، یا تماشاچیان حریف جو ورزشگاه را آلوده میکنن یا .... تا تیم آقا ژنرال برنده نشود .
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۱:۵۴
پاسخ
17
23
غول بزرگ ایران تاج کبیر اسیا
تازه مشخص شد استاد شفر در هفته اول و با چند بازیکن جوان چه کار بزرگی کرد و جلوی پیکان ایستاد.اسمش پیکانه اما ذاتا جگواره فعلا داره یقه همه تیمارو میگیره.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۴:۰۵
پاسخ
16
26
کیومرث
خب معلومه آقای قلعه نوعی ، شما حتما سبک بازی سپید رودو می پسندی که بیای ۶ تا بزنی آخرشم از سرمربی تیم مقابلت حمایت کنی .
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۵:۲۱
پاسخ
18
29
آبی آسمونی
آقای قلعه نوعی.. مدل بازی شمارو همه میدونن دیگه هفته قبل، به تیم بحران زده سپیدرود 6تا زدید فکر کردید خیلی خوبید؟ کاش شفر یه کلاس مربیگری میذاشت واسه مربیامون
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۶:۴۸
پاسخ
29
36