قلعه‌نویی: به این تیم تراکتورسازی خیلی امیدوارم/ شناسنامه فوتبال بازی نمی‌کند

قلعه‌نویی: به این تیم تراکتورسازی خیلی امیدوارم/ شناسنامه فوتبال بازی نمی‌کند

4287
20:35
18 تیر 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز تأکید کرد، تیمش به شرایط آرمانی‌مان نزدیک‌تر می‌شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز تأکید کرد، تیمش به شرایط آرمانی‌مان نزدیک‌تر می‌شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، امیر قلعه‌نویی پس از بازی تدارکاتی تراکتورسازی و پیکان که با تساوی یک - یک به اتمام رسید، اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و قبل از شروع لیگ این بازی برای ما لازم بود. ما در این بازی به اهدافی که داشتیم، نزدیک‌تر شدیم. تمرینات ما هم خوب پیش رفته و هفته به هفته با تمریناتی که انجام می‌دهیم، به شرایط آرمانی‌مان نزدیک‌تر می‌شویم.

وی درباره جذب احسان حاج‌صفی گفت: حاج‌صفی بازیکن بزرگی است و همه دوست دارند این بازیکن را در اختیار بگیرند، اما باید ببینیم خودش چه تصمیمی می‌گیرد و شرایط به چه شکل پیش می‌رود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی درباره مسابقات یورو و اینکه سطح بازی‌ها را به چه شکل دیده است، خاطرنشان کرد: من در این جام دلم برای کرواسی سوخت که تیم خوبی بود. همچنین حیف شد که آلمان و فرانسه پیش از فینال به‌هم خوردند.

قلعه‌نویی درباره اینکه شانس چقدر در بازی‌های یورو تأثیرگذار بوده است، گفت: شانس در تورنمنت‌هایی به این شکل تأثیرگذار است، اما ما این را قبلاً هم گفتیم و به آقایان برخورد. در یک تورنمنت هم بزرگی تیم‌ها و هم شانس تأثیرگذار است. در جام ملت‌های آسیا من گفتم که در بازی ایران و عراق شانس تأثیرگذار بوده، اما به آقایان برخورد.

وی ادامه داد: در این یورو پرتغال شانس زیادی داشت و تنها مسابقه‌ای که در آن خوب بازی کرد، مقابل ولز بود. من دوست داشتم در این جام کرواسی و بلژیک را در فینال ببینم. اکنون هم فرانسه و پرتغال در فینال هستند که شانس فرانسه روی کاغذ و به نسبت بازی‌های دیگری که انجام داده برای قهرمانی بیشتر است، اما پرتغال هم تا اینجای جام که به فینال آمده شانس زیادی داشت و شاید بازهم شانس بیاورد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در پاسخ به این سؤال که آیا یورو بازیکنان درخشانی داشته است یا نه، اظهار داشت: بازیکنان جوان خوبی در این جام حضور داشتند. هافبک جوان پرتغال که بایرن مونیخ خریده (سانچس) خوب بوده و فرانسه هم چهار پنج بازیکن خوب داشته است.

قلعه‌نویی در مورد وضعیت تیمش و اینکه گفته می‌شود میانگین سنی تراکتورسازی در این فصل بالاست، گفت: قبول دارم که ما بازیکنانی گرفته‌ایم که چندان جوان نیستند، اما به قول استاد کریمی که بارها گفته «شناسنامه فوتبال بازی نمی‌کند». مهدی کیانی اکنون بازیکن جوانی نیست، اما اگر آمار او را در همین بازی با پیکان استخراج کنید، بالای 10 کیلومتر دویده است. ضمن اینکه ما در این فصل بازیکن جوان هم گرفته‌ایم که میانگین سنی ما را روی 26، 27 سال نگه می‌دارد.

وی در واکنش به این مسئله که تراکتورسازی در چند سال حضورش در لیگ برتر در رتبه‌های مختلف قرار گرفته و قهرمان جام حذفی هم شده و اکنون چقدر برای قهرمانی در لیگ برتر امیدوار است، تصریح کرد: من به این تیم خیلی امیدوارم و تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا این فصل به قهرمانی برسیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی درباره حضور تیمش در جام شهدا گفت: ما صد در صد و با تمام قوا در این جام حاضر می‌شویم.

 

2020

نظرات کاربران
ارتا
یاشاسین تراختورقهرمان
۱۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۰۲:۲۸
پاسخ
17
51
اقلیت آبی
ششتقلال هم میانگین سنیش بالاست در این زمینه با هم رقابت دارن تراکتور و ششتقلال :)
۱۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۱۲:۱۹
پاسخ
44
18