قلعه‌نویی: تک به تک‌ها گل می‌شد، پرسپولیس را می‌بردیم/اشتباهات داوری برایم قابل هضم نیست

قلعه‌نویی: تک به تک‌ها گل می‌شد، پرسپولیس را می‌بردیم/اشتباهات داوری برایم قابل هضم نیست

6589
20:35
16 اسفند 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: برانکو چه در تیم ملی و چه در پرسپولیس در حال خدمت کردن به فوتبال ایران است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: برانکو چه در تیم ملی و چه در پرسپولیس در حال خدمت کردن به فوتبال ایران است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، امیر قلعه‌نویی پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل پرسپولیس در مورد این بازی اظهار داشت: بازی بسیار خوبی از دو تیم دیدیم. بازی فیزیکی و تاکتیکی بود. روی نقاط قوت حریف کار کرده بودیم و دیدید آنها به غیر از دقیقه آخر کمتر به ما نزدیک شدند.

قلعه‌نویی گفت: دو موقعیت تک به تک به دست آوردیم که اگر گل می‌شد می‌توانستیم سه امتیاز را بگیریم. به فوتبال ایران و طرفداران پرسپولیس به خاطر حضور برانکو تبریک می‌گویم. او چه در گذشته و چه در حال در خدمت کردن است.

وی در ادامه تاکید کرد: پرسپولیس مقابل هر تیم 10 موقعیت گل داشت اما مقابل ما موقعیتی به دست نیاورد و فقط پرسپولیس روی یک اشتباهی که ما کردیم به گل رسید. به هر حال ما هر 4 روز یک بار بازی می‌کنیم. در ابوظبی مسابقه سنگینی را پشت سر گذاشتیم. جا دارد از هواداران که ما را تنها نگذاشتند تشکر کنم و انشاءالله در ادامه نتایج بهتری بگیریم.

سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به این سؤال که با این تساوی به نظر می‌رسد که هواداران استقلال هم خوشحال شده‌اند چرا که پرسپولیس از صدر دور شد، گفت: ما به منافع تراکتورسازی فکر می‌کنیم نه چیز دیگری. شما ببینید ما بازی‌های سختی مقابل سپاهان، استقلال خوزستان و نفت بیرون از خانه داشتیم و فقط مقابل سپاهان در خانه بازی کردیم. وقتی تراکتور مقابل این پرسپولیس که شرایط خوبی دارد در آزادی مساوی می‌کند نشان می‌دهد که ما عملکرد خوبی داریم. امروز حق‌مان برد بود و بازی خوبی انجام دادیم و ما فقط به دنبال منافع تراکتورسازی هستیم.

قلعه‌نویی در رابطه با اینکه آیا هدف تیمش قهرمانی یا کسب سهمیه است، تصریح کرد: ما بازی به بازی فکر می‌کنیم و کار را جلو می‌بریم. هدف اول ما کسب سهمیه است. وقتی تراکتورسازی امروز اینقدر خوب بازی می‌کند و به حریف موقعیت نمی‌دهد نشان می‌دهد کیفیتش چقدر بالا رفته است.

وی در مورد بهترین بازیکن بازی پرسپولیس و تراکتورسازی در دیدار امروز عنوان کرد: کل تیم تراکتورسازی امروز خوب بازی کرد و نمی‌توانم فرد خاصی را اسم ببرم. در مورد بهترین بازیکن پرسپولیس هم باید مربیان این تیم نظر دهد.

قلعه‌نویی در مورد اینکه آیا اخباری بهترین بازیکن تیمش نبود، گفت: اخباری یک گلر کامل است اما او مگر چه توپی را در بازی پرسپولیس گرفت که بخواهیم بگوییم بهترین است و فقط چند ارسال روی دروازه‌مان شد و موقعیت دیگری نبود.

وی در پاسخ به سؤالی در باره نارنجک‌هایی که در بازی امروز زده شد، گفت: من از شما می‌پرسم آیا این کارها خوب است؟

وقتی خبرنگاران گفتند این حرکات مناسب نیست قلعه‌نویی در ادامه تاکید کرد: متاسفانه 90 دقیقه هم علیه ما فحاشی شد. وقتی ما این بازی با برنامه را انجام دادیم و خوب کار کردیم باید این رفتارها شود؟ اگر من تیمم 4 گل دریافت می‌کرد آدم خوبی می‌شدم؟ دو سال پیش اسماعیل حسن‌زاده به خاطر اتفاقاتی که در بازی ما افتاده بود و اینقدر هم مسئله جدی نبود یک امتیاز از ما کسر کرد. حالا ببینیم چه می‌شود. متاسفانه مشکل‌شان با قلعه‌نویی است. ما چند هفته از داوری ضربه خوردیم. در مقابل سپاهان و پدیده از داوری متضرر شدیم. جالب است که اصلا کارشناسی بازی با سپاهان را هم نشان ندادند. مقابل استقلال خوزستان توپی که مقابل بیرون محوطه جریمه خطا شده یک متر به داخل می‌برند. متاسفانه این اتفاقات می‌افتد. مقابل پرسپولیس بازیکنی که باید اخراج می‌شده را جریمه نکردند. آن وقت خطای هند بازیکن ما را گرفتند. در شرایطی که نگاه‌ها به فوتبال ایران است پرتاب این ترقه‌ها شایسته نبود. یک بار به خاطر این ترقه‌ها چشم یک مامور انتظامی از بین رفته و انگار این مسئله درس عبرت نشده است.

وی در مورد اینکه داوری امروز تحت تاثیر جو ورزشگاه بود، گفت: من به تورج حق‌وردی ارادات دارم، اما این اشتباهاتی که علیه تیم ما اتفاق می‌افتد برایم قابل هضم نیست. در یک صحنه باید بازیکن حریف اخراج می‌شده ولی به ضرر تیم ما خطای هند می‌گیرند. ما از داوری‌ها ضربه می‌خوریم. فریدون اصفهانیان بررسی کند که بعد از بازی با پدیده چند اشتباه علیه ما صورت گرفته است. باز هم به داوران خداقوت می‌گویم.

وی در پاسخ به سؤالی به یکی از خبرنگاران پرسید که طی آن اعلام کرد می‌گویند سعید آقایی سه اخطاره بوده و نباید امروز بازی می‌کرد، گفت: ما این مسئله را در مورد مهدی شریفی شنیده بودیم اما چنین بحثی در مورد آقایی نبود. احتمالا شما منظورتان به شریفی است که او هم بازی نکرد.

 

2020

نظرات کاربران
حسین
اینایی که نارنجک میندازند واقعن میدونن چه لطمه ای به این فوتبال میزنند؟باید تاسف خورد برد خوبه ولی نه به هرشکل.یاشاسن تراختور امیر پاشا دوست داریم
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۲:۲۰
پاسخ
0
1
4444444
واقعا قرمزا بی فرهنگن جلوی ناظر یوفا نارنجک می ندازن ابروی ایرانو بردن
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۴۲:۳۱
پاسخ
5
10
ساندویچ ..بدو بیا ساندویچ
فک کنم با این پرسپولیس امسال سقوط بکنه لیگ 1 ساندویج فروش ها ورشکست بشن
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۱:۵۰
1
1
مهران
جناب 66 که به اصطلاح هوادار پرسپولسی اولا محسن بنگر نه حسین بنگر و دوما حتی اگه بازی هم تمام شده باشه داور میتونه وباید اینگونه حخطاها رو کارت بده چون داور مسِیول سلامت بازیکنان در زمین هست ... اینو به اطلاعاتتون اضافه کنید
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۵۵:۱۲
پاسخ
3
6
مهران
واقعا اگه تماشاگران پرسپولیس و جناب بنگر محروم نشوند باید به حال این فدراسیون افسوس خورد و این فوتبال رو گل گرفت...
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۵۲:۴۳
پاسخ
2
10
جلال
امیر خان . چطور میگی اخباری کاری نکرد ؟ اون دوتا توبی رو که با دست چب بیرون آورد کار هردروازه بانی نیست .الحق امروز اخباری ستاره تیم ما بود موقعیت هایمان هم که گل نشد باید جای دیگه بررسی بشه .ولی اخباری ستاره بود .روحیه اش را خراب نکن
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۵۰:۵۳
پاسخ
10
9
آرین
بنگر برای قرمزا هیچ وقت در قد و اندازه ی کاپیتان ظاهر نمیشه و بدتر تیمشون را به حاشیه میبره ، صد درصد بنگر باید اخراج میشد داور تمام خطاهای پنجاه پنحاه را به نفع تیم قرمز سوت زد ، تماشاگران قرمز هم که مثل همیشه ماهیت حودشون را نشون دادند و در این برهه حساس که همه بهش واقف هستند با پرتاب ترقه و نارنجک فوتبال کشور را زیر سوال بردند ، ایا اگر بغیر هوادارهای قرمز این حرکات را هوادارهای تیمهای دیگه انجام میدادند باز هم شاهد رفتار کج دار مریض مسولین بودیم ؟ در مورد این رفتارها فقط میتونم بگم متاسفم
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۵۹:۳۰
پاسخ
20
21
CR7
آقای قلعه نوعی حقا که ششتقلالی و بی منطق هستین اگه موقعیت های پرسپولیس هم گل مبشد بالای 5تا میخوردین
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۴۱:۱۸
پاسخ
27
30
تراختور پاشا
داور و ساندویچ کارشو انجام داد ما هم خدا داریم و غیرت
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۲۶:۱۲
پاسخ
26
27
ایدا سادات
کدوم اشتباه داور همش به نفع شما سوت زد
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۲۰:۵۷
پاسخ
33
40
4پولییییییس
ن خداوکیلی چجوری روت شد این حرفو زدی؟
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۴۶:۱۵
32
31
محمد پرسپولیسی
نشد یه بار شما از داوری گله نکنی . این هم از ژنرالتون
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۱۶:۳۲
پاسخ
65
58
اس اسي بدون بزورگوار
اين ژنرال ما استقلاليها نيست اينو بفهمين
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۱۳:۳۰
34
9
احمدرضا
روتو برم هیییییییییییی
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۱۲:۱۳
پاسخ
35
64
ساندویچ پولیس
اگه به رو باشه شما چهارپولیسی ها از همه پر رو تر هستید
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۲۷:۱۵
26
39
افروز
اگه گل علپورم گل میشد ما شمارو میبردیم
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۱۲:۰۰
پاسخ
64
60
مهدی شیرجه
چه ربطی داره اگه تک به تک بختیار تو دقایق پایانی گل میشد اونوقت چی ....طرفداران الکی خوش واقعام الکی خوش
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۳۰:۰۴
15
19
علی
اگرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر گل میشد اگررررررررررررررررررررر بنگر اخراج میشد چی اگررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر چیپ بختیار گل میشد چی اگررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررها زیادن زیاد دنبال اگرررررررررررررررررررررررررررررررررررنباش گلم
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۴۵:۰۳
9
16
بی طرف
اگر تماشاچی های پرسپولیس محروم نشن ظلم به فوتباله وشاهد صحنه های دلخراش تری خواهیم بود
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۱۱:۴۸
پاسخ
52
86
@؟@
باشه بهش میگم تا بهت ظلم نشه ما چ با تماشاگر چ بیتماشاگر قهرمان میشیم اینو بدون
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۵۴:۱۹
30
15
حسن
دمت گرم امیرخان خوب لولشون کردی 90 دقیقه هیچ کاری نتونستن بکنن زنده باد استقلال و تراکتور ولی حیف که مفت مفتکی قسر دررفتند
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۱۱:۲۴
پاسخ
61
63
@~@
زنده باد اتوبوسو تریلی اوه ببخشید تراکتور
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۵۲:۴۱
18
11
عزیزالله
پرسپولیس تیمی با هوادارانی با فرهنگ پایین و کاپیتان و بازیکنانی همیشه معترض و هوچی گر که می خواهند به هر نحوی به پیروزی برسند.
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۱۰:۰۷
پاسخ
66
77
666666
فکر نمیکنم شما هم افتخاری داشته باشین، تااونجا که همه در جریانن بیشترین قهرمانی مال پرسپولیس هست.
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۷:۴۴
4
2
عزیزالله
بنده سعی کردم از کلماتی استفاده کنم که بی ادبانه نباشه و فکر نمی کنم فرهنگ پایین و همیشه معترض بودن بی ادبی محسوب بشه. در ضمن خیلی از کری خوندن اونهم برای تیمی که همه ی افتخاراتش تو چهارتا عدد 6 و 10 وغیره خلاصه میشن و یا تیمی که از شدت کمبود عناوین بین المللی به افتخارات بازیکنانش پناه آورده خیلی لذت نمی برم
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۱۷:۴۵
34
48
6666
دوست عزیز فرهنگ پایین رو تو الآن با این لحنت نشون دادی کری بخون اما با فرهنگ متاسفم اگه بافرهنگامون شما باشین
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۰۲:۲۴
42
53