قلعه‌نویی در تمرین ملوان پا به توپ شد

قلعه‌نویی در تمرین ملوان پا به توپ شد

3064
11:23
01 مرداد 1394
سرمربی جدید ملوانان برای نخستین بار این تیم را تمرین داد و به ارزیابی بازیکنان این تیم پرداخت.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی جدید ملوانان برای نخستین بار این تیم را تمرین داد و به ارزیابی بازیکنان این تیم پرداخت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا،  تمرین صبح قوهای سپید انزلی امروز صبح راس ساعت 10 در زمین حسن‌رود با نظارت امیر قلعه‌نویی پیگیری شد که وی در این تمرین با لباس گرم کن حاضر شد و خودش هم با توپ به نرمش پرداخت.

سرگئی پاشنکو دروازه‌بان اسبق ملوان و فرزاد حاتمی هم در این تمرین حاضر شدند، به این ترتیب باید حضور این دو بازیکن را در ملوان قطعی دانست.

ایمان صادقی گلر جوان ملوان که در فصل گذشته جزو بازیکنان اصلی تیم بود در تمرین حاضر نشد و به نظر می رسد با توجه با جذب پاشنکو، این بازیکن علاقه‌ای به حضور در این تیم ندارد و به دنبال پیوستن به تیم جدیدی است.

از دیگر نکات تمرین امروز ملوان، حضور یک بازیکن کروات به نام میروش است که در صورت جلب رضایت قلعه نویی به این تیم می پیوندد. بعد از این تمرین، ملوانان برای انجام تست پزشکی سازمان لیگ راهی تهران می شوند و طبق برنامه با چند تیم هم دیدار دوستانه برگزار خواهند کرد.

حدود 200 هوادار ملوان از نزدیک نظاره گر تمرین تیم محبوب شان بودند.

 

 

2051

نظرات کاربران
هادی
تیم امسال قلعه نوعی جواب بده ؛یعنی قلعه نوعی بتونه به نحو احسن از بازیکن ها بازی بگیره و اتحاد لازم رو در تیم ایجاد کنه ؛ملوان حتی می تونه مدعی باشه ! اتحاد و هماهنگی مشکل همیشگی ملوان بوده.
۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۵۴:۱۷
پاسخ
3
5
حمید تابناک
ملوان امسال سقوط میکنه
۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۵:۲۱
پاسخ
14
15