قلعه‌نویی: شرایط استقلال در نیم‌فصل اول فاجعه بود

قلعه‌نویی: شرایط استقلال در نیم‌فصل اول فاجعه بود

2857
12:00
04 آذر 1393
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: شرایط استقلال در نیم‌فصل اول فاجعه بود اما در نیم‌فصل دوم باید جبران مافات کنیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: شرایط استقلال در نیم‌فصل اول فاجعه بود اما در نیم‌فصل دوم باید جبران مافات کنیم.

به گزارش وب سایت نود، امیر قلعه‌نویی در حاشیه مراسم ختم مرحوم غلامحسین مظلومی گفت: وظیفه ما و باشگاه استقلال بود که در این مراسم شرکت کنیم چراکه مظلوم یک اسطوره با اخلاق بود که خیلی زود از بین ما رفت اما امیدوارم که از این به بعد برای پیشکسوتان احترام بیشتری قائل شویم چرا که اعتبار هر جا به پیشکسوتان آن است و اینطور نباشد که فقط در شیرودی به دنبال آنها باشیم.

وی درباره بازی استقلال مقابل ذوب‌آهن هم در جام حذفی ادامه داد: به هر حال زمان کم است چرا که بعد از باخت در دربی نیاز داشتیم که بر روی مسائل روحی- روانی کار کنیم اما بازی‌ها فشرده است و ما باید طبق برنامه بازی‌ها را انجام دهیم.

قلعه‌نویی در مورد ذوب‌آهن افزود: ذوب‌آهن یک تیم خوب است و چند هفته‌ای است که نتایج خوبی می‌گیرد و نشان داده که تیمی منسجم است اما مطابق معمول ما مشکلات خاص خودمان را داریم و برای این بازی هم سه، چهار بازی را در اختیار نداریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد وضعیت این تیم در نیم‌فصل اول لیگ برتر اظهار داشت: برای استقلال که نیم‌فصل اول خوب نبود چراکه ما 7 هفته نتایج خوبی گرفته‌ایم اما در بقیه بازی‌ها ضعیف ظاهر شدیم اما در نیم‌فصل دوم باید این نتایج را جبران کنیم و به نظرم جبران 4 امتیاز در 45 امتیاز زیاد سخت نیست هرچند که باید تمرکز تیم بهتر شود و در برخی پست‌ها تیم را تقویت کنیم.

وی ادامه داد: برای سایر تیم‌ها هم شرایط به همین گونه بوده و حتی تیم صدرنشین از 45 امتیاز ممکن 28 امتیاز گرفت اما برای استقلال شرایط فاجعه است و باید در نیم‌فصل دوم جبران مافات کنیم. من اعتقاد دارم که کیفیت لیگ نسبت به گذشته زیاد بالا نبوده اما تیم‌ها به هم نزدیک‌تر شده‌اند.

قلعه‌نویی در پایان گفت: در نیم‌فصل دوم در دو، سه پست باید تیم را تقویت کنیم.   

 

2051

نظرات کاربران
sara
این حرفت ینی نیم فصل دوم قهرمانیم دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ولی اگه نشد لطفا محترمانه برو....فرهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااد دق دادی بیا دیگه
۰۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۲:۱۹:۰۷
پاسخ
0
2
آبی
بله میدونیم...یه فکری کن الان..
۰۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۱۱:۱۰
پاسخ
1
3
ایران
یه سوال آیا اگر قلعه نویی دربازی با ذوب آهن بازنده شود استقلال را ترک میکند ؟شک نکنید که باز دم از قهرمانی میزند و تمرکزش به بازی بعدیه.مثل فصل قبل .فقط تنها چیزی که به ما هودارا میرسه اینکه بازیکنانی که دوست داریم در تیممون باشند یکی یکی فراریشون میده.در مصاحبه هاش کسی شنید بگه تقصیر من بوده که داربی رو باختیم.باور کنید اگه کریمی تعویض میشد قبل گل اول استقلال برنده بازی بود .منتظر بازی با ذوب هستیم .به زور صندلیت را نگه دار ژنرال .تا کی؟
۰۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۰۴:۱۵
پاسخ
2
5
ایمان
قلعه نویی حیا کن .مظلوم نمایی شروع شد خیلیه نگفته قهرمان میشویم .جای آندو میخواد بازیکن بگیره.یه فوروارد پرسپولیسی مثل اولادی میاره تا آرش هم تا آخر فصل ذخیره باشه .
۰۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۵۳:۳۶
پاسخ
4
6
hes
اولین پستی که باید تقویت بشه پست سرمربیگریه .بسه دیگه این آدم تا کی میخواد با احساسات مردم بازی کند .حتما در پست آندو میخواد تقویت را اعمال کند . آههههههههههههههههههههای یکی جلوی اینو بگیره یکی صدای هوادارا رو بشنوه .هیچکس قلعه نویی را نمیخواد .این تیم مردمی مگه نیست ! این تیم مال قلعه نویی و افشارزاده نیست.افشارزاده که کلاً پشتش رو به مردم وهوادارای استقلال کرده اونم علنی.قلعه نویی حیا کن ما به ورزشگاه نمیایم تا شما مربی هستی .
۰۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۵۰:۲۳
پاسخ
18
5
efy
اخی چه بهونه ی خوبی . اخی اخی . باختی اخی اخی
۰۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۴۲:۱۵
پاسخ
19
2