قلعه‌نویی: مسئولان رقم قرارداد و اردوهای کی‌روش را شفاف‌سازی کنند

قلعه‌نویی: مسئولان رقم قرارداد و اردوهای کی‌روش را شفاف‌سازی کنند

11907
17:33
12 فروردین 1394
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: خواهش می‌کنم به بحث سرمربیگری من در تیم ملی ورود نکنید و از مسئولان بخواهید رقم قرارداد و اردوهای کی‌روش را شفاف‌سازی کنند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: خواهش می‌کنم به بحث سرمربیگری من در تیم ملی ورود نکنید و از مسئولان بخواهید رقم قرارداد و اردوهای کی‌روش را شفاف‌سازی کنند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، امیر قلعه‌نویی قبل از شروع تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اجازه بدهید باز هم درگذشت دو جوان عرصه قلم را به همه تسلیت بگویم و امیدوارم روح این عزیزان شاد باشد.

وی افزود: می‌دانید که امروز دوازدهم فروردین و چهارشنبه است و ما هنوز بازیکنان ملی خود را در اختیار نداریم. تا امروز با 8 نفر تمرین می‌کردیم. مگویان هم دیروز به جمع ما اضافه شده و قرار است ملی‌پوشان امید هم امروز به تیم ما بپیوندند. این برنامه و این پروژه از سالی که ما قهرمان شدیم در حال تکرار شدن است و می‌دانید که باید طوری تمرین کنیم که با 7 نفر کار تاکتیکی را طراحی کنیم.

قلعه‌نویی افزود: واقعیت این است که برای ما پروژه‌سازی کردند که هیچ وقت ترکیب کامل را در اختیار نداشته باشیم ولی با همه این وجود اعتقاد دارم فولاد باشگاهی با برنامه و بسیار خوب است و امیدوارم مثل همیشه شاهد یک بازی زیبا از سوی هر دو تیم باشیم.

 سرمربی استقلال در خصوص اینکه هواداران اهوازی هیچ گاه این تیم را تنها نگذاشته‌اند، گفت: قبول دارم که اهوازی‌ها هیچ وقت استقلال را تنها نگذاشتند و امیدوارم جمعه هم این اتفاق بیفتد ولی اعتقاد دارم در بازی امید ایران و افغانستان یک فاجعه اتفاق افتاد چون آقایان 15-10 سال بود که برنامه ‌ریزی کردند فوتبال را از خانواده‌ها دور کنند و حضور 80 هزار تماشاگر برای تیم میهمان یک فاجعه است.

وی تأکید کرد: ما تحقیر شدیم و امیدوارم آن آقایان این صحنه‌ها را دیده باشند و اتفاقا شنیدم نزدیک به 20 هزار نفر هم موفق نشدند به ورزشگاه بیایند. این اتفاق باید در گینس ثبت شود که برای تیم میهمان 80 هزار تماشاگر به ورزشگاه بیایند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه آیا فولاد رقیب سرسختی برای شما به حساب می آید یا خیر، گفت: همه بازی‌ها سخت است. بازی‌های استقلال و پرسپولیس چون پخش مستقیم می‌شود تیم‌های دیگر انگیزه پیدا می‌کنند ولی ما همه بازی‌ها را سخت می‌دانیم و باید در همه بازی‌ها بجنگیم.

وی با اشاره به محرومیت کرار برای بازی روز جمعه گفت: متأسفانه با حکمی که داده شد 5 بازی است که کرار را نداریم. هیچ کجای دنیا اینگونه با یک تیم رفتار نمی‌‌کنند و این هم یکی از موارد آن پروژه‌ای است که در ابتدای صحبت‌هایم توضیح دادم.

خبرنگاری پرسید کی‌روش از تیم ملی رفت و آیا اگر به شما پیشنهاد بدهند این مسئولیت را قبول می‌کنید که قلعه‌نویی پاسخ داد: از شما خواهش می‌کنم اصلا به مسئله من ورود نکنید اما این را می‌خواهم بگویم که چطور همه جا شفاف‌سازی می‌کنند حالا هم بیایند و بگویند رقم دریافتی کی‌روش از روزی که آمده چقدر بوده است؟ هزینه اردوها، البسه تیم و خود سرمربی تیم ملی چه رقمی بوده چون مردم دوست دارند این موارد را بدانند.

قلعه‌نویی افزود: اگر مسئله‌ای نیست پس بهتر است کی‌روش را نگه دارید. حتما او خوب بوده که این همه دریافتی داشته است اما اگر هم مشکلی وجود داشته آن را به مردم منتقل کنید. با آن همه نظرسازی که انجام شد مردم بهتر است واقعیت‌ها را بدانند. من به عنوان یک طرفدار فوتبال و نه به عنوان قلعه‌نویی می‌خواهم بدانم چه مشکلی پیش آمده که کی‌روش می‌خواهد برود. مگر قرارداد من، دایی و مربیان دیگر اعلام نشد؟

 از مسئولین می‌خواهم که قرارداد کی‌روش را هم شفاف‌سازی کنند و بگویند اگر او قرارداد دارد چرا باید برود؟

سرمربی تیم استقلال ادامه داد: بهتر است الان نپرسید که مربی داخلی بهتر است یا خارجی. این سوال به نظر من الان مطرح کردنش خیلی زود است. بهترین جمله این است که اگر کی‌روش قرارداد دارد او را نگه دارند چون او نسبت به بازیکن و فضای ایران کاملا شناخت پیدا کرده است. وقتی کی‌روش به فارسی نوروز را تبریک می‌گوید و پرچم ایران را روی ساعتش می بندد اینها کارهای خوبی است و مشخص شده که محیط پذیری لازم را انجام داده ولی از سوی دیگر اگر مسئله‌ای نیست و مشکلی به وجود نیامده در حق مردم ایران جفا می‌کنیم اگر کی‌روش را به عنوان مربی تیم ملی نگه نداریم.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید اتفاقی افتاده است، گفت: حتما اتفاقی افتاده است. چطور همه چیز خوب بود اما در عرض 24 ساعت ورق برگشت؟ اگر من الان مربی استقلال باشم و فردا به یکباره بگویم نیستم حتما در عرض 24 ساعت اتفاقی رخ داده است. باز هم می‌گویم اگر مسئله‌ای نیست کی‌روش بهترین گزینه برای تیم ملی است و بهتر است مسابقات مقدماتی جام جهانی را با این مربی دنبال کنیم.

 

 

نظرات کاربران
سعید
خوشم می یاد این کلمه ورود رو یاد گرفتی اخه کی تو میخواد سرمربی تیم ملی بکنه که شلوغش کردی
۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۴:۱۳
پاسخ
1
3
ارزو
سلام................شما کی روش و با خودت مقایسه می کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۸:۴۴
پاسخ
1
3
سانی
تو کی میخوای دست از این حرفات برداری؟باور کن کسی واسه حزفات تره هم خورد نمی کنه روز به روز با این حرفا بیشتر از چشم میفتی.تناقض گویی تو حرفاش موج میزنه.از یه طرف میگه نظرسازی شده از یه طرف مردم کی روش رو میخوان در حقشون جفا میشه.حنات دیگه رنگ نداره کل یوم
۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۴:۰۲
پاسخ
1
2
حسین کوهستانی
آقای قلعه نویی این همه سال شما و مربیانی امثال شما اومدنو پول گرفتندو هیچ کاری برای فوتبال ما نکردند, ولی حالا کیروش اومده درسته پول گرفته ولی حداقل به تیممون یه شخصیت جهانی داده و از همه مهمتر , از همه مهمتر, از همه مهمتر اینکه ما ملت ایران این آقا رو دوست داریم, پس شما لطف کن به تیم خودت برس و انقد بهونه نگیر برا باخت تیمت!!!!!
۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۳:۱۲
پاسخ
1
2
baran
چرا الکی جای مردم حرف میزنی? ما نمی خوایم بدونیم کیروش چقدر گرفته اصلا نوش جونش. حقش بوده تو برو رقم قراردادخودتو بگو که نه هنر مربیگری رو داری نه لیاقت و نه کلاسشو. حالا که کی روش داره میره واسه من آقا مدافع حقوق مردم و کی روش شدن.... برو از خدا بترس فقط. کی روش باید بمونه
۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۳۳:۰۳
پاسخ
1
3
علی
آقای محترم لازم نیست شادی خودت رو از رفتن کی روش پنهان کنی..اما بدون ما استقلالی ها انتهای فصل شادی خودمون رو از رفتن تو پنهان نخواهیم کرد
۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۲۹:۱۷
پاسخ
1
2
آسمان
اه....اینم فقط داره این وسط نرخ تعیین میکنه... خجالت هم نمیکشه!! فقط میخواد از آب گل آلود ماهی بگیره.
۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۲۶:۵۵
پاسخ
1
2
سیاوش
مردم هیچ علاقه به رقم قرداد کیروش ندارن,هرچی گرفته نوش جونش حلال حلالش باشه,شما ببین امروز کجای این فوتبالی!!!!؟؟؟
۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۱۵:۲۳
پاسخ
1
2
رضا
اقاي قلعه نويي هيچ وقت به خودت حتي اجازه هم نده كه خودت رو با كيروش مقايسه كني . هنوز با فولاد بازي نكرده دنبال فرافكني هستي كه اگر باختي بندازي گردن ملي پوشا. لطفا به نظر اكثر مردم احترام بذار كه معتقدند هر چي كيروش گرفته نوش جانش . من به عنوان يك استقلالي خوزستاني خيلي متاسفم كه تو مربي تيم محبوبم هستي . جنابعالي طاقت حضور مرحوم حجازي رو هم نداشتي .
۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۴۷:۴۵
پاسخ
1
2
مرتضی
خیلی خنده داره... وااااااااای مُردم از خنده... خخخخخخخخخخ خدایاااااا..... خخخخخخخخ ۱. قبلا میگفت کیروش قبلا هرجا بوده و هر سابقه ای داشته ربطی به تیم ملی نداره، اینجا ایرانه و... ولی تو قضیه جاسم کرار میگه هیچ جای دنیا همچین کاری با باشگاه نمیکنن!!! ۲. میگه چندساله بازیکنای مارو میبرن تیم ملی و ما نتیجه نمیگیریم!!! ولی چند روز پیش گفت اینکه کیروش گفته نباید بازیکنای اصلیه منو ببرین تیم امید خنده داره!!!!!!!!!!!!!!!!!! نظر سازی و چندتا پارادوکس دیگه ام جدیدا به حرفاش اضافه شده... واقعا واقعا واقعا از صمیم قلب روزی هزاربار به حال خودم تاسف میخورم که زمانی طرفدارت بودم... میگه هیچ کجای دنیا این رفتارو با هیچ باشگاهی نمیکنن بعد میگه رقم قرارداد کیروش نباید بیشتر از من باشه... نمیدونم پارادوکسا رسید یا نه؟؟؟؟ ادمین لطفا تایید کن
۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۲۰:۰۳
پاسخ
2
4
آبی
آقاااااااا شما ول کنــــــــــــــــــید...واااااااااای.....
۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۱۸:۳۲
پاسخ
0
2
mehdi
اول جواب این آرمان خان رو بدم، مثل اینکه کلا از فوتبال هیچی نمیدونی، بهتره بری از امیر خانت حمایت کنی که تیم رو بتونه به اسیا ببره، جناب قلعه نویی امثال شما باعث شدید ورزشگاه خالی باشه، شما که بهتر میدونید مشکل کیه و چیه!!! در ضمن قرارداد کیروش هرچی باشه مهم نیست، کیروش ببره بهتر از اینکه شماها ببرید، شماها که پول این فوتبال رو جمع کردید و به ریش مردم هم میخندید و با زبون بازی میخواید بمونید، جناب فکر نمیکنی دیگه نقش بازی کردن بسه؟؟!! دیگه خودتون باشید، حرفاتون، جمله هاتون، تغییر موضع هاتون، بهونه هاتون و... همه و همه بچگانه س، مردم فهمیدن چی به چیه؟ دیگه حناتون رنگی نداره
۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۱۵:۵۶
پاسخ
0
1
سحر
خیلی روت زیاده قلعه... اصن ما همه موندیم تو کفت.. حالا که خیالت راحت شده داره میره میگی نگهش دارن که کاسه کوزه ها سر تو نشکنه؟؟؟ مارو چی فرض کردی؟
۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۱۲:۵۱
پاسخ
0
2
رضا
اصلا رقم قرداد هرچی باشه حتما ارزش داره دیگه نوش جونش شما برید تیم خودت و جمع کن مربیگری شیوه سنتی و قدیمی رفت تمام اقای قلعه نویی شماها باید برید شاگردی کی روش و بکنید
۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۱۰:۳۰
پاسخ
0
2
رامینss
maryam عزیززززززززز! منظور من از دفاعی بازی کردن فقط بازی با سوئد نیست که! تیم ما با تاکتیک دفاعی خیلی وقته ک فوتبال زیبایی بازی نمیکنه فقط گاهی یه جرقه ای چیزی از خودش نشون میده حتی همین بازی سوئد ک شمای طرفدار کیروش میگید خوب بازی کردیم ولی من ک نگاه میکنم فقط کار گروهی تیم سوئد بود ک زیبا بود نه هیچ چیز دیگه! هرچند ک ما انتظار نداشتیم بریم سوئد رو توی خونه ش ببریم
۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۴۵:۴۰
پاسخ
0
1