قلعه‌نویی: هدف ما کسب ۳ امتیاز در خانه الدحیل است/ به واقعیت فوتبال توجه داریم نه آمار

قلعه‌نویی: هدف ما کسب ۳ امتیاز در خانه الدحیل است/ به واقعیت فوتبال توجه داریم نه آمار

3037
17:44
22 بهمن 1396
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن تأکید کرد که این تیم دو هدف مقابل الدحیل دارد و می‌خواهد با سه امتیاز خارج از خانه به ایران بازگردد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن تأکید کرد که این تیم دو هدف مقابل الدحیل دارد و می‌خواهد با سه امتیاز خارج از خانه به ایران بازگردد.

به گزارش وبسایت نود، امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل الدحیل قطر اظهار داشت: الدحیل یک تیم بسیار خطرناک است. به خصوص در 50 متر رو به جلو و ما در این چند روز برنامه‌ای که داشتیم این بوده تا ارتباط بین خط هافبک و مهاجمان الدحیل را قطع کنیم.

وی افزود: حریف ما یک سری نقاط ضعف دارد که اجازه بدهید در خصوص آنها صحبت نکنم. با این حال امیدوارم که یک بازی خیلی خوب بشود و همه لذت ببرند، چون فوتبال آسیا باید ارتقا پیدا کند و کیفیت فوتبال است که باعث پیشرفت می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در خصوص سابقه بازی این تیم مقابل الدحیل (لخویا) و پیروزی اصفهانی‌ها در قطر، گفت: بازی‌های قبل فقط آمار است، اما ما اکنون یک تیم بسیار آماده هستیم و در نیم فصل دوم لیگ برتر شرایط خیلی خوبی پیدا کرده‌ایم. تیم ذوب‌آهن یکی از تیم‌های با تجربه ایران در لیگ قهرمانان آسیاست و آخرین تیمی هستیم که از ایران فینال این مسابقات را تجربه کرده‌ایم.

قلعه‌نویی ادامه داد: ما فردا دو هدف را دنبال می‌کنیم. هدف اول گرفتن فضا از تیم حریف و گل نخوردن است و هدف دوم ما بازگشت به ایران با امتیاز کامل خواهد بود. ما به آمار کاری نداریم و به واقعیت فوتبال کار داریم که وقتی داور سوت آغاز بازی را می‌زند، این واقعیت هم شروع می‌شود.

وی در واکنش به این مسئله که آیا ذوب‌آهن علاوه بر کسب حداکثر امتیاز به تفاضل گل هم فکر می‌کند یا نه، خاطرنشان کرد: ما هدف اول‌مان گرفتن فضا و گل نخوردن است و هدف بعدی هم گرفتن سه امتیاز است. با این حال گل زده در خانه حریف یک امتیاز تعیین کننده محسوب می‌شود.

 

1004

نظرات کاربران