قلعه‌نویی: هدف نخست ما در تاشکند گل‌ نخوردن است

قلعه‌نویی: هدف نخست ما در تاشکند گل‌ نخوردن است

2236
15:30
27 فروردین 1397
سرمربی ذوب‌آهن هدف نخست تیمش در بازی با لوکوموتیو ازبکستان را گل‌ نخوردن عنوان کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی ذوب‌آهن هدف نخست تیمش در بازی با لوکوموتیو ازبکستان را گل‌ نخوردن عنوان کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، امیر قلعه‌نویی در آغاز نشست خبری پیش از بازی هفته پایانی گروه B لیگ قهرمانان آسیا میان‌ تیم‌های لوکوموتیو تاشکند و ذوب‌آهن اصفهان گفت: این اولین‌ بارم نیست که در ازبکستان هستم و پاختاکور را خوب می‌شناسم. با ساموئل بابایان (سرمربی سابق تیم ملی ازبکستان) رفاقت خوبی دارم. به طور کلی از بازگشت به ازبکستان خوشحالم.

وی عنوان کرد: متاسفانه مسئولان ازبکستانی روز گذشته رفتاری با ما کردند که خوب نبود. قبل از اینکه به ازبکستان سفر کنیم، برنامه‌مان این بود که مستقیما از فرودگاه به زمین تمرین برویم و تمرین خود را برگزار کنیم. در فرودگاه تاشکند به ما گفتند که در ورزشگاه لوکوموتیو بازی در حال برگزاری است؛ پرسیدیم برای تمرین عصر ورزشگاه نور دارد که تایید کردند، اما در نهایت نورافکن‌ها را روشن نکردند و در تاریکی تمرین کردیم. این در حالی است که وقتی لوکوموتیو به اصفهان آمد ما نهایت میهمان نوازی را انجام دادیم.

سرمربی تیم ذوب‌آهن ادامه داد: هدف نخست ما گل نخوردن است به همین خاطر باید خیلی خوب بازی کنیم. این توانایی را داریم که در بازی با لوکوموتیو راهی مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا شویم. الدحیل صعود کرد و اشتباهات داوری در بازی ذوب‌آهن با الدحیل به نفع آنها بود. اگر اشتباهات داوری نبود شاید الان تیم ذوب‌آهن هم صعود می‌کرد.

قلعه‌نویی افزود: هدف ما مبنی بر گل‌نخوردن این معنی را نمی‌دهد که حمله نخواهیم کرد. ما به دنبال پیروزی در بازی فردا هستیم و آنهایی که فکر می‌کنند ذوب‌آهن دفاعی خواهد بود، اشتباه می‌کنند. در مسیر آماده‌سازی بسیاری از بازی‌های تیم لوکوموتیو از جمله برابر نسف‌قارشی را دیدیم، البته بازی در لیگ کشوری با لیگ قهرمانان آسیا متفاوت است. متاسفانه تیم ذوب‌آهن در بازی‌های دوستانه گل‌های زیادی را به دلیل بازی مطلق در خط حمله دریافت کرد. امیدوارم فردا برابر لوکوموتیو این اشتباهات را نداشته باشیم.

جیووانی، بازیکن ذوب‌آهن نیز درباره بازی با لوکوموتیو ازبکستان گفت: از این تیم اطلاعات خوبی دارم. بسیاری از هموطنانم در ازبکستان بازی می‌کنند و اطلاعات خوبی به من دادند. می‌دانم که لوکوموتیو تیم قدرتمند و ارزشمندی است. بازی فردا زیبا خواهد بود و هواداران لذت خواهند برد. ما می‌خواهیم با پیروزی از تاشکند به ایران بازگردیم.

تیم‌های 6 امتیازی ذوب‌آهن اصفهان و لوکوموتیو تاشکند نیز رده‌های دوم و سوم جدول را در اختیار دارند و بازی فردا تعیین‌کننده دومین تیم‌ برتر گروه B لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود.

 

2051

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
اره با بزن زیرش و‌ بازی هندبالی(اوت دستی) میخای اینکاره کنی ...ههه اصا عاقای قلعه نوعی..وجدانا تاکتیک‌داری...؟؟ تاکتیکت دیگ نابود شد... مربی کهنه شدی (از لحاظ تاکتیکی) ههه نمیدونم چرا دوس داره نتیجه نگیری ... دست خودم‌نیس...چون دوس ندارم مقابل استقلال قرار بگیری... ههه
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۰:۵۳
پاسخ
8
10
jd.dri
"" قلعه‌نویی: هدف نخست ما در تاشکند گل‌ نخوردن است "" !!! الوحده که شما رو سه تائی کرد ... تو زمین خودش از لکوموتیو 4 تا خورد و تو تاشکند هم 5 تا .. عمرآ بتونی یه مساوی بگیری ... جوک نگو !!!!!!!!
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۷:۵۵
پاسخ
17
12
مهران
ایول ژنرال
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۵:۱۷
پاسخ
13
9