قلعه‌نویی: هر تیمی آروزی داشتن بازیکنان ما را دارد

قلعه‌نویی: هر تیمی آروزی داشتن بازیکنان ما را دارد

3794
10:18
31 خرداد 1395
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: هر تیمی آرزو دارد بازیکنان ما را داشته باشد و واقعا کار من برای انتخاب بازیکنان سخت است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: هر تیمی آرزو دارد بازیکنان ما را داشته باشد و واقعا کار من برای انتخاب بازیکنان سخت است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی، امیر قلعه‌نویی پس از تمرین روز گذشته در جمع سرخ پوشان حاضرشده و دقایقی با آنها صحبت کرد.
سرمربی تیم تراکتورسازی در این دیدار اظهار داشت: پیرو صحبت‌های مصطفی آجورلو باید اشاره کنم که واقعیت قضیه این است که آدم‌های بزرگ هدف‌های بزرگی دارند و شما آدم‌های بزرگی هستید.

وی افزود: سال گذشته می‌توانستیم به مقام قهرمانی دست پیدا کنیم و در حال حاضر هر تیمی آرزو دارد تک‌تک شما را در اختیار داشته باشد.
قلعه‌نویی تأکید کرد: سردار آجورلو امتحان خود را درگذشته پس داده است و ورزشگاه دستگردی باقیات‌صالحاتی بود که ایشان بر جای گذاشت. تیم مدیریتی اگر جلوتر از ما نباشد عقب‌تر از ما نیست و تلاش زیادی برای موفقیت تیم به کار می‌گیرد.
سرمربی سرخ پوشان تصریح کرد: همه این تلاش‌ها منوط به این است که در زمین مسابقه پیروز باشیم و شما دیدید که هواداران پس از بازی النصر چگونه تیم را تشویق کردند و این نشان‌دهنده فهم فوتبالی آن‌هاست.

وی خاطرنشان کرد: من از الآن به این فکر می‌کنم که کدام 11 نفر را در ترکیب قرار دهم و واقعیت فوتبال این است که باید در زمین مسابقه ریاضت بکشیم و برای کسب موفقیت بدویم و خسته نشویم.

قلعه‌نویی گفت: آجورلو در پاس نشان داده که مدیری با عملکرد عالی است و ان‌شالله خدا و اهل‌بیت هم کمک می‌کند که شرمنده مردم نشویم و به خواسته‌هایمان برسیم.

 

2051

نظرات کاربران
رها
مگه اینکه خودت از تیمت تعریف کنی خودتو خیلی داری بالا بالاها می بینی دادا مواظب باش اینقدر بلند پروازی میکنی از عرش به فرش نرسی استادجان ویه چیزدیگه شرکت پپسی دیگه نوشابه تولید نمی کنه چون درهای نوشابش تموم شده از بس این امیر اقا برای خودش و بازیکناش نوشابه باز کرده
۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۶:۵۲
پاسخ
17
0