قلعه‌نویی: یک بازیکن داریم که نامش سپاهان است

قلعه‌نویی: یک بازیکن داریم که نامش سپاهان است

4183
19:29
18 آبان 1397
سرمربی سپاهان گفت: سایپا تیم بزرگ و مربی بزرگی دارد، اما امروز یک موقعیت 50 درصد هم نداشت.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی سپاهان گفت: سایپا تیم بزرگ و مربی بزرگی دارد، اما امروز یک موقعیت 50 درصد هم نداشت.

به گزارش وبسایت نود، امیر قلعه نویی پس از برد 3 بر صفر سایپا اظهار داشت: در ابتدا حلول ماه ربیع الاول را تبریک می‌گویم و خدا را شکر می‌کنیم که یک پیروزی خوب را به هواداران و کارگران کارخانه تقدیم کنیم. امروز خیلی با برنامه تر از قبل بازی کردیم. بازیکنان جایگزین نهایت تلاش خود را کردند.

وی ادامه داد: سایپا تیم بزرگ و مربی بزرگی دارد، اما امروز یک موقعیت 50 درصد هم نداشت و در سوی مقابل ما علاوه بر سه گل، موقعیت سوزی هم کردیم.

سرمربی سپاهان تأکید کرد: زدن سه گل به سایپا کار هر تیمی نیست و برای ما هم آسان نبود. آنها ۱۰ نفره ۸۰ دقیقه بازی کرده بودند و توانسته بودند در جام حذفی به مرحله بعد بروند. بابت این برد به بچه‌های خودمان تبریک می‌گویم.

وی در پاسخ به این سؤال که احتمالا بازی سپاهان و پرسپولیس به نیم‌فصل دوم موکول شود و‌ آن زمان بازیکنان پرسپولیس خواهند رسید و موضع شما در این مورد چیست گفت: ما توقع داشتیم که شما در مورد این برد قشنگ صحبت کنید اما باید بگویم هنوز چیزی در این مورد رسمی اعلام نشده است. من برای پرسپولیس در بازی فردا آرزوی موفقیت می‌کنم و باید نگاه ملی داشته باشیم و از یکسری فضاها بیرون بیاییم، اما با توجه به شناختی که از سازمان لیگ و عدالت آن دارم مطمئنا سعید فتاحی هیچ وقت این کار را نخواهد کرد.

قلعه‌نویی در مورد سختی‌های هواداران برای رسیدن به ورزشگاه  عنوان کرد: حضور در استادیوم یادگار امام تبریز هم سخت است و هواداران برای رسیدن به آن باید چند کیلومتر پیاده بروند، باز نقش جهان فکر می‌کنم در این مورد بهتر است اما مسئولان باید شرایط را بهتر کنند. شما ببینید تمام قوانین فیفا برای جذب سرمایه است و این سرمایه هم تماشاگران هستند. اگر هوادار نباشد، مطمئنا شرکت‌های بزرگ مانند آدیداس و نایک هم اسپانسر نخواهند شد. شهرداری اصفهان هم باید در این زمینه کمک کند. طرفداران سپاهان به جرات می‌توان گفت جزو بهترین‌های دنیا هستند.

سرمربی سپاهان در مورد عملکرد کی‌روش مهاجم تیمش گفت: ما یک بازیکن داریم که آن هم نامش سپاهان است، همه در این بازی خوب بودند، کی‌روش هم مثل بقیه خوب بازی کرد.

 

1004

 

نظرات کاربران
ابی جان
سایپا دو گل اول را در موقعیت هایی زد که دقیقا استقلال در این فصل دستکم ده موقعیت گل خیلی بهتر از این دو گل را در بازیهای قبلش از دست داد و این دقیقا مهمترین عامل موفقیت سپاهان و ناکامی های متوالی استقلال در این فصل است اگر استقلال هم این دو فصل مهاجمی فرصت شناس و با عرضه مثل عنایتی داشت فصل قبل نتایج بسیار بهتر و این فصل هم به راحتی دستکم هشت امتیاز بیشتر داشت و در جام حذفی هم یک پای فینال بود
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶:۱۳
پاسخ
19
42
فقط زرد طلایی
مگر میشه ترابی با لباس سایپا در نیم فصل اول در مقابل سپاهان بازی کنه و در بازی نیم فصل اول با لباس پیروزی در مقابل سپاهان قهرمان بازی کنه ؟!!! اگر چنین اتفاقی بیفته باید به حال این فوتبال گریست ! تاوان قانون شکنی تیمی به نام پیروزی را که دیگران نباید بدهند
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵:۱۷
پاسخ
33
105