قلعه نویی: با سپاهان نشستی خواهم داشت/ آقای ساکت از اینکه فراموش کردی برایت چه کار کردم، متاسفم!

قلعه نویی: با سپاهان نشستی خواهم داشت/ آقای ساکت از اینکه فراموش کردی برایت چه کار کردم، متاسفم!

14192
20:04
26 اردیبهشت 1397
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت که احتمالا نشستی را با مسئولان باشگاه سپاهان برگزار می کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت که احتمالا نشستی را با مسئولان باشگاه سپاهان برگزار می کند.

به گزارش وبسایت نود، امیر قلعه نویی درباره رفتنش به سپاهان گفت: امروز در هیات مدیره ذوب آهن دوست من حضور داشت و گفت حق داریم با گزینه های دیگر صحبت کنیم. هم ذوب آهن حق دارد با گزینه هایش صحبت کند هم ما. هر چه خیر است ان شاءالله اتفاق بیافتد.

وی در پاسخ به این سئوال که با این حساب با باشگاه ذوب آهن صحبتهایی داشته اید؟ گفت: هنوز انجام ندادیم ولی احتمالا نشستی با سپاهانی ها خواهیم داشت.

سرمربی ذوب آهن با اشاره به اتفاقات بازی ذوب آهن و استقلال و گلایه اش از وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: وقتی بازی را دوباره دیدم، اگر یک درصد هم شک داشتم دیگر به صد درصد یقین رسیدم. از آقای قراب تعجب می کنم. ایشان پیشکسوت من است و دوستش دارم. جایی که ایشان کار می کند حداقل باید فرهنگ تاج و استقلال نهادینه شود که متاسفانه نیست.

قلعه نویی درباره اینکه گلایه اش از فدراسیون به چه دلیل بوده است؟ تصریح کرد: بنده در کنفرانس خبری گفتم اشکال نداشت لیست را ارسال می کردند و بعد اعلام. آقایان بیانیه ای دادند. بیانیه برای کی روش نبود؛ نمی خواهم اسم آقا را بیاورم؛ همان مسلمان های عمر و عاصی! یک بخشی از آن به آقای آذری بر می گشت. آقای آذری مصاحبه کرد که این حرفها نیست و تکذیب کرد.

وی ادامه داد: برای ساکت متاسفم. خودش می داند برایش چه کار کردم. ساکت به آذری زنگ می زند که شما چرا وسط آمدی؛ یعنی بگذار قلعه نویی را قلع و قمع کنیم! حالا این کلمه را که نگفته، نگاهشان این است. یعنی بگذارید قلعه نویی تنها بماند. من از آذری تشکر می کنم. شاید دیگر لیاقت همکاری با او و باشگاه ذوب آهن را نداشته باشم ولی همین که مردانگی کرد و پای حق ایستاد، خیلی از مدیران دیگر مثل ساکت نایستادند. آقای ساکت یادتان هست برای شما چه کار کردم؟ برای شما جایی را که ساخته بودم و دو سال زحمت کشیده بودم و می توانستم قهرمان آسیا شوم، از سپاهان بیرون امدم. خودت می دانی و خدای خودت. حالا به آذری زنگ می زنی که چرا می آیی وسط؟

سرمربی ذوب آهن افزود: مملکتی که دلارش 7 هزار تومان است، تیم ها هم دچار فشار اقتصادی هستند. حالا آمدند استقلال و پرسپولیس را بهایی داده اند. خدا پدر و مادرشان را هم بیامرزد که می روند بازیکن 1 میلیون دلاری می آورند. این حرف را ده سال پیش زدم ولی نه به قیمت مسائل سیاسی و اینکه سر تیم های شهرستانی را ببرید. دو بازیکن استقلال باید اخراج می شدند. یک پنالتی هم برای ما گرفته نشد.

قلعه نویی تاکید کرد: این داور (داوری بازی برگشت استقلال و ذوب آهن) داور فدراسیون است! قبلا هم نسبت به فدراسیون ما خوش خدمتی هایش را کرده است.

وی درباره اینکه این داور قبلا در دیدار پرسولیس و الهلال علیه نماینده ایران سوت زده است، گفت: شما بازی های دیگر را ببینید. آمارش را بعدا می دهم. از شما یک سئوال دارم. چطور می شود دو بازیکن استقلال به گفته کارشناسان باید تا دقیقه 54 اخراج می شدند، اخراج نشدند. کارشناس داوری به من زنگ زده که می ترسیم حقیقت را بگوییم چون در فضای مجازی پدر ناموس ما را در می آورند! مگر می شود یکی دو صحنه اشتباه باشد؟ خب معلوم است. اینها می گویند بگذارید انتقال جمعیت دیروز مشکل می شد. چه بهتر بگذارید ذوب آهن و قلعه نویی قربانی شود. کما اینکه در مسائل دیگر هم شده است.

سرمربی ذوب آهن تصریح کرد: من از باختن ناراحت نمی شوم. بدتر از این را در مالزی دیدم. دیروز هم به استقلالی ها تبریک گفتم ولی به فوتبال تبریک نمی گویم. به مدیریت و هیات مدیره و آدم های بالاتر از آنها هم تبریک نمی گویم. ظلم پاینده نمی ماند. یک جا تاوانشان را پس می دهند. حرفهایم را بر اساس منطق می زنم.  

سرمربی ذوب آهن درباره اینکه بعضی از هواداران استقلال خواهان این هستند که خاطرات خوب گذشته اش را با این حرفها پاک نکند، گفت: اگر ۹۰ دقیقه به ناموس و مادر شما توهین شود چه کار می کنید. تیام دقیقه ۱ فخرالدینی را زده است ولی فحش ناموسش را به من می دهند.

قلعه نویی ادامه داد: در یک هفته گذشته ببینید هواداران چه رفتاری داشتند. این بر می گردد به آقای افتخاری و سلطانی فر. اگر آنها درست مدیریت کنند و مدیریت مسلمانی داشته باشند اجازه نمی دهند یکسری آدم چسبیده بیایند.

سرمربی ذوب آهن درباره رفتنش از ذوب آهن و حضورش در سپاهان گفت: امروز جلسه ای با هیات مدیره باشگاه داشتیم. من دیگر سرمربی ذوب آهن نیستم چون تقریبا کارم تمام شده است ولی از مدیران باشگاه ذوب آهن و اعضای هیات مدیره ممنونم. من دیگر نیستم ولی واقعا اینها محبت کردند. یک تیم معرفتی و اخلاقی هستند. درسهای بزرگی از این بزرگان مثل سعید آذری گرفتم. شاید با آذری خیلی جاها اختلاف نظر هم داشتم ولی مطمئنم یک رفیق خوب پیدا کردم.

وی درباره اینکه چرا می خواهد از ذوب آهن با این شرایط جدا شود؟ گفت: برای اینکه بتوانیم با پرسپولیس، استقلال و تیم های قدرتمند آسیا رقابت کنیم، یک برنامه ای دادیم که اگر موافقت شود در خدمتشان هستم. وقتی در ورزشگاه آزادی سرت را می برند، باید ابزاری داشته باشید که بتوانید گلزنی کنید.

 

1004

نظرات کاربران
شاهد آبی
امیرقلعه نویی این رو فراموش نکن که بدون اسم تاج کبیر شما هیچی نیستی امیدوارم هیچوقت روی نیمکت تیم محبوبم نبینمت منصوریان اگه بد شد و رفت فقط بخاطر مسائل فنی بود و توی تعصب هنوز هم شاگرد اول مکتب حجازیه .....
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۲:۱۴
پاسخ
1
13
محمد
امیرخان تو عشق استقلالیها هستی باتوقهرمان آسیاشدیم ولی از حق نگذریم همه حرفاتو نمیشه تایید کرد مگر کارت اولو تیام نگرفت وکارت دومو باقری درضمن بار اولی که شفرو بردی با مسخره گفتی مربی خارجی درضمن ماهمیشه تورودوست داریم ولی سالی که از استقلال به سپاهان رفتی رحمتی و خسرو را هم باخودت بردی درسته مامیگیم لیگ حرفه ای ولی خودت میدونی اینجا ایرانه مردم یا آبی هستند یاقرمز بخدا وفتی با نسف بازی داشتید چقدر نذرتون کردم که گل نخورید ما دوست داشتیم باتومجددا قهرمان آسیا بشویم ولی سال آخری که تواستقلال بودی تیم خراب وپیرشده بود به هرحال رحمت خدا برپدر ومادر عزیزت دراین شب اول ماه رمضان اگر بعضیها توهین کردن با ما خوب باش تو هرجا باشی یک استقلالی هستی حتی دسته سه یادمه استقلال عشقه بچه هاروببخش
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۶:۰۷
پاسخ
11
2
سجاد
اقای قلعه نوعی تو کل دوران فوتبالیت اینقد مصاحبه علیه یک تیم نداشتی اقا ما نخوایم در مورد ما حرف بزنی کیو باید ببینیم؟؟
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۲:۲۳
پاسخ
1
13
تراختـــور قهرمان قلبها
اینها می گویند بگذارید انتقال جمعیت دیروز مشکل می شد. چه بهتر بگذارید ذوب آهن و قلعه نویی قربانی شود. کما اینکه در مسائل دیگر هم شده است....در بازیهای تراختور با پس پس ...هم چنین مسائلی برایمون پیش اومده...که بازی رو برای پس پس درآوردند.یا با محرومیت یا با داور و یا با بازیکنان خائنی که لباس تراختور رو پوشیدند.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۲:۰۲
پاسخ
8
4
A
آقای قلعه نوعی چطور در مورد جعل پرسپولیس ساکت میمونید؟ اما وقتی تو دیدار آسیایی که برگزار کننده ش هم کنفدراسیون هست از استقلال میبازید، کلی تهمت میزنید و فرافکنی میکنید؟ شما همونی نیستی که دو سال پیش تیم دومتو جلوی سعودی ها بازی دادی تا بازیکنات واسه بازی استقلال آماده تر باشن؟ اگه به جای استقلال از یک تیم قطری یا سعودی باخته بودین انقدر سر و صدا نمیکردین. بله شفر درست گفت:"همه سرمربی ذوب آهن را میشناسند"
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۴:۵۹
پاسخ
2
13
حسام
ظلم اونجا بود که حق تیم نفت تهران تضییع شد و ذوب اهنی که سهمیه نگرفته بود را جایگزینش کردند.و این ظلم پایدار نماند و شما حذف شدین..در مورد داوری و اخراج و پنالتی هم به قول خودت فوتبال!پینگ پونگ که نیست!این مسابقه دو تا بازی بوده رفت و برگشت.اگر این جوریه پنالتی رفت هم پنالتی نبود.سه تا بازیکن شما هم باید اخراج میشدن یه پنالتی هم باید به نفع استقلال می گرفتند!
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۵:۰۱
پاسخ
12
26
محسن
آقای قلعه‌نویی خدا رو شاکر هستم که شما تو استقلال نیستید و از خدا می‌خواهم که هیچ وقت هم به استقلال نیایید .خیلی وقته که برای هواداران تمام شدید
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۳:۳۹
پاسخ
8
31
ایرانی
تاکتیک علی اصغری به تاریخ پیوسته همانند برخی مربیان
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۲:۴۴
پاسخ
8
32
تاج کبیر اسیا
اقای با شخصیت و فهیم!وقتی سالهای قبل استقلال رو میبردی دستتو سمت تماشاگرای استقلال مشت میکردی یا قبل بازی میای جنگ روانی راه میندازی و دستیار و بازیکن سابقت رو میفرستی جلو که علیه استقلال مصاحبه کنن و حاشیه سازی کنن یا بازی قبل تو اصفهان بازیکنات دوتا از ملی پوشای استقلال رو مصدوم کردن یا اخرای بازی که رحمتی مصدوم شد و توپو انداخت بیرون به بازیکنات گفتی توپو نده به استقلال یا بعد بازی به استقلال میگی بحرینی بازی کرد یا واسه خودشیرینی میری جشن قهرمانی حریف انتظار نداشته باش طرفدارا پاشن برات سوت و کف بزنن به خدا قسم خودم تا چندوقت پیش یکی از حامیات بودم ولی بعد دیدن این رفتارات واسه منه استقلالی دیگه تموم شدی
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۴:۴۹
پاسخ
10
42
TRACTOR FC
آخه از کی کبیر شدید که ما خبر نداشتیم ...منظورتون لابد کاج کبیر آسیاست نه؟؟؟
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۰:۵۶
17
6
استقلال کبیر
آقای قلعه نویی پس زمانی که خودت هم در استقلال بودی و می‌بردیم به لطف فدراسیون بوده . از ترس تماشاگر . سیاه بازی را بگذارید کنار امیر خان . جنبه باخت هم داشته باش و مردانه بگو باختم و استقلال خوب بود . تمام . بس کنید کدام کارشناس است که جرات نداری اسمش را بیاورید شما که میگوید ترسی ندارم .....
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۷:۱۹
پاسخ
10
33
محمدرضا
به عنوان یک استقلالی بسیار خوشحالم که اینقدر بد باختید که سوزشتون به پایان نمیرسه آقای قلعه نوعی من بغیر از استقلال هیچ نامی نمیشناسم هر کس میخواهد باشد من طرفدار باشگاه استقلال هستم و تا زمانی که با ما باشید هستید رقیب ما باشید دلیلی برای طرفداری از شما نمیبینم.بسیار خوشحالم که این فشار باعث شده کل منطقتون بهم بخوره و حرفهای علمی تخیلی بزنید.ما میتوانستیم با بازی غیر فیزیکی هم ذوب را ببریم اما اینگونه تیمهارا باید مثل خودشون بازی کرد تا حرص بخورن.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۶:۵۶
پاسخ
12
41
Ebi
آقا این همه منت نذار زحمت کشیدم ،زحمت کشیدم راه انداختی پولشو گرفتی ،لذتشو بردی ،شهرتشو بردی ، الانم گیر دادی به این و اون ،و اینکه من ۲۰ سال تو استقلال بودم ،باید افتخار کنی که عضو استقلال بودی ،استقلال تو رو به این جایگاه رسونده ،نمیدونم چرا هروقت بازی رو میبری همه چی گل و بلبله ولی وقتی میبازی توهم توطئه هست،،خوبه به جای ما نبودی که مقابل العین اون بلاهای رو داوری سرت بیاره ،،،،رک و صریح بگم از قلعه نوعی بدم اومد ،،،اصلا فکر میکنم اون سه تا جامو نداریم تو لیگ
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۵:۳۰
پاسخ
8
38
تاج کبیر
حتما باید بیاد کاری کنه که ذوب آهنی که ذوب شد...و کاری میکرد که بره مرحله بعد اونوقت جواب اون کار تورو بده؟ وقتی شکست میخوری واقع بین باش و تیم حریف چه ابی چه قرمز احترام قائل بشو
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۰:۲۷
پاسخ
10
32
علی blue
قلعه نویی هر تیمی بره بازم جلو ما بازندس
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۴:۳۳
پاسخ
12
32
بهرام
اتفاقا من دقیقاً یادم میاد اون سپاهان راحت میتونست قهرمان آسیا بشه شما رفتی با رفتن شما یه سری از بازیکنها هم رفتن و تیم حذف شد این کار افتخار نداشت حتی یک خیانت ملی محسوب میشد چون تیم تو ایران نبود آسیا بود البته ظاهراً امثال که جام ملتها برای عربستان استرالیا و ژاپن و کره جنوبی ارزش زیادی ندارم برای ما خیلی ارزشمند شده گرچه به نظرم الدحیل قهرمان غرب آسیا میشه
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۱:۳۹
پاسخ
11
51