قلعه‌نویی: با همه وجود دوست دارم در سپاهان بمانم/ در بازی پدیده همه فهمیدند چرا سپاهان صدرنشین نیست

قلعه‌نویی: با همه وجود دوست دارم در سپاهان بمانم/ در بازی پدیده همه فهمیدند چرا سپاهان صدرنشین نیست

16434
17:55
25 اردیبهشت 1398
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: ماحصل یک سال زحمت تیم سپاهان، بازی فردا است و شاید این بازی از بازی با پرسپولیس هم مهم‌تر باشد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از همه که در فصل جاری به فوتبال ایران خدمت کردند و نیت خدایی داشتند به‌خصوص مسؤولان خوب در استان اصفهان، تشکر می‌کنم. ماحصل یک سال زحمت تیم سپاهان، بازی فردا است و شاید این بازی از بازی با پرسپولیس هم مهم‌تر باشد.

سرمربی سپاهان افزود: حب و بغض‌های زیادی شامل حال ما شد اما در این جایگاه قرار گرفتیم و اگر بازی سخت فردا را ببریم، کار دشواری کرده‌ایم زیرا استقلال جوانان باانگیزه دارد.

وی در ادامه بیان داشت: به بازیکنان گفته‌ام جلو استقلال خوزستان انگیزه بیشتری داشته باشند، نباید به بازی پرسپولیس کاری داشته باشیم و فقط به استقلال خوزستان فکر می‌کنیم؛ فردا بردن برای ما مهم است.

سرمربی سپاهان عنوان داشت: همین که بازی را می‌بینند یعنی پیشرفت کرده‌ایم، هفته قبل 2 هزار تماشاگر بوده است؛ بازی تراکتورسازی و سپاهان تماشاگر بیشتری نسبت به بازی تراکتورسازی و پرسپولیس دارد، از این بابت خوشحال هستیم و امیدوارم با یک 3 امتیاز خوب حداقل دومی را تثبیت کنیم.

وی در خصوص شانس قهرمانی تصریح کرد: در لیگ 88 این اتفاق برای من در مشهد افتد، سپاهان در 3 سال گذشته شرایط خوبی نداشت, امسال از نظر بودجه پنجم بودیم و کم‌لطفی نیز نسبت به ما شد و که اگر نبود با اختلاف صدرنشین بودیم و در بازی گذشته برای همه مردم مشخص شد که واقعاً یک چیزایی هست و این برای ما مهم بود.

قلعه‌نویی در ادامه بیان داشت: بازیکنان از همه وجود مایه گذاشتند، عید نوروز 24 ساعت تعطیل کردیم اما جابجایی‌هایی در بازی‌ها صورت گرفت، ما و پدیده معادلات آقایان را به هم ریختیم، امیدوارم سپاهان و پدیده آسیایی شوند.

سرمربی سپاهان افزود: دقیقه 3 پنالتی که نبود گرفته شد و دقیقه 17 پنالتی ما گرفته نشد، خیلی سخت شد و به بازی برگشتیم، اگر فردا ببریم کار بزرگی را انجام داده‌ایم که من کم‌ترین سهم را داشته‌ام.

وی در خصوص ادامه کار با سپاهان گفت: گزینه اول و دوم و سوم من سپاهان است اما باید شرایط آماده شود، سال بعد متر ما فرق دارد؛ مردم و شهر اصفهان و هواداران سپاهان را دوست دارم و با همه وجود دوست دارم بمانم، دوست دارم نهالی که کاشته‌ام را سودش را ببرم.

قلعه‌نویی عنوان کرد: یک بار جلسه داشته‌ایم و برنامه‌هایمان را داده‌ایم و امیدوارم خبرهای خوبی برسد، آدم حرفه‌ای هستم و حتی می‌توانند با گزینه دیگری صحبت کنند و زمان را از دست ندهند؛ هیچ تیم دیگری با من صحبت نکرده است. 2 بازیکن خارجی داریم که باکیفیت‌ترین بازیکنان بوده‌اند، امیدوارم شرایط اقتصادی به حالت عادی بازگردد و مشکلی باری جذب بازیکن خارجی وجود نداشته باشد.

قلعه‌نویی در پایان گفت: گذاشتن سقف قرارداد تصمیم آبکی بود که باعث شد قراردادها زیاد شود و طرح شکست خورد، آمدن بازیکنان خارجی به فوتبال ما کمک می‌کند.

1870

نظرات کاربران
amiR
خیلی جالبه، سپاهان میگه اگر اشتباهات داوری نبود ما صدر بودیم، استقلال میگه اگر اشتباهات داوری نبود ما صدر بودیم، تراکتور میگه اگر اشتباهات داوری نبود ما صدر بودیم، نمیدونم جدول چند تا صدر داره ولی معلومه چقدر شلوغ کار و هوچی گر داره.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۸:۲۹
پاسخ
58
245
فقط سپاهان
عشقی امیرخان عشق بمون سپاهان و دل اصفهانی ها رو شاد کن من فقط امیدوارم فردا هر تیمی لایق قهرمان باشه امیدوارم خداا فردا هم سپاهانی باشه
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۷:۰۱
پاسخ
175
46
یکی از هواداران
حرف حساب که بزنی به بعضیا برمیخوره, پنالتی بی دلیل در اصفهان اونهم دقیقه آخر یعنی چی؟که پرسپولیس نبازه؟ اینهمه جانب داری برای چیست؟میدانید با همان پنالتی اولا یک امیتاز بنفع پرسپولیس شد ثانیا دو امیتاز از سپاهان کم شد, مگر اختلاف فعلی دو تیم سه امیتاز نیست ؟اگر حق کشی نکرده بودن الان دو تیم مساوی بودن اضافه بر اینکه تفاضل گل سپاهان هم بهتره وهم اینکه بازی خانگی جلوی تیمی که سقوط کرده داره. حال با توجه به پنالتی کشکی هفته قبل که جلوی ماشین سازی براشون گرفتن وهشتادو چند دقیقه بازنده بودن وچندین مورد دیگه, هنوزم فکر می کنید پرسپولیس در زمین فوتبال فعلا صدر نشین جدوله ؟
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۵:۲۶
پاسخ
202
70
هوادار واقعی
شما درست میگی هرکی فوتبال بدونه از تماشای بازی با پدیده میفهمه چرا شما صدر جدول نیستی . چون 90 دقیقه تو قوطی بودی و اگر روز دروازه بانت نبود الان 5 تا خورده بودی . خودت را خیلی مربیه کار بلدی میدونی اما اصلااینطور نیست فوتبالی که شما مربیگری میکنی منسوخ شده . من تا حالا از یک بازیکن نشنیدم بگه ایشون خیلی خوب و حرفه ای تمرین میده ... اگر کسی یک مصاحبه شنیده بگه با ذکر اسم بازیکن ....
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۴:۵۲
پاسخ
47
229
رقیب
بعنوان یه سپاهانی اصلا خوشم نمیاد سال بعدم بمونی!!! همین یه فصل ابروی سپاهانو با بازیهای چشم نوازت همه جا بردی!!! ما حتی جلوی استقلال خوزستان سقوط کرده هم 11 نفره دفاع کردیم!!! رفت و برگشت با یاری خدا 10 تا گل از پدیده نخوردیم!!! بازی جلوی نساجی و جم هم که نگم!!! کاش آقای تابش بفهمن و بجای این ادم، شفر رو بیارن و چندین سال نگهش دارن!!! شفر موقعی که المان بود کلی بازیکن جوان خوب معرفی کرد و کار با آکادمی رو بخوبی بلده!! برعکس قلعه نوعیی که اصلا اکادمی موفق سپاهان براش اهمیت نداره!!!
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۵:۴۸
پاسخ
36
165
Zahra
آره فهمیدیم مخصوصااونجاکه کیروش بخاطراعتراض شدیدبایداخراج میشدونشد؛اونجاکه بایدپنالتی پرسپولیس گرفته میشدونشدوآفستیداشتباه بودیمرهمه فهمیدن چراصدرنیس
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۸:۲۲
پاسخ
30
141
علی
حنات دیگه رنگی نداره . دوره این رفتلرا و حرفا گذشته . میتونستی بهتر از این باشی ولی همش دنبال حاشیه ای و بیشتر از اونکه نگاهت به تیم خودت باشه به بقیست ‌ راستی علیییی هنوز برقراره یا کسی دیگه اومده
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۵:۲۱
پاسخ
13
121
پرسپولیسی گرگان
خخ شما ازلیاقت قهرمانی رو ندارین پرسپولیس اگه تو اسیا بازی نمیکرد الان با اختلاف صدر جدول بود اونقدر ادعا نکن انوقتم هیچی نمی تونستم جلوشو بگیره
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۰:۵۷
پاسخ
24
119
بارسا
نمیگم سپاهان بهترین تیم لیگ بوده اما مطمئنا تیمی الان صدرنشین لیگ که حقش نیست بین ۵تا تیم اول باشه اینو مطمئنم
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۲:۴۸
پاسخ
150
35
علی قرمز
برد : قلعه نوعی برده ... باخت : کار داور بوده ! خب امیر خان قلعه نوعی یکم استراتژیت را عوض کن به خدا لوث شده
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۰:۰۴
پاسخ
12
124
jd.dri
"" قلعه نوعی در خصوص ادامه کار با سپاهان گفت: گزینه اول و دوم و سوم من سپاهان است اما باید شرایط آماده شود، ... ، دوست دارم نهالی که کاشته‌ام را سودش را ببرم."" .... ....... "" قلعه نوعی 06 اردیبهشت 1397 در مورد اینکه فصل آینده در ذوب‌آهن خواهد ماند یا نه گفت : من دوست دارم در این تیم بمانم. در این تیم نهالی کاشته شده و علاقه‌مندم که بمانم اما سال آینده شرایط فرق می‌کند "" ... همون حرفهای سال قبل که بعدش از ذوب آهن جدا شد و به سپاهان رفت !!!!!!! نتیجه : امسال هم از سپاهان جدا میشه و به .... خواهد رفت ... چه کاسبی خوبی راه انداخته عالیجناب قلعه نوعی !!!!!!!
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۸:۱۳
پاسخ
11
112
فدایی پرسپولیس...
خدا را شکر کن نیازمند را داری ..وگرنه باید تو جدول رتبه ۲ رقمی باشه...تاکتیک بکش زیرش و پرتاپ شد .تاکتیک یک مربی پر ادعا..
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۵:۱۱
پاسخ
63
263
فقط سپاهان
شما هم خوبه بیرانوند رو دارین وگرنه هم تو اسیا ( پارسال) خیلی زود حذف میشدین هم تو لیگ اقایون مسئول رو مجبور به عوض کردن قوانین میکردین مث ۴-۵ سال پیش یادتونه دیگهه ههههه هههه
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۳:۱۲
100
33
محمد جواد
چقدر شما متوهم اید . حالا همه گل های شما رو تیکی تاکا بوده ؟؟! نه حاجی همش پرتاب اوت و کرنر و پنالتی بوده .
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۷:۱۵
74
21
پرسپولیس ایران
اگه از اون سه پنالتی بازی ماشین سازی ما دو تاش هم گرفته میشد الان قهرمان بودیم و کار به کی حقشه کی حقش نیست نمیکشید اما چون ما هوچیگری بلد نیستیم و به تیم خودمان اطمینان داریم که قهرمان هستیم در ضمن ایشون همون کسی نیست که میگفت پدیده باید به ما 3 گل میزد
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۲:۳۳
پاسخ
74
223
مستر
کدوم ۳تا؟!!شما هوچی گری بلد نیستید؟؟!!!
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۵:۰۸
91
16
مهدی
حق یکی از تیمهای لیگ برتر هم بخاطر وجود سپاهان ضایع شد.سپاهان باید طبق برنامه نود سال قبل سقوط میکرد .ولی الان یکی از سهمیه های اسیارو گرفته
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۴:۵۵
پاسخ
48
206
محمدرضا افرا
اسطوره رو باش...دوست داره سپاهان و پدیده سهمیه بگیرن..پرسپولیس هم که سهمیش قطعیه...پس اسدقلال کو...ادمین جان لطفا
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۰:۱۳
پاسخ
49
161