قلعه نویی: بیانیه دادن باشگاه ذوب‌آهن برایم قابل هضم نیست

قلعه نویی: بیانیه دادن باشگاه ذوب‌آهن برایم قابل هضم نیست

7734
16:34
05 فروردین 1398
سرمربی سپاهان در نشست خبری بازی با ذوب آهن شرکت کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از بازی با ذوب آهن، گفت: نمی دانم عید را تبریک بگویم یا خیر. به خاطر حوادث اخیری که گریبان مملکت ما را گرفته است متاسف هستیم. مسئولان باید تمهیدات لازم را انجام می‌دادند. اینکه چرا این کار را نکرده اند جای تعجب دارد. امیدوارم خدا کمک کند این مشکلات بر طرف شود. پیش بینی این بلایای آسمانی وظیفه دولتمردان است. آدم این فیلم‌ها را می بیند ناراحت می‌شود. من اگر جلوتر می‌دانستم پیام نوروزی نمی‌دادم. امیدوارم مشکلات هر چه زودتر برطرف شود.

او درباره داربی اصفهان هم بیان کرد: فکر می‌کنم فردا هشتمین تجربه من در داربی اصفهان است. این مسابقه همیشه بهترین فضا را داشته است؛ چه آن زمانی که ذوب آهن و سپاهان در کورس صدر جدول بودند چه بعدها و پارسال. همیشه فضای خوبی حاکم بوده است هم از نظر کیفیت و هم از نظر جو مسابقه. ولی متاسفانه یک سری بیانیه‌هایی داده شد که این فضا را تا حدودی با مشکل رو به رو کرد. من تعجب می‌کنم چرا دوستان ما در باشگاه ذوب آهن چنین حرکتی کردند. در صورتی که این یک مساله بین من و داوران بود و نه به باشگاه سپاهان و نه باشگاه ذوب آهن ربط داشت. من از آقای آذری سوال دارم. شما یک نمونه بیاورید مثل مسابقه‌ای که با یک سوت دو امتیاز از سپاهان گرفته بشود و یک امتیاز به رقیبش داده شود. تماشاچی و سرمربی و بهترین بازیکنش محروم شود. واقعیت این است که باید یک فضای خوبی درست کنیم. ما امسال برای حمایت از باشگاه خوب ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا به ورزشگاه رفتیم. این بیانیه ذوب آهن برای من قابل هضم نیست ولی باید دنبال این باشیم که یک بازی خوب برگزار کنیم. تنها گلایه ما این است که زمان بازی خوب نیست. زمانی که باید حق ما را می‌دادند، به تیم دیگری دادند. وقتی که این رفتارها هست، دیگر نباید تیم‌های خودمان برای هم شاخ و شانه بکشند.

او با بیان اینکه بعد از بازی با پرسپولیس و به خاطر حواشی آن بازی تیمش چند هفته افت کرد، ادامه داد: تا خودمان را پیدا کردیم آن داوری در بازی با تراکتور به وجود آمد. باز دوباره تا آمدیم شرایط خوبی پیدا کنیم این بیانیه را دادند. امیدوارم در سال نو این اتفاقات رخ ندهد و احترام‌ها حفظ بشود و از خود فوتبال لذت ببریم. دوست دارم در سال جدید من قلعه نویی مثل طبیعت نو بشوم. من هم اشتباهاتی داشته ام. امیدوارم در سال جدید آن‌ها را کنار بگذارم. اگر کسی از من ناراحتی دارد از او حلالیت می‌طلبم.

قلعه نویی همچنین گفت: امیدوارم بازی فردا بازی خوبی باشد. اگر ۳ امتیاز را بگیریم به صدر جدول بر می‌گردیم و شرایط خوبی پیدا می‌کنیم. به تیم ذوب آهن هم تبریک می گویم.
او درباره مصدومان و محرومان تیمش هم اظهار کرد: محسن مسلمان مصدوم است و تیم پزشکی ما تلاش می‌کند تا او به بازی برسد.
قلعه نویی با اشاره به اینکه دو تیم ذوب آهن و سپاهان از لحاظ ساختار یک باشگاه هستند، ادامه داد: شما تیمی مثل رئال مادرید را ببینید. ممکن است با یک مربی نتیجه نگیرد اما با یک مربی دیگر نتیجه می‌گیرد. ذوب آهن هم همین‌گونه است. از لحاظ ساختاری باشگاه خیلی خوبی است. قبل از منصوریان خوب بازی می‌کرد اما نتیجه نمی‌گرفت. اما به قول فوتبالی‌ها در ایران یک شوک به این تیم وارد شد. منصوریان هم مربی جوانی است و ایده‌های خودش را دارد. با تغییراتی که ایجاد کرده باعث شده است ذوب آهن شرایطش بهتر شود. این شوک به نظرم جواب داده است. ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا نماینده شایسته ای بوده است. هرچند استقلال و پرسپولیس بدشانسی آورده اند و می‌توانستند ۴ امتیاز بگیرند.

سرمربی سپاهان درباره تفاوت این داربی با داربی تهران هم گفت: تفاوتش در ابعاد مسابقه است که روی کیفیت بازی هم تاثیرگذار است. در این ۸ داربی که در اصفهان بوده ام فضای خوبی مشاهده کرده ام. با شناختی که از خودم و منصوریان دارم و با توجه به زمین خوب مسابقه بازی خوب و با کیفیت را مشاهده خواهیم کرد. سپاهان بیش از هر زمان دیگری نیاز به حمایت دارد. امیدوارم هواداران از بازی فردا استقبال بیشتری کنند. ما ۹ بازی داریم که ۵ بازی آن در اصفهان است. امیدوارم از این میزبانی‌ها نهایت استفاده را ببریم. هوادران سپاهان را تنها نگذارند. این تیم سپاهان از نظر بودجه تیم پنجم لیگ است. اسناد این هم موجود است. استقلال و پرسپولیس از لحاظ بودجه از ما بهتر هستند و مربی‌هایشان هم دو سه سال است که در این تیم‌ها حضور دارند. ولی ما تیمی هستیم که سال‌های قبل شرایط خوبی نداشتیم. اینجا فقط لطف خدا است که ما توانسته ایم در کورس قهرمانی قرار بگیریم. پس اینجا حمایت مردم از ما مهم است. من از بازیکنانم هم تشکر می‌کنم که واقعاً بیشتر از توانشان مایه می‌گذارند. ما برای بهتر شدن و رسیدن به رقبا باید دو سال زمان بگذاریم. ۵۰ درصد تیم ما تغییر کرده است. تیم ما الان فقط یک روز استراحت داشته است. اما بازیکنانم گلایه‌ای نکردند. ما به خاطر هوادارانمان می‌خواهیم آن چیزی که در توانمان است را انجام بدهیم.

2051

نظرات کاربران
علیرضا
یه وقتی قلعه نویی یه علی داشت که همه چیز رو خوب براشون هضم میکرد، مسافرت تشریف دارند؟
۰۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۲:۳۲
پاسخ
25
53
سید666666
بیانیه های خودت برای همه قابل هضم هست اما برای دیگران برات قابل هضم نیست
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۵:۳۳
پاسخ
9
91
پرسپولیس ایران
بمیرم که اصلا نمیدونی بیانیه چیه.برو بسه بروووووو
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۷:۲۵
پاسخ
12
117
مهدی
من خودم استقلالی ام اما قلعه‌نویی هرجا بوده خدای بیانیه وحاشیه ودرگیری با داور ومسوول وهمه بوده و همیشه توهم دستان پشت پرده داشته اما بیانیه دیگران براش قابل هضم نیست
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۸:۰۸
پاسخ
12
114
سپاهان جهانی
ذوب آهنم مثه برانکو هوچیگرن چیزی تو چنته ندارن با داوری میخوان مساوی بگیرن
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۵:۵۰
پاسخ
184
34
فقط سپاهان
والا به خاطر امتیاز هاییه که تو جیب سوگلی های پایتخت می کنن حواستون که هس شما الان نباید توی جام حذفی باشین قابل توجهتون حققققیقت ۶۶۶۶.
۰۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۳:۰۴
76
8
حقیقت۶۶۶۶
یادمه مدیر عامل سپاهان گفته بود چرا برانکو درباره ی سپاهان صحبت میکنه و حق نداره اسم تیم ما رو بیاره الان چند هفته است که سرمربی این تیم یا کادر فنیشون تا اسم پرسپولیس رو نیارن و نیش نزنن مصاحبه شون تموم نمیشه... #هوچیگری_سپاهان
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۷:۵۷
22
120
Miladfarzad
ببین سلطان هوچی‌گری همین اقاست. فقط وقتی خودش و سپاهان بیانیه بدن و ب بقیه حمله کنن واسشون قابل هضمه
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۳:۱۱
15
144
hamed hamedi
فقط بیانیه دادن باشگاه سپاهان قابل هضمه!!
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۶:۲۶
پاسخ
15
173
Manam
ههههه خدای بیانیه داره میگه بیانیه دادن ذوب اهن برام قابل هضم نیس ای خدا
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۹:۲۹
پاسخ
14
163
حسین
چطور شما بیانیه میدین خوبه؟برای بقیه بده؟در ضمن خودتون رو با دو تیم بزرگ پرسپولیس و استقلال مقایسه نکنید،شما فکر میکنید اگه این دو تا تیم بزرگ تو لیگ نباشن دیگه کسی فوتبال ایران رو نگاه میکنه؟کمی واقع بین باشید
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۴:۱۰
پاسخ
15
131
فقط سپاهان
ارع نگاه میکنن فقط این میشه که کسی دیگه حق رو به نفع سوگلی های پایتخت نمی گیره یه جورایی فوتبال عادلانه میشه بعدم همچین خوددونو بالا نگیرین هه سرتون گیج میره با صورت میایین رو زمین نه داداخبری نیس‌.
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۰:۳۹
91
8
میلان
من مدتهاست اینجا مطالب رومیخونم این نوشته اولین نوشته قابل تحسین و بدور از تعصب بود دقیقا اگر دوتیم استقلال و پیروزی نبودن اصن کسی فوتبال ایران رو نگاه هم نمیکرد./بزرگترین افتخار تیمهای دیگه هم اینه که یکی از این دوتا تیم رو ببرن
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۹:۲۷
27
60
عشقممم نیمار
ولی شکست سپاهان در بازی فردا ..برام قابل هضمه :-) چون علی منصور قول داده سپاهانم‌ ببره و در اینده شیش_پولیس :-)
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۳:۴۱
پاسخ
146
3
فقط سپاهان
خدایی تو خیلی خوبی قلعه نوعی بمون تو سپاهان قهرمان نمان کن .
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۱:۳۴
پاسخ
126
0
استقلال قهرمان میشه
شما و باشگاهتون مخترع بیانیه دادن قبل از بازی هستین! چرا باید تعجب کنین؟
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۸:۵۷
پاسخ
0
159
پرسپولیس یونایتد
بیانیه دادن خودت و باشگاهت اما قابل هضم هست؟
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۳:۰۵
پاسخ
0
146