قلعه نویی:  نفت مسجدسلیمان نمایش مدرنی داشت

قلعه نویی: نفت مسجدسلیمان نمایش مدرنی داشت

2915
23:27
05 مهر 1397
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: سه امتیاز شیرین و حساسی از نفتی‌ها گرفتیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: سه امتیاز شیرین و حساسی از نفتی‌ها گرفتیم.

به گزارش وبسایت نود، امیر قلعه‌نویی پس از برتری ۲ بر صفر سپاهان مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: از هواداران‌مان که از اصفهان آمدند و اینجا ما را تشویق کردند تشکر می‌کنم. بازی خوبی بود و به نظرم نفت مسجدسلیمان نمایش مدرنی را داشت. در پرس تیم‌ هافبک‌های تیم ما را تحت فشار قرار دادند اما ما از فضاهای کناری توانستیم استفاده کنیم و ۲ گل بزنیم.

وی افزود: داور هم در این جو بسیار با شهامت قضاوت کرد. در مجموع به مرزبان تبریک می‌گویم فکر می‌کنم رفته رفته تیم‌شان خیلی بهتر می‌شود. آنها در گردش توپ عملکرد خوبی داشتند. آنچنان به تیم حریف فرصت ندادیم اما آنها فشار زیادی را وارد کردند.

سرمربی سپاهان عنوان کرد:‌ از بازیکنانم ممنونم که توانستیم در شهر اولین‌ها و شهر خوبان سه امتیاز شیرین و خیلی سختی را بگیریم. شاید یکی از بازی‌های سخت ما همین امشب بود بچه‌های ما از جان مایه گذاشتند و فکر می‌کنم بیشتر از استانداردهای روز دنیا دویدند و پرس کردند.

قلعه‌نویی ادامه داد: با توجه به پرسی که تیم مسجدسلیمان داشت ما در بازی‌سازی مثل قبل موفق نبودیم اما بعد که متوجه شدیم باید از کناره‌ها حرکت کنیم توانستیم به ۲ گل برسیم.

 

1004

 

نظرات کاربران
علی بارساا
قلعه جان تیم امسالت دقیقا شبیه تیم سه سال پیش تراکتور که مربیش بودی تاکتیک تیمت همش سانتر و پرتاب اوت . احتمال زیاد تا نیم فصل اول یا دوم میشی ولی نیم فصل دوم بدجوری کم خواهی آورد .
۰۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۰:۴۷
پاسخ
24
7
تیم مظلوم شهرستانی
از نتیجه خسلی خوشحالم ولی از سبک بازی سپاهان اصلا امیدوارم سپاهان یکم کار تیمی بتونه انجام بده
۰۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۳:۴۲
پاسخ
34
19