قلعه‌نویی:پدیده لیاقت قهرمانی دارد/ امیدوارم نظر فغانی درست باشد

قلعه‌نویی:پدیده لیاقت قهرمانی دارد/ امیدوارم نظر فغانی درست باشد

7591
23:53
21 اردیبهشت 1398
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت:. باید به فوتبال ایران به خاطر چنین تیمی تبریک بگوییم آن هم به خاط فوتبالی که بازی کرد.

به گزارش وبسایت نود، امیر قلعه‌نویی بعد از تساوی مقابل پدیده گفت: اول درباره تیم پدیده صحبت می‌کنم. باید به فوتبال ایران به خاطر چنین تیمی تبریک بگوییم آن هم به خاط فوتبالی که بازی کرد. به آقای حمیداوی، گل‌محمدی و ساکت الهامی تبریک می‌گویم. آنها لیاقت قهرمانی دارند.

وی افزود: دست تک تک بازیکنانم را به خاطر بازی امروز می‌بوسم. پیام نیازمند امروز بسیار خوب ظاهر شد و زحمات کل فصل ما را بر باد نداد. هواداران حرمت امام رضا را نگه نداشتند و این رفتارها خوب نیست اما آرزویم این است که پدیده سهمیه آسیا بگیرد چون لیاقت دارد.


قلعه‌نویی درباره پنالتی که برای پدیده گرفته شد، عنوان کرد: امیدوارم نظر فغانی درست باشد اما نظر کارشناسان این بود که پنالتی درست نبوده است. من از همه بازیکنانم تشکر می‌کنم. پیام امروز به اندازه یک فصل موقعیت گرفت. حالا ما باید به فکر بازی با استقلال خوزستان باشیم.

سرمربی سپاهان درباره اینکه هفته آخر شما با استقلال خوزستان بازی دارید و پرسپولیس هم برای قهرمانی خواهد جنگید، نظرتان درباره این بازی چیست؟ عنوان کرد: از نظر ما بازی با استقلال خوزستان فینال است. نباید این تیم را دست کم بگیریم. بقیه هم توکل به خدا. تارتار و بازیکنان جم یک فوتبال مردانه ارائه کرده‌اند تا الان هم همین بوده است. آنها اخلاق‌مداری را هم رعایت کرده‌اند. دعا می‌کنم اگر ما دوم شدیم، پدیده هم سهمیه آسیا را بگیرد. با رفتارهایی که شد کاری ندارم، اما این تیم لیاقت دارد سهمیه بگیرد تا برای حمیداوی هم انگیزه شود.

20441

نظرات کاربران
مهران
من پرسپولیسی هستم اما باید بگم که واقعا حق پدیده قهرمانیه! خیلی خوب بازی می‌کنه. اگر مشکلات مالکیت نداشتند قطعا الان تو کورس قهرمانی با پرسپولیس بودند. این تیم و یحیی را باید نگهدارند.
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۴:۰۸
پاسخ
20
140
اهوازسرخ
واقعا باخوش شانسی نباختین
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۶:۱۵
پاسخ
29
116
عشقممم نیمار
از پنالتی ناحق پدیده هم بگید ک نمیخاستن انگار ک سپاهان برنده شه :-p
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۰:۴۰
پاسخ
183
92
سپاهان عزیز
بابا امیرخان هر وقت به ضرر تیمای رو به روش گفت همه برعلیهش حرف زدن لابد گفته بزار اینبار هیچی نگم ..راسی ادمین جان میدونم امشب ترافیک سنگینی تو ارسال پیام هاهسش اما امیدوارم همه پیامارو چک کنید. بگذارید
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۰:۱۹
67
28
قلب اردبیل به عشق پرسپولیس میتپد
از حسادت نمیدونی چیکار کنی خخخ
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۲:۱۲
39
84