قلعه‌نویی: کاش داور برای استقلال پنالتی می‌گرفت/این باشگاه در مورد رفتار بازیکنانش هم بیانیه بدهد

قلعه‌نویی: کاش داور برای استقلال پنالتی می‌گرفت/این باشگاه در مورد رفتار بازیکنانش هم بیانیه بدهد

7305
18:02
09 آذر 1398
سرمربی تیم سپاهان گفت: خیلی خوشحالم که تیمی درست کرده ایم که در بدترین شرایط هم می تواند برگردد.

به گزارش وب‌سایت نود، امیر قلعه‌نویی پس از تساوی مقابل استقلال تهران در هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار داشت: تشکر می کنم از طرفداران خوبمان. امروز رفتاری در شان و شخصیت باشگاه سپاهان داشتند. از حضورشان تشکر می کنم. در ادوار لیگ یکی از بازی های خوب بود. استقلال از نظر آماری از ما بهتر بود. می توانستیم برنده باشیم آن ها هم می توانستند ولی گل هایی که خوردیم نباید می خوردیم و روی این مساله کار کرده بودیم. در بازی با پیکان هم با عدم پوشش دفاع راست گل خوردیم.

وی افزود: خیلی خوشحالم که تیمی درست کرده ایم که در بدترین شرایط هم می تواند برگردد. درست است که خوشحالیم اما از این بابت که استقلال وقتی جلو می افتد گل هایش را بیشتر می کند اما در مقابل ما وقتی جلو افتادیم می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. به آنها تبریک می گویم. باید قبول کنیم آن ها آماری از ما بهتر بودند. متاسفانه در هر بازی یکی دو مصدوم می دهیم.

قلعه نویی تصریح کرد: این زمین برای ما سم است. اما باید به این فوتبال تبریک گفت یک بازی خوب بود چهار گل داشت هر دو تیم پاس‌های زیادی داشتند البته جنگی در زمین به وجود آمد که نزدیک بود بازی را تحت تأثیر قرار دهد.

* کاش داور برای استقلال پنالتی می‌گرفت

سرمربی سپاهان در مورد داوری بازی اظهار داشت: کاش داور آن پنالتی را می‌گرفت تا تمرکز تیم ما به هم نریزد. اتفاقات دیگری هم افتاد که داور از آنها گذشت. یک پنالتی هم برای ما بود. البته الان نمی‌توانم نظر بدهم و باید فیلم آن را ببینم. داور می‌توانست برای استقلال پنالتی بگیرد، نباید دروغ بگوییم. کاش آن پنالتی را می‌گرفت تا زودتر به بازی برگردیم. به هر حال همه از این بازی لذت بردند و فقط مشکل بازی زمین مسابقه بود.

* باشگاه استقلال در مورد رفتار بازیکنانش هم بیانیه بدهد

قلعه‌نویی در مورد اینکه باشگاه استقلال پیش از تمام شدن نشست خبری بیانیه‌ای صادر کرد، گفت: ما نمی‌خواهیم وارد این بازی‌ها شویم. کار خوبی نیست قبل از بازی هم این کارها را شروع کردند. وقتی گل زدند به خصوص بعد از گل دوم حرکاتی انجام دادند اما امید نورافکن رفت و معذرخواهی کرد. شما رفتارها را می‌بینید این برگ برنده ما است. ان‌شاءالله در مورد رفتارهای خودشان هم بیانیه بدهند. بازیکنان‌شان رفتارهای بدی کردند و امیدوارم پی به این رفتارها ببرند. 

وی ادامه داد: ما چه زمانی که جلو بودیم و چه زمانی که گل خورده بودیم به حریف احترام گذاشتیم اما 2-3 بازیکن آنها رفتارهای خوبی نداشتند. امیدوارم باشگاه استقلال که مثل باشگاه سپاهان بزرگ است اینها را ببیند.

* در نیم‌فصل دوم 9 بازی خانگی داریم که برگ برنده ما هستند

 پس از این صحبت‌‌های سرمربی سپاهان مدیر رسانه‌ای این تیم با ارائه توضیحاتی عنوان کرد:‌ ما پیش از بازی یک واکنش نسبت به بیانیه‌های باشگاه استقلال داشتیم. الان هم امیر قلعه‌نویی در این مورد صحبت کرد. کاش آن پنالتی توسط داور گرفته می‌شد که تا این حد برای سپاهان مشکل درست نکنند.

سرمربی سپاهان در ادامه و در خصوص داوری‌هایی که این فصل به ضرر سپاهان شده است، تصریح کرد: این شرایط برای همه است. تیمی که می‌خواهد نتیجه بگیرد چه در داخل و چه در بیرون باید باید پیروز شود اما در این زمینه نمی‌توانیم خوب کار کنیم. ما در نیم‌فصل دوم با احتساب بازی مقابل ذوب‌آهن 9 بازی خانگی داریم که می‌تواند برگ برنده ما باشد.

* به استراماچونی و طرفداران استقلال تبریک می‌گویم

قلعه‌نویی افزود: به تیم‌مان افتخار می‌کنیم. گل‌هایی خوردیم که نباید گل می‌شد. اما بلافاصله تغییر تاکتیک دادیم. در یک صحنه دروازه‌بان آنها توپ را روی سر علی قربانی خیلی خوب دفع کرد. من به امید نورافکن و طرفداران سپاهان تبریک می‌گویم. نورافکن بعد از گلزنی معذرت خواهی کرد. اما 2-3 بازیکن آنها رفتار بدی را انجام دادند. ان‌شاءالله آنهایی که بیانیه می‌دهند نیمکت خودشان را هم نگاه کنند اما باز هم به استراماچونی و طرفداران استقلال تبریک می‌گویم.

* اگر بازی 2-3 دقیقه دیگر ادامه داشت به گل می‌رسیدیم

وی اظهار داشت:‌ ما زمانی که گل دوم را خوردیم به سیستم 2-4-4 تغییر تاکتیک دادیم و با این تغییر تاکتیک چند موقعیت خوب داشتیم. یکی از موقعیت‌ها با بدشانسی از دست رفت و یکی تبدیل به گل شد. سپاهان می‌توانست برنده بازی باشد اگر 2-3 دقیقه دیگر هم وقت بود می‌توانستیم به گل برسیم.

قلعه‌نویی در پاسخ به سؤالی در مورد تیم استقلال گفت: من در مورد استقلال صحبتی نمی‌کنم فقط در مورد استقلال در این بازی صحبت می‌کنم که از نظر آمار بازی از ما بهتر بود.

4416

نظرات کاربران
استقلال عشق
گل دوم سپاهان افساید بود
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۵:۱۳
پاسخ
8
25
roya
فقط قلعه نوعی میتونی باشی تا بگی اشتباه داوری که به نفع ما بود باعث شد تمرکزمون بهم بریزه!!!! حالا اگه مساوی نکرده بود و باخته بود میگفت داور اونور نمیدونم اشتباه کرد یا نه ولی بعدش همه ش سوت هاش جانبدارانه بود. بعد اگه میبرد میگفت فوتبال روی خوششو به ما نشون داد و اشتباهات داوری جزئی از فوتبال هست!!!
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۴:۴۶
پاسخ
2
29
کوهمره.جروق
اصلا سپاهان حقش مساوی هم نبود.حقش باخت با اختلاف دو یا سه گل بود.البته داورها هم خیلی دارن به سپاهان لطف میکنند
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۰:۳۱
پاسخ
4
28
رضا
آقای قلعه نوعی برای استقلال افتخارات زیادی کسب کردن و احترامشون به همه ما واجب.
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۲:۵۸
پاسخ
24
12
وفا
هیچ کس به اندازه قلعه نوعی از داوری سودنبرده ولی همیشه مظلوم نمایی میکند یک پنالتی نگرفته وگل دوم شما افساید بوده یعنی داورباعث شده دو امتیاز وصدر جدول ازکف استقلال برود بازهم تو ناله میکنی
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۱:۳۱
پاسخ
4
24
ساسان
آقای قلعه نوعی باشگاه سپاهان بزرگ هست ولی نه در حد استقلال... لطفا تیمتو با ما جمع نبند
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۰:۲۹
پاسخ
7
25
امیر رحیمی
نورافکن گل قشنگی زد. استقلال خیلی خوب بازی کرد. من با اینکه طرفدار سپاهانم اما یه پنالتی به نفع استقلال گرفته نشد. سپاهان با استقلالی ها و تراکتوری ها خصومتی نداره.
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۲:۵۴
پاسخ
71
122
arya
ادم که با بردارانش دشمنیی نداره
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۰۲:۱۹
7
10
محمدرضا
با احترام به آقای قلعه نوعی اما لطفا روغن ریخته رو نذر مسجد نکنید... همه دیدن که تیم ما یکپارچه حمله بود و اگر قرار بود تمرکزی بهم ریخته باشه تمرکز بازیکنای ما بود نه شما.... بعد از صحنه پنالتی همه ی بازیکنان ما داشتند احساسی بازی میکردند و شاید اگر شما یکم حرفه ای گری به بازیکنات یاد داده بودی اختلاف رو بیشتر هم میکردی....اما در کل از نتیجه راضیم و این حرف رو که پنالتی گرفته میشد میبردیم رو قبول ندارم... شاید پنالتی گل نمیشد و اوضاع بغرنج‌تر میشد... اما اگر یکم تمرکزمون رو توی حملات آخر بازی حفظ میکردیم گل سوم رو میزدیم. مطمعنا استرا مجددا روی این قضیه کار میکنه و خودشو با داوری افتضاح قانع نمیکنه. با دعای خیر همه ی تاجیا میریم برای قهرمانی.
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۹:۳۹
پاسخ
23
111
محمد هادی
قلعه نویی اعتراض می‌کنه میگین هوچیگر اعتراف می‌کنه میگین روغن ریخته را نذر امامزاده کرد برید خودتون درست کنید
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۴:۲۶
14
6
ارسلان
در صحنه گل دوم سپاهان با ضربه سر در موقعیت آفساید توپ به نورافکن رسید. اینها دارن حساب شده از استقلال امتیاز کم میکنن. راحت ۳ امتیاز ما رو با ۱ عوض کردن.
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۲۳:۳۹
4
13
۶
واقعا پنالتی حقتون بود، اما اون همه اعتراض وقتی برگشتی وجود نداره چ فایده.ای داره؟(واس همه تیما) ی لحظه فکردم ماشین‌سازی داره بازی میکنه با لباسای ابی فقط خطیبیو پیدا نمیکردم!! چشمیو عارف غلامیم کنترل نکنن خودشونو محرومیتها درانتظارشونِ
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۴:۳۶
2
9
آریا
نه، حرف دلتو نگفتی. فقط خوشحالی که با کمک داور و شانس از باختی خونگی در رفتی! ما خوشحالیم چون _فارغ از نتیجه‌_ سپاهانو جلو تماشاچیاش تو قوطی کرده بودیم. ما خوشحالیم چون تیممون جوری بازی می کنه که حتی بزرگترای تیم رقیب همیشگی ، به سبک فوتبالمون غبطه میخورن. خوشحالیم چون تیممون با بازیکنانی متوسط به رقبای صغیر و کبیر رحم نمیکنه!
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۸:۱۲
پاسخ
16
111
SS
قبل بازی اتوبوس رو آوردن تو زمین کسی متوجه نشد منظورشون چیه!! خوبه باز معنی فوتبال هجومی رو هم از نظر قلعه نویی فهمیدیم
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۷:۲۶
پاسخ
8
84
محمد
برا استقلال زحمت‌گشیدی ولی هیچ وقت محبوب نبودی جناب قلعه نوعی... فکر کن چرا؟
۰۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۰:۰۰
پاسخ
18
93
مستر
یکی به اقای قلعه نویی بگه که باشگاهه سپاهان مثل باشگاهه استقلال بزرگ است(که البته نیست) باز شاید قابل تحمل باشه ولی برعکسش فقط خنده داره.
۰۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۱:۰۸
پاسخ
14
77
سیروس
می بینم که پنالتی که برا استقلال نگرفتن تو طلبکار شدی باید دو تا گل استقلال هم مردود میکردن تا شاید راضی می شدی
۰۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۰:۱۹
پاسخ
8
87
AZADI
اومدن والیبال بازی کردن یه چیزیم بدهکار شدیم:///
۰۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۹:۰۸
پاسخ
7
82
ایران اصفهان سپاهان
اینهمه امتیازو داوراازسپاهان گرفتن صدای هیچ کس درنیومد فقط به صحنه ی مشکوک به نفع سپاهان پرداخته میشه. اگه اشتباه داوریها نبود با ۶امتیازاختلاف الان صدربودیم
۰۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۷:۵۴
پاسخ
108
27
علی سلطان
بابا هفته پیشم با یه گل آفساید پیکان رو اوت کردید.انقد مظلوم نمایی نکن دیگه.اه
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۲:۲۲
2
11