قلعه‌نویی: گلر پارس بهترین عملکرد را داشت/ ما از استانداردها هم بالاتر بودیم

قلعه‌نویی: گلر پارس بهترین عملکرد را داشت/ ما از استانداردها هم بالاتر بودیم

4558
20:30
09 آبان 1398
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: دروازه‌بان جم در بازی امروز بهترین دروازه‌بانی چند هفته اخیر را داشت.

به گزارش وب‌سایت نود، امیر قلعه نویی بعد از تساوی مقابل پارس جنوبی در نشست خبری گفت: فوتبال خیلی خوبی بود اما تیم پارس جنوبی بسیار خوب است. بازی قبل دیدید در تهران استقلال را تحت فشار قرار داد. به غیر یک صحنه که کارشناسان باید نظر دهند، از داوری تشکر می‌کنم. بچه‌های ما از موقعیت‌ها استفاده نمی‌کنند و وقتی پنالتی گل نمی‌شود، باید جریمه آن را پرداخت کرد.

وی افزود: توقع من این است به تیم‌های این مدلی توجه شود چون دلخوشی مردم جنوب مثل بوشهر و اهواز به این فوتبال است. شاهین بوشهر و پارس جنوبی جم در مضیقه هستند. من دقایقی با کمالوند صحبت کردم. او دغدغه مالی داشت. امیدوارم مشکلات حل شود.

قلعه‌نویی درباره خبرنگاری که پرسید بازیکنان شما فقط در حال سانتر کردن بودند، عنوان کرد: اصلا اینطور نیست. ما حتی از استانداردها هم بالاتر بودیم و در همین بازی 100 پاس بیشتر از حریف داشتیم. گلر پارس بسیار خوب بود و حتی در 6 قدم توپ سجاد را گرفت. ما موقعیت‌هایی ایجاد کردیم اما تبدیل به گل نشد.

سرمربی سپاهان در پاسخ به این سوال که حق خوری در بازی استقلال باعث شد تا هواداران جم علیه داوری شعار دهند، گفت: ما باید تاوان بدهیم؟ پنالتی ما هم گل نشد. دروازه بان جم در بازی امروز بهترین دروازه‌بانی چند هفته اخیر را داشت.

وی درباره اینکه آیا قرار بود محبی پنالتی بزند، اظهار داشت: پنالتی‌زن ما از قبل مشخص بود.

قلعه‌نویی در ادامه صحبت‌هایش در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید کارشناسان گفته‌اند پنالتی شما مشکوک بود، تصریح کرد: اگر برای ما مشکوک بوده، برای شما که اصلا پنالتی نبود. چرا این موضوع را مطرح نمی‌کنید؟ کارشناسان اعلام کرده‌اند پنالتی پارس درست نبوده است.

4416

نظرات کاربران
امیر
همین تصویری که بالای مطلب گذاشته اید بخوبی عملکرد ژنرال! در کنار زمین و نحوه به هم زدن تمرکز گروه داوری را نشان میدهد ، ظاهرا" هنر ژنرال!! فقط همین است و بس .
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵:۰۸
پاسخ
8
6
سلمان
تا کی این سپاهانی ها میخوان بفهمند که اشتباه داوری هم جزوی از فوتبال هست و نمیشه یک طرفه به قاضی رفت.وقتی داور پنالتی میگیره برای شما که اصلا پنالتی نبود اشتباه داوری نیست و هر وقت به ضرر شما مییگره اشتباه حساب میشه.شما مشکل دارین تو زدن پنالتی باید برید درستش کنید نه اینکه دائم به داورا تهمت میزنید.همین بازی با ذوب که داورها به نفع شما کار کردند یادتون رفته که هم پنالتی ذوب رو نگرفتند و هم گل سالم ذوب رو قبول نکردند.منطق هم خوب چیزیه .
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۸:۴۹
پاسخ
11
5
شازده آبی
بالاتر از استاندارد بودن، ینی غیراستاندارد ....... سوادم آرزوست
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۵۳:۵۷
پاسخ
7
7
جنگ نیست فوتباله
هر دوپنالتی اشتباه بود امسال تیم تراکتور قهرمان میشه شک نکنید چون هر مربی که زیاد حرف میزنه یعنی به لحاظ فنی چیزی برای ارائه نداره مثل کالدرون و قلعه نویی
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۷:۳۵
پاسخ
9
3
دنزل سپاهان واشنگتون
خدا ب ما سپاهانی ها صبر بده از دست این داوری ها!!!! ی تشکری هم باید از تیم پارس بکنم ک فوتبال بازی کردن و اتوبوس پارک نکردن و گذاشتن ی بازی زیبا ببینیم
۰۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۰:۵۸
پاسخ
46
42
نه به مافیای زردها
یک پنالتی بضرر پارس جنوبی گرفتن تا شما را از بحران دربیارن اما خداراشکر خدا نخواست که گل بشه
۰۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۱:۰۹
پاسخ
45
55
محمد جواد
آقا برو زیر پست تیمت نظر بده . مساوی زورکی گرفتید با پنالتی آبگوشتی اومدی اینجا که مثلا بگی داوری به ضرر پارس بود ؟! پنالتی پارس صد در صد که هیچی هزار درصد اشتباه بود . اومد تکرار پنالتی بده که مثلا قضیه رو لاپوشونی کنه . بعد هم یه پنالتی اشتباه برای سپاهان گرفت سر همین قضیه گل سالم رو مردود کرد و یه اخراج محبی هم که الکی بود . الان باز بگو پارس 17 پنالتی براش نگرفتن 7 تا هم گل سالم زد تا بلکه آروم بشی .
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲:۰۰
4
9
سپاهان
۴ امتیاز تو دو هفته از سپاهان گرفتن کاشکی زودتر پرسپولیس تیمش خوب شه تا دست از سره سپاهان بردارن
۰۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۴:۰۹
پاسخ
70
48
سپاهانی
از سر مربی سپاهان سوالی دارم چطور این تیم بزرگ پنالتی زن ندارد و اینکه شهباززاده چه نقشی در تیم سپاهان دارد که در تمام بازیها فیکس بازی میکند و حتی از دو قدمی نمیتواند گل بزند. این بازی باید با اختلاف حداقل 3 گل به نفع سپاهان تمام می شد اما فقط حسرت آن برای ما ماند
۰۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۸:۱۰
پاسخ
25
39
محمدامین
چه عجب امیرخان پدر و مادر کسی را مورد لطف و عنایت قرار نداد؟
۰۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۷:۱۶
پاسخ
26
60
محمد جواد
همین قدر که شما خانواده و پدر و مادر کسی رو مورد عنایت میدید بسه برای کل فوتبال ایران . ادمین بی طرفی بچاپ ... نچاپی مدیونی
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۳:۱۴
1
9
فقط زرد طلایی
یک پنالتی اشتباه بر علیه سپاهان ، حتی کیانی ایستاده دست هاش را بالا برده بود و یک گل که به اشتباه آفساید گرفته شد . داوری که به اندازه کافی ضربه زده و در ادامه هم خواهد زد ، سوال اساسی و اصلی اینجاست : استنلی که بارها نشون داده پنالتی زن خوبی نیست تا کی باید پنالتی بزنه ؟! خسته نباشی ادمین
۰۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۷:۳۶
پاسخ
53
87
علیرضا م.
قهرمانی پارسال رو هم جدا از داوری و فدراسیون و این بحثا، همون دوتا پنالتی کیروش از سپاهان گرفت که خراب شد. نمی‌دونم مگه میشه یه بازیکن اینقدر پنالتی از دست بده و باز پنالتی بزنه؟! اخراج محبی هم از شوخی بالاتر بود، مثل نقل و نبات هم کارت می‌داد. اومده بود دو طرف رو درو کنه و بره این داور!
۰۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۴:۲۶
24
34
ش پ
پنالتی شما هم الکی بود منتهی بازیکن شما نتونست بزنه اونا تونستن در کل داوری خیلی ضعیف بود اما سپاهان اون همه سر نبود مساوی نتیجه عادلانه بود عیار تیم شما جلوی تراکتور و استقلال مشخص میشه
۰۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۰:۱۵
23
32