قلعه‌نویی: "یحیی تایم" برازنده گل‌محمدی است

قلعه‌نویی: "یحیی تایم" برازنده گل‌محمدی است

1330
15:12
08 آذر 1397

به گزارش وب سایت نود، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از بازی با پدیده مشهد گفت: به هواداران خوب مشهدی تبریک می‌گویم. از بازی‌های پدیده لذت برده‌ام و مطمئنا فردا بازی خوبی خواهد شد. من و گل‌محمدی به دنبال بازی زیبا هستیم و نمی‌خواهیم بازی بسته‌ای ارائه دهیم. امیدوارم با پیروزی زمین را ترک کنیم هر چند بازی سختی است. با این حال کسانی که بازی را می بینند لذت خواهند برد. از باشگاه هم ممنونم که تماشای آن را رایگان اعلام کرده است.

سرمربی تیم سپاهان همچنین درباره غیبت کی‌روش استنلی و احتمال استفاده از جلال علی‌محمدی به جای او در بازی فردا اظهار کرد: خواهش می‌کنم چنین سوالاتی از من نپرسید. هر مربی افکار فنی خودش را دارد. اینکه جلال علی محمدی بازیکن بزرگی است را قبول دارم اما براساس افکار خودمان ترکیب را انتخاب می‌کنیم. خودم هم نمی‌دانم او فردا در ترکیب است یا نه و در جلسه نهایی در شب قبل از بازی همه چیز نهایی می‌شود. از این پس نویدکیا، پاپی و علی‌محمدی می‌توانند عصای دستمان باشند.

قلعه‌نویی درباره حضور بانوان در ورزشگاه‌ها گفت: اینکه بانوان قشر عظیمی از جامعه را تشکیل می‌دهند شکی نیست و حضورشان همواره در عرصه‌های مختلف موثر بوده است. اینکه چرا این رفتار را با آن ها می‌کنند جای تعجب دارد. من می‌گویم حضور بانوان خوب است اما باید زیرساخت‌های آن فراهم شود. شان تماشاگران مرد نیز رعایت نمی‌شود و قبل از آن باید زیرساخت‌ها فراهم شود. در تمام عرصه‌ها بانوان ایثارگری‌های زیادی کرده‌اند و باید بتوانند به ورزشگاه بیایند.

‌او همچنین درباره غایبان تیمش در بازی فردا عنوان کرد: کی‌روش و نویدکیا را نداریم. بازگشت نویدکیا به اعتقادم می‌تواند در خط هافبک به ما کمک کند.

سرمربی سپاهان هم‌چنین درباره اینکه او و گل‌محمدی در دقیقه پایانی بازی‌ها به گل می‌رسند، گفت: این اتفاق بستگی به شرایط بازی دارد و معمولا ما به دنبال برد هستیم تا اینکه بخواهیم مساوی کنیم. یحیی نیز از مربیان خوبی است که قابل قیاس با او نیستم. به اعتقادم "یحیی تایم" برازنده ایشان است.

قلعه‌نویی در پایان درباره هواداران سپاهان نیز گفت: یک سری از شرایط باید برای حضور هواداران فراهم شود مثل ورودی، پارکینگ و دستشویی که متاسفانه در این زمینه‌ها مشکل داریم. کسانی با تیم به تبریز و جم می‌آیند، عاشق تیمشان هستند اما می‌گویم اگر در اصفهان شرایط برای هواداران فراهم نیست، از آن‌ها می‌خواهیم تحت هر شرایطی به ورزشگاه بیایند.

2051

نظرات کاربران
عباس
به نظرم در شرایط عادی پدیده با بازی مالکانه و خلاقانه می تونه راحت سپاهان رو با همین بازیکنان ستاره ای که داره شکست بده ولی از جایی بازی حساسی هست مطمئنا پدیده با احتیاط بازی می کنه که فقط نبازه که همین خطرناک هست احتمال برد سپاهان کم نیست.
۰۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۹:۰۷
پاسخ
1
12