قلی‌زاده: مفید بودن برای سایپا را بیشتر از تک‌روی دوست دارم

قلی‌زاده: مفید بودن برای سایپا را بیشتر از تک‌روی دوست دارم

837
13:05
22 بهمن 1396
هافبک - مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: دوست ندارم خودخواهانه بازی کنم و مفید بودن را برای سایپا بیشتر دوست دارم.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک - مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: دوست ندارم خودخواهانه بازی کنم و مفید بودن را برای سایپا بیشتر دوست دارم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، در خصوص پیروزی تیمش برابر ذوب‌آهن گفت: ما می‌دانستیم آنها با چه سبکی بازی می‌کنند و تاکتیک ذوب‌آهن استفاده از توپ‌های هوایی و رساندن توپ به کی‌روش بود. کادر فنی ما به خوبی آنها را آنالیز کرده بود و توانستیم بهترین استفاده را از موقعیت‌ها ببریم، هر چند که می‌توانستیم بیشتر به ذوب‌آهن گل بزنیم.

وی در مورد نتایج خوب سایپا در 6 بازی اخیر عنوان کرد: نتایج قبلی در شأن بازیکنان و علی دایی نبود. علی آقا چند بار با ما صحبت کرد و خوشبختانه تمرکزمان بالاتر رفت و در نهایت به آن چیزی که می‌خواستیم رسیدیم، البته امیدوارم این روند را ادامه دهیم و در نهایت سهمیه آسیا را بگیریم. ما می‌توانیم فصل بعد در لیگ قهرمانان حضور داشته باشیم.

قلی‌زاده که در این بازی سومین گل فصل خودش را به ثمر رساند در این خصوص عنوان کرد: خوشحالم که یک گل زدم و یک پاس گل هم به دانشگر دادم، البته امسال خیلی کم گل زدم ولی سعی کردم برای تیمم بازیکن تاثیرگذار باشم. من دوست ندارم خودخواهانه بازی کنم و بیشتر دوست دارم برای سایپا بازیکن مفیدی باشم.

 

2081

 

نظرات کاربران