قلی زاده: هیچ چیز برای این تیم ملی غیرممکن نیست

قلی زاده: هیچ چیز برای این تیم ملی غیرممکن نیست

4703
16:18
11 خرداد 1397
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران می گوید برای این تیم هیچ چیز غیرممکن نیست.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم ملی فوتبال ایران می گوید برای این تیم هیچ چیز غیرممکن نیست.

به گزارش وبسایت نود، علی قلی زاده در گفتگو با سایت فدراسیون فوتبال با اشاره به فاصله کم تا آغاز رقابتهای جام جهانی گفت: هر چه به جام جهانی نزدیکتر می شویم، تب فوتبال بیشتر دنیا را در بر می گیرد. طبیعتا بازیکنان تیمهای ملی دنیا نیز با انگیزه و مسئولیت پذیری بیشتری کارشان را دنبال می کنند تا بتوانند نماینده خوبی برای کشورشان باشند. در تیم ملی ایران هم بازیکنان انگیزه فراوانی دارند و هر روز دو جلسه تمرین می کنیم تا به بهترین شرایط پیش از شروع مسابقات دست پیدا کنیم و بهترین عملکرد ممکن را برابر حریفان به نمایش بگذاریم. می خواهیم نتایج خوبی در روسیه بگیریم تا هم خودمان و هم کشورمان سربلند باشیم. در روسیه فقط به مردممان و اینکه نقشی در شادی آنها داشته باشیم فکر می کنیم.
او درباره فرصت حضور در اردوی تیم ملی پیش از آغاز جام جهانی، گفت: از روز اولی که به تیم ملی دعوت شده ام همیشه در مصاحبه هایم گفته ام که حضور در تیم ملی به لحاظ شخصی، حرفه ای و انگیزه ای برایم فوق العاده بوده است. به عنوان بازیکنی که در مقایسه با سایر بازیکنان سن کمتری دارم، وقتی به تیم ملی دعوت شدم از روز اول هم کادر فنی و هم بازیکنان خیلی به من کمک کردند. وقتی انگیزه بازیکنان بزرگتر را می بینم از آنها انگیزه می گیرم. وقتی شما در جمع خوبی قرار می گیری، خود به خود خودت هم بالا می آیی و واقعا خوشحالم که در چنین فضایی کار و تمرین می کنم.
قلی زاده در پاسخ به این سوال که تو به عنوان یکی از بازیکنان جدید تیم ملی، فضای اردوی تیم ملی را پیش از جام جهانی چگونه می بینی، گفت: واقعا فضا عالی است. همه با هم دوست و برادر هستند. آقا مسعود و آقا اشکان با ما مثل برادر رفتار می کنند و این رفتار آنها واقعا آموزنده است. همانطور که گفتم در تیم ملی همه مثل برادر در کنار هم زندگی می کنیم و اردوی تیم ملی یکی از بهترین جوهایی را دارد که من تا به حال در تیمهای پایه و باشگاهی تجربه کرده ام.
او با اشاره به حضور ایران در کمپ بشیکتاش ترکیه اظهار کرد: همه شرایط در اینجا برای تیم ملی به لحاظ امکانات تمرینی فراهم است. فاصله اتاق ما تا زمین تمرین کمتر از یک دقیقه است. تغذیه، محل استراحت و امکانات تمرینی، شرایط بسیار خوبی را برای تیم ملی ایجاد کرده و من مطمئن هستم این اردو به تیم ملی در روسیه کمک خواهد کرد. ما هم تمام تلاشمان را می کنیم با استفاده از امکانات این کمپ به خوبی خودمان را آماده حضور در جام جهانی کنیم.
بازیکن تیم ملی درباره دیدار برابر ترکیه هم گفت: به نظرم ترکیه از تیمهای خوبی بود که تیم ملی در این چند وقت با آن بازی کرده است. آنها بازیکنان خوبی دارند که در انکلیس و ایتالیا بازی می کنند و بازی برابر این تیم برای تیم ملی مثمرثمر بود. در چنین بازیهایی شما با نقاط ضعف و قوت تیم بیشتر آشنا می شوید. بعد از بازی هم کادر فنی صحنه به صحنه این دیدار را آنالیز کرد و اشتباههای تیم را به بازیکنان یادآوری کرد تا بتوانیم در مسابقات آینده بهتر و بهتر شویم.
قلی زاده درباره رقبای تیم ملی در جام جهانی اظهار کرد: طبیعتا حریفان قدرتمندی در روسیه خواهیم داشت اما ما هم ثابت کرده ایم با چنین کادر و بازیکنانی تیم کوچکی نیستیم. ایران با عنوان بهترین تیم آسیا وارد مسابقات جام جهانی می شود و حریفان نیز با احترام از ما یاد می کنند. کادر تیم ملی چندین بازی مراکش را آنالیز کرده و روی این تیم تا قبل از بازی کار خواهیم کرد. دیدار دشواری برابر این تیم داریم اما هیچ چیز برای تیم ملی غیرممکن نیست. ما با تمام توانمان به مصاف رقاب می رویم و می دانیم که در فوتبال هر اتفاقی ممکن است. مطمئن باشید تمام تلاشمان را می کنیم که بازیهای آبرومندانه ای برای تیم ملی در جام جهانی انجام دهیم.
او با اشاره به اهمیت حمایت هواداران از تیم ملی گفت: ما به عنوان سربازان ایران در اینجا هستیم تا بتوانیم مردم کشور عزیزمان را خوشحال کنیم. برای موفقیت در روسیه هم نیاز به حمایت داریم و هم نیاز به دعای مردم. امیدوارم تا روزهای کم باقی مانده، همه ایران متحد پشت تیم ملی بیایند و یکصدا از تیم ملی حمایت کنند تا ما بتوانیم با دلگرمی وارد رقابتهای جام جهانی شویم.
قلی زاده درباره حضور علی دایی در تمرین تیم ملی گفت: حضور آقای دایی در تمرین تیم ملی انگیزه خاصی به بازیکنان داد. وقتی ایشان با این هم افتخار جهانی این طور پشت تیم ملی می ایستد، این رفتار می تواند یک الگو باشد و چنین رفتارهایی می تواند انگیزه خاصی به تیم ملی بدهد. من از مردم می خواهم که پشت تیم ملی باشند و آقای دایی و امثال آقای دایی می دانند که این نوع رفتارها چه کمک بزرگی به تیم ملی است.
قلی زاده در پایان درباره انتخاب شارلورا بلژیک به عنوان تیم باشگاهی آینده اش گفت: بازی در اروپا را انتخاب کردم چون می خواهم پیشرفت کنم. شاید بعضیها انتقاد کنند که چرا این انتخاب را کردی و به تیم بزرگتری نرفتی اما این را می دانم که نمی شود مستقیم به یک تیم مطرح رفت و باید پله پله پیش بروم. من شالروا را انتخاب کردم تا بتوانم به هدفهایی که در زندگی فوتبالیم دارم، دست پیدا کنم و این شروع کارم است. پیش از اردوی تیم ملی با این باشگاه صحبت کرده بودم و به توافق اولیه رسیدیم و در این چند وقت هم مدیر برنامه هایم کارها را پیگیری کرد و در نهایت به این تیم پیوستم. امیدوارم بتوانم در بلژیک نماینده خوبی برای فوتبال ایران باشم.

 

1004

نظرات کاربران
ایمون زاید
فقط بکش زیرش غیر ممکن نیست از این تیم ملی بی صبرانه منتظر مصاحبه های بعد از جام جهانی و نظرات طرفداران کی روش تو همین سایت هستم
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۲:۴۶
پاسخ
16
4
Ashm
كاري ب نتايج تيم ملي ندارم ولي غيرت نسبت ب تيم ملي هم واسه هوادار خوب چيزيه.بعضياصبح تاشب فقط تواين سايتا ميگردن مردم وتيم مليو بي انگيزه كنن.اينايي كه شماازشون هرروز انتقادميكنيدالان نماينده هاي يه كشورن وتاهمينجاشم از٨٠ميليون فقط٢٤نفرتونستن بهش برسن تواگه باپارتي بازي هم دستتو ميگرفتن هيچوقت جرات نميكردي از اين قدمابرداري،تايپ كردن كه هنرنيست!مردي بياوسط خودتونشون بده فوتبالمونواز نوبساز.الان وقت حمايته افتخارش واسه همست ،بي آبروييشم باعث نااميدي وازدست دادن غرورملي ميشه.حالاانتخاب كن
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۶:۵۴
پاسخ
1
20
Abedi
نماینده خوب که کاوه بوده که شما هم جذب شدین وگرنه مثل رامین رضاییان میتونست افتضاح باشه و دیگه بازیکن جذب نکنن به امید موفقیت تیم ملی کشور عزیزم ایران
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۹:۴۵
پاسخ
3
6
خواجوئی راوری
احسنت به این روحیه و غیرت
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۲:۰۶
پاسخ
2
42
کیوان کاکا
اره میدونم حتی امکان فینال رفتنمون هم هست...چی میگی برا خودت سیرالون و کوزو امید ازبکستان کل بازیکناشون ی دونه اسنسیو یا ایسکو نمی ارزن
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۷:۴۱
پاسخ
29
12
آریا برزن پرسپولیسی
خط نخوری صلوات
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۴:۳۵
پاسخ
15
25
A.Gh
آریو برزن درسته نه آریا
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۶:۰۶
0
9
مستاجر خدا
وقتی با این دید بری توی زمین که پرتغال قهرمان اروپا شده قطعا شکست میخورید کیروش کارهای روحی وانگیزشی بلد نیست با قدرت فکر میشه همه کار کرد این باور و حتی د رآسیا به ایران نداده کیروش حتی جلوی تیمهای درجه 2 آسیا و حتی با ذخیره ی تیم های درجه 2 آسیا هم قدرت فکردی رو توی بازی ایران نمیبینید جز ترس و اضطراب و استرس هیچی توی صورتشون نمیبینی
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۰:۴۱
پاسخ
56
13
حسن آبی
صعود به جام جهانی رو برای ما عادت کرده :) اونوقت میگی در مقابل درجه دو کاری نمیکنن. جلو درجه یکشون اول شدیم تو گروه :)
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۴:۵۹
3
30
جفت6
بله ممکنه اسپانیا رو 6 تایی کنیم شاید پرتغال رو هم داغون کنیم مراکش رو که اصلا محو میکنیم شاید تا فینال رو هم بریم اصلا ممکنه روزبه چشمی بهترین بازیکن جام بشه ادمین جان خیلی وقته که نمیچاپی عزیز
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۶:۱۳
23
8