قنبرزاده: صحبت‌های طاهری روحیه بازیکنان پرسپولیس را بالا برد

قنبرزاده: صحبت‌های طاهری روحیه بازیکنان پرسپولیس را بالا برد

4150
20:00
24 بهمن 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - مشاور فنی باشگاه پرسپولیس گفت: طاهری قبل از سفر تیم به مشهد با صحبت‌هایش روحیه بازیکنان را بالا برد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  مشاور فنی باشگاه پرسپولیس گفت: طاهری قبل از سفر تیم به مشهد با صحبت‌هایش روحیه بازیکنان را بالا برد.

به گزارش وبسایت نود ،  مصطفی قنبرپور در خصوص پیروزی پرسپولیس مقابل پدیده مشهد اظهار داشت: بازیکنان تیم بعد از صحبت‌هایی که طاهری قبل از سفر تیم به مشهد با آنها داشت با روحیه خیلی خوبی راهی این شهر شدند و بازی خوب و امیدوار کننده‌ای را مقابل پدیده به نمایش گذاشتند.

وی ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس در این بازی بسیار دونده و پرتلاش ظاهر شدند و ان‌شاالله در بازی‌های آینده هم شاهد چنین تلاشی از آنها باشیم تا با کسب پیروزی‌های بیشتر شرایط تیم بهتر و دل هواداران شاد شود.

مشاور فنی باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه اوضاع این تیم در آینده بهتر خواهد شد، خاطرنشان کرد: مدیریت باشگاه در تلاش است اوضاع مالی باشگاه را بهبود ببخشد و این اطمینان را هم به بازیکنان داده که نگران مسائل مالی نباشند.

قنبرپور تاکید کرد: بازی پرسپولیس مقابل پدیده بسیار امیدوار کننده بود و همه ما به اتفاق هواداران به آینده تیم خوشبین شدیم. با پیروزی مقابل صبای قم شرایط تیم بهتر از این هم خواهد شد و آن موقع می‌توانیم در وضعیت مناسب وارد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شویم.

 

کد/2020

نظرات کاربران
reza
حتما به درخشان هم مشاوره ميده بهش ميگه سيستم شما 4-1.....4-1يعني 4تا باخت يه برد جمع كن بابا باصحبت مگه ميشه روحيه داد پول بريز تو باشگاه روحيه خودش ميره بالا پول داداش صحبت محبت روولش كن
۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۸:۰۴
پاسخ
0
0
شهریار
آهان یعنی می خوای بگین این برد به خاطر صحبتهای آن آقا بوده؟موقع باخت وبحران چرا پاسخگو نیستی؟آقای قنبر پور شما هم چسپیدی به اون آقایعنی پرسپولیس با این همه پیشکسوت شناسنامه دار شما شدین مشاور فنی؟مابه سابقه فوتبالی شماکارنداریم ولی مشاورفنی باید یک پرسپولیسی اصیل باشه .
۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۰:۱۹:۳۲
پاسخ
1
11